Riekerink Kalmalı mı? Çare Riekerink mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink Kalmalı mı? Çare Riekerink mi?

Kalsın mı Gitsin mi?

• Kalsın

Kullanılan: 16 51.6%
  • Gitsin

Kullanılan: 15 48.4%

• Kullanılan toplam oy
    31
Güzel insan Riekerink geldikten sonra takımın üstündeki ölü toprağı attığı malum. Geçmişe göre nispeten daha iyi top yapıp, üretken bir oyun sergilemekte takım. Hocamız bir şansı sizce de hakediyor mu?

Son düzenleme:
Ersun veya Avcı gelmeyecekse kalsın.

Çok da bir şey fark etmez.

Yeni gelecek yabancı hoca da muhtemelen yönetimle birlikte 7-8 hafta gibi bir süre zarfında istifa edeceği için...

Kalmamali. Stresi kaldiramaz cunku. Bu sene takim koptu nasilolsa. Sampiyonluk yolunda stresi yonetmek ayri bir olay.

Hamza'yı boşuna mı yedik. Adı İsa, Orhan olsa böyle bir konu açılmazdı muhtemelen. Profili bu kadar düşüreceksek gönderin abi 1milyon üstü alan topçuları da.

Ben atılmış bir ölü toprağı görmüyorum. Bjk maçının ilk yarısı hariç rezalet futbol devam ediyor. Sıkıntı Riekerink değil asıl sıkıntı kadro kalitesi zaten ve bizi bu kadro kalitesi ile sezona başlatan hamza hödüğüdür.

Hamzanın veya mustafa denizlinin kopyası biri gelecekse kalsın.Zaten başımızdaki bela yönetim yetiyor.Bu bünye bir evlatçıyı daha kaldıramaz.

Bence Florya'nın anahtarı teslim edilmeli...

Şaka lan alt yapıya alalım seni lütfen. Rezil rüsva oyuncu değişiklikleri...

Ayrıca takımın azda olsa 1-2 maç parlaması tamamen "götleri sıkıştığı" için yoksa Rie bir şey yapmadı. Zaten muazzam yürekli oyuncularımız yeni öğrenmiş finalistin Avrupaya gitmediğini. Onun için öyle saman alevi gibi yanıp söndük.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Üst Alt