Riekerink Kalmalı mı? Çare Riekerink mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink Kalmalı mı? Çare Riekerink mi?

Kalsın mı Gitsin mi?

• Kalsın

Kullanılan: 16 51.6%
  • Gitsin

Kullanılan: 15 48.4%

• Kullanılan toplam oy
    31
Cevap cok basit aslinda.

Eger dursun capsizi defolmayacaksa riekerink kalmali cunku unutmayiniz dursun capsizi her zaman dahada kotusunu getirecektir.

Eger dursun capsizi defolacaksa o zaman alt yapiya gecmeli ve yeni hoca gelmeli.

Forumdan 5 tane adam sayarım gözü kapalı Galatasaray'ı yönetebilecek .bu kadar açız malesef

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

bence kalmalı futbolcular ile olan diyaloğu iyi gibi görünüyor ve sistemli çalışan birisi gibi ancak bazı yanlış oyuncu seçimleri var bunlardan derhal vazgeçmeli aksi taktirde kalsa bile gönderilme senaryolarının gündeme gelmesi çok çabuk olur.

Işık verdi aslında. Takım oyunu oynadık son dönemde. Yeterli miydi tartışılır. Bana göre yetersizdi ama Hamza gibi mal adamlarla uğraşacaksak bu adam kalsın.

a2d9d52ed37adac1438bf460e1484700.jpg

türkiye ligi icin takviye fln yapmaya gerek yok bence td pozisyonuna.

ilk 11'e herkesin malumu olan 5 oyuncuyu alip transferi kapatsak herkes sampiyon yapar bu takimi. :)

Istikrardan yana isen gecen konuda niye 1 yil bile görev görmemis teknik adamlara basarisiz diyordun.. Paradox
Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Basarisiz olmalari, hemen kovulmalari anlamina gelmez. Kovulan teknik adamlarin, cogunun da devam etmelerinden yanaydim. Basarisizlik, basarisizliktir, üzerindeki kilif bunu degistirmez. Istikrar denilen olay, sadece basarida hayata gecirilen bir durum degildir.

Biz basarida bile istikrar saglayamadigimiz icin, bunlar zaten "Wunschdenken." Basarisiz olan zaten gidiyor, bazen basarili olan da gidiyor.

Basarisiz olmalari, hemen kovulmalari anlamina gelmez. Kovulan teknik adamlarin, cogunun da devam etmelerinden yanaydim. Basarisizlik, basarisizliktir, üzerindeki kilif bunu degistirmez. Istikrar denilen olay, sadece basarida hayata gecirilen bir durum degildir.

Biz basarida bile istikrar saglayamadigimiz icin, bunlar zaten "Wunschdenken." Basarisiz olan zaten gidiyor, bazen basarili olan da gidiyor.
1 yil görev almayan birine basarisiz teknik adam damgasini vurmak ne kadar dogru peki?

1 yil görev almayan birine basarisiz teknik adam damgasini vurmak ne kadar dogru peki?

Tabiki. Bu bir damga da degildir, bir sonuctur. Sen kisisel olarak, sucu baska yerlere baglamakta özgürsün, ama Galatasaray adina bu faal durumu degistirmez.

Yabanci/Yerli faki yokki. Hepsine esit kurallar isliyor. Yabancilara güvenip, cok daha fazla bile bütce veriliyor. Hatirlarladigim kadari ile, sana genel bir gercegi, paylasmistim orada.

Son düzenleme:
Üst Alt