Riekerink'e Basın Toplantısında Tuhaf Soru! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink'e Basın Toplantısında Tuhaf Soru!

Cv9k-BuUIAAZlhv.jpg

Galatasaray Teknik Direktörü Riekerink, Adanaspor deplasmanında alınan 1-0 galibiyet sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı.

"KIZLARIM OKUYOR"

Riekerink, kızının Hollanda'da garsonluk yapıp yapmadığı konusunda sorulan bir soruyu ise şöyle cevapladı: "Maçla ilgili soru olmadı bu belki ama 2 kızım var, okuyorlar. Bazen çalışıyorlar, ama ikisi de şu an okuyor. 33 senedir büyük futbol kulüplerinde, daha alt kategorilerde çalıştım. Sonuçta aktörleriz taraftarları, bizi izleyenleri hep mutlu etmemiz, eğlendirmemiz gerekiyor, onun için oyuncularına hep söylediğim bu en önemli görevimiz seyredenleri mutlu etmek. Sadece ben mütevazı değilim, takımda çok önemli oyuncular var, onlar da mütevaziler."

Beyaz tvdeki moronlar sormustur.

Hocanin herseyi tartisilir normaldir ama adamligi ve mutevaziligi tartisilmaz.
Buyuk adam.

Bunlara kiziyorumda daha cok yonetime kiziyorum. Gram tepku gostermiyorlar anca mal mal konusuyorlar

Yonetim susma konus haftalardir hakemler olsun , medya olsun ebemizi opuyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

şu ertemin programda iyi çocuk muamelesi yapıp yayın arkasında her boku çeviriyor ya acayip uyuzuma gidiyor

şu sezgin denen herifte malın önde gideni zaten. hayatımda gördüğüm en boktan muhabir. bu işten para kazanıyor birde

Moderatör tarafında düzenlendi:
bu sorunun maçla, futbolla yada galatasarayla bir ilgisi yok. beyaz tv kıvırıyor şimdi ama iyi oldu yasaklansınlar

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt