Riekerink Fox Sports'a Konuştu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink Fox Sports'a Konuştu!

Scout sistemine para ayırmıyoruz. Televizyondan izleyip alıyoruz diyen adamlar, sistemi de yorumculardan duyduklarına göre belirler. Beklenir...

Terim sonrasi en iyi hoca hamza'dir

Mallikta sinir tanimiyorsun

Bana göre Mancinidir. Hamza Nando Sneijder ve Yasinin sayelerinde herseyi kazandi (ve Dürüst + Abdul). Sistemi taktigi birseyi yoktu. Hele yeni sezon'da nekadar mal birisi oldugu belliydi (kondisyon 0, habire sakatliklar vb).

Mancini belki Sampiyon olamadi ama, direk sl ne katildi, Muazzam bir sl grubundan cikti + kupayi kazandi (sezonun basini görmeden, kaos'da geldi ), Derbi istatistikleri cok cok iyidi (1 yenilgi, 4 galibiyet)

Seyircinin rikoya haksizlik ettigini dusunmuyorum , onca puan kaybina ragmen kayseri maci baslangic dudugune dek destek vardi

ama rakiplerin hepsi yenilmis ve sen son maci oynuyorken ve bu sezonun en net firsati gelmisken gidip ilk 45 dakikada kopya gollerle devreyi 0-2 kaparsan td de , futbolcular da yonetim de tepki gorur

eger o donem tudor karabuk u birakmayi onaylamasaydi yine olmazsi riko nun gonderilme hadisesi

bu yuzden seyircinin suclanmasi riko konusunda haksizlik olur ama tudor konusunda seyirci hatalidir , yonetimin tavrindan farki yoktur

karabuk kim ki , bir kez dogruyu becerin getirin su adami diyenler emme basma tulumba gibi 2 inci ayi dolmadan simdi de gonderin demeye basladilar

adam ayni tas ayni hamam devam etse "ne degistirdi ki" deniyor , selcuk sneijder sabri vs kesiyor , bu sefer de "senin elinde bundan iyileri var mi" deniyor

futbolcular dupeduz sabote ediyor , halen iddia ediyorum yonetim kesin kez gitmelidir ama bu klubun esas sorunu bu futbolculardir

biz canaydin gibi bir baskanla 83 puan aldik , anelkali alexli appiah tuncayli kadronun onunde , 2002 de cok daha vasat takimla sampiyon olduk perez victoria radu larla

daha yeni necatiler engin baytarlar hatta bugunku semihlerle 2012 de duble sampiyon olduk

oyuncular kendi performanslarini ve ahlaklarini sergileseler sampiyon olur muyduk bilemem o kadarini ama bu halde olmazdik biliyorum

teknik direktor yokken 6-7 final haftasini full galibiyetle kapatti bu klup ya

Bana göre Mancinidir. Hamza Nando Sneijder ve Yasinin sayelerinde herseyi kazandi (ve Dürüst + Abdul). Sistemi taktigi birseyi yoktu. Hele yeni sezon'da nekadar mal birisi oldugu belliydi (kondisyon 0, habire sakatliklar vb).

Mancini belki Sampiyon olamadi ama, direk sl ne katildi, Muazzam bir sl grubundan cikti + kupayi kazandi (sezonun basini görmeden, kaos'da geldi ), Derbi istatistikleri cok cok iyidi (1 yenilgi, 4 galibiyet)

Mancini Terim'in mirasını yedi kendi bir şey katmadı. Takımın gücü günden güne düşüyordu bunu net görebiliyorduk.

Jor bile bunlarin rezlliklerini pazara cikardi, allah bilir daha icinde olan biri konusmus olsa neler cikar neler

O sezon deplasmanlarda sampiyonlugu veren de manciniydi

88.dakikada gol gereken bir macta drogba/ceyhun degisikligini unutamiyorum

Mancini mi hamza mi iyi bunun kistasini bilemem ama en zengin kadro mancini de vardi , hamza donemine yakin arti drogba vardi ve yine o donemki maclari bir goz onune getirin

4 tane rize antalya macinda galibiyetimiz yoktu 12 puanin 10 unu kaybetmistik , ustelik yine kayseriye iceride yenilmis , fb ye disarida kaybetmistik ve daha nisan ayinda fb nin cift haneli puan farkiyla geriye dusmustuk

sampiyonlar ligine direk katilimin manciniye arti yazilmasini kabul etmiyorum cunku direk katilim hakki sampiyona aitken o donemki cezalari sebebiyle biz katildik

hamza doneminde ise sevelim sevmeyelim gelen sampiyonluk super kupa ve turkiye kupasi var

mancini nin hanesinde ise zor bir gruptan geride birakmasi cok zor flas bir juventusu elemek var , fakat terim in 6 , mancini nin de sanirim 10 kisilik madridden 4 yemisligi de var

ayrica chelsea eslesmesinde piknik yapmaya cikmis bir takim vardi

sahsen ben mancini donemini basarili donem olarak gormuyorum , ozellikle lig performansi olarak , tabi bu hangisinin iyi teknik direktor olmasi ile ilgili bir konu degil , sonuclara gore takima basariya gore yazdim

Mancini mi hamza mi iyi bunun kistasini bilemem ama en zengin kadro mancini de vardi , hamza donemine yakin arti drogba vardi ve yine o donemki maclari bir goz onune getirin

4 tane rize antalya macinda galibiyetimiz yoktu 12 puanin 10 unu kaybetmistik , ustelik yine kayseriye iceride yenilmis , fb ye disarida kaybetmistik ve daha nisan ayinda fb nin cift haneli puan farkiyla geriye dusmustuk

sampiyonlar ligine direk katilimin manciniye arti yazilmasini kabul etmiyorum cunku direk katilim hakki sampiyona aitken o donemki cezalari sebebiyle biz katildik

hamza doneminde ise sevelim sevmeyelim gelen sampiyonluk super kupa ve turkiye kupasi var

mancini nin hanesinde ise zor bir gruptan geride birakmasi cok zor flas bir juventusu elemek var , fakat terim in 6 , mancini nin de sanirim 10 kisilik madridden 4 yemisligi de var

sahsen ben mancini donemini basarili donem olarak gormuyorum , ozellikle lig performansi olarak , tabi bu hangisinin iyi teknik direktor olmasi ile ilgili bir konu degil , sonuclara gore takima basariya gore yazdim

Teşekkur Ederiz.swf - YouTube

ŞL grubuna katılmamız Fener'in cezası yüzünden,onu bir başarı olarak allayıp pullayıp sunmak doğru bir yaklaşım değil.Kupaya normal zamanda teneke,bir an önce elenelim diyenler Mancini sözkonusu oldu mu kupayı kazandı diyor,samimiyetsizliğin bir anlamı yok geçelim. :). Derbilerde fena değildi evet,Bjk'yi de Fener'i de içerde yenmiştik en azından o konuda hakkını yiyemem.ŞL grubunda çok olağanüstü bir performans göstermedik,Juventus'un o sene kötü performansı da bunda etkiliydi adamlar penaltısız gol bile atamadı nerdeyse grupta ama yine de Juventus'un önünde grubu bitirmek de bir başarıdır o açıdan kendisinin hakkını teslim etmek gerek abartmadan.İçerde Chelsea maçında oynadığımız futbol da iyiydi,ne kadar deplasmanda hiçbir şey yapmasak da.Mancini ne yerin dibine sokulacak,ne de şişirilecek bir antrenördür bana göre bizde çalıştığı süre içinde.Kulübü rezil etmedi neticede ama o kadro ile şampiyon olacaktı,2*2=4 bunu inkar etmenin bir manası yok.2000'den sonraki en iyi Galatasaray kadrosu vardı elinde.O açıdan net başarısız.

Mancini Terim'in mirasını yedi kendi bir şey katmadı. Takımın gücü günden güne düşüyordu bunu net görebiliyorduk.

Terim varken Takim pek iyi bir durumda degildi zaten. 5. yada 6. ydik. Kis döneminden sonra taktiksel anlaminda degisiklikler denedi ( 3lü savunma su bu ). Bir kac maci 5-6 :0 yendik, Deplasmanda ise berbattik. Oraya bir care bulamadi

Terim varken Takim pek iyi bir durumda degildi zaten. 5. yada 6. ydik. Kis döneminden sonra taktiksel anlaminda degisiklikler denedi ( 3lü savunma su bu ). Bir kac maci 5-6 :0 yendik, Deplasmanda ise berbattik. Oraya bir care bulamadi

Lige kötü başlamış olabiliriz,sonradan toparlanabilirdik.Prandelli ile de kötü başladık devamında neler olduğunu hatırla.5 haftalık bir performansı kıstas alıp o sene kötüydük demek mantıklı değil ki,5. haftada Bjk'yi yenip farkı 3 puana indirmiştik zaten liderle.

ŞL grubuna katılmamız Fener'in cezası yüzünden,onu bir başarı olarak allayıp pullayıp sunmak doğru bir yaklaşım değil.Kupaya normal zamanda teneke,bir an önce elenelim diyenler Mancini sözkonusu oldu mu kupayı kazandı diyor,samimiyetsizliğin bir anlamı yok geçelim. :). Derbilerde fena değildi evet,Bjk'yi de Fener'i de içerde yenmiştik en azından o konuda hakkını yiyemem.ŞL grubunda çok olağanüstü bir performans göstermedik,Juventus'un o sene kötü performansı da bunda etkiliydi adamlar penaltısız gol bile atamadı nerdeyse grupta ama yine de Juventus'un önünde grubu bitirmek de bir başarıdır o açıdan kendisinin hakkını teslim etmek gerek abartmadan.İçerde Chelsea maçında oynadığımız futbol da iyiydi,ne kadar deplasmanda hiçbir şey yapmasak da.Mancini ne yerin dibine sokulacak,ne de şişirilecek bir antrenördür bana göre bizde çalıştığı süre içinde.Kulübü rezil etmedi neticede ama o kadro ile şampiyon olacaktı,2*2=4 bunu inkar etmenin bir manası yok.2000'den sonraki en iyi Galatasaray kadrosu vardı elinde.O açıdan net başarısız.
neye göre ?Drogba ikinci yari kac mac oynadi? Brumanin capraz baglari koptu. Kanatlarda Sneijder,Umut ile oynadik mesela (Hajrovicde vardi ama o nun ne tür bi mal oldugunu Chelsea ilk macinda anladi Mancini).
Kadro dengesizdi ama dedigin gibi yinede iyi bir kadroydu

Diger dediklerinde hakli ama rodrigues transferi kotu degil diye dusunuyorum

performansi artacaktir ve genc , uzun sozlesme yapildi ,futbol oynamak istiyorsa gelecekte , en uygun arenada su an

kotu bir futbol ulkesi ve takim kotu . "Aa ama rodri iyi.." dedirtebilecegi bir pozisyonda

diger sozlerin hepsi dogru ve skandal ama baskan dursun olunca cok sasiran yoktur

neresi genc 26 yasinda, hala ögrenemedik genc ne oldugunu futbolda, o yüzden yekta ya bile 27 yasinda bile genc futbolcu diyorlardi. La Genc futbolcu max 22 yasina kadar

Transferlerde zaten belliydi adamin günahi olmadigi, sanki kör ve bilmiyor ne eksik diye. De Jong u da zaten yönetim kendi kafasina uydurdu, yani olur ya isim transferi diye bi kac susar diye. Bazen aptalca cikardigi kadrolar da kimin imzasi oldugu belli, burda bi kac kisi diyordu zaten takimi Özbek gavati yapiyor diye

rize ve Antalya ilk maclarini Manciniyle oynamadik Terimle oynadik. Manciniye saymanin ne alakasi var. Drogba'da Ikinci yari kac mac oynadi bak bi sana zahmet

neye göre ?Drogba ikinci yari kac mac oynadi? Brumanin capraz baglari koptu. Kanatlarda Sneijder,Umut ile oynadik mesela (Hajrovicde vardi ama o nun ne tür bi mal oldugunu Chelsea ilk macinda anladi Mancini).
Kadro dengesizdi ama dedigin gibi yinede iyi bir kadroydu

2001'de oynadığımız çeyrek finalden sonra hangi kadroya o senekinden iyi diyebilirsin?Zaten bir kıyaslama koymuşum ortaya ben.Terim kalsaydı bence şampiyon olurduk yine.Deplasmanda o kadar puan kaybı yapmazdık.

Üst Alt