Riekerink'e Basın Toplantısında Tuhaf Soru! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink'e Basın Toplantısında Tuhaf Soru!

Ertem sen nasil bir geri zekalisin. Yahu gazete yazmista ulan 200tane gazete var her saiye takip mi edilecek.

Mal geldin mal gideceksin. Her yazilip cizileni soralim o zaman

Sezgin gezmez ayni soruyu Fatih Terim'e sorabilir miydi acaba ? Kızın ne is yapiyor sezgin ? Kizin ne is yapiyor sinan ? Desek direk kufur ederler. Ertem ise hala sivamaya calisiyor. Su soruyu Mourinhoya,Guardiolaya sor bak bakalim ne oluyor

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Efendice cevaplamış bir de ha. :) Bir an için Fatih Terim'e böyle özel hayatıyla alakalı bir sual geldiğini düşünüyorum da. :)

Riekerink hoca teknik anlamda eleştirilebilir ama adamlığı mütevaziliği tartışılmaz. Gidip bu soruyu ciddi ciddi sormuşlar mı hocaya? Bu nasıl bir şerefsizlik örneğidir böyle? Gerçi kanala programa falan bakıyorum da kendilerine yakışanı yapmışlar.

Riekerink hoca teknik anlamda eleştirilebilir ama adamlığı mütevaziliği tartışılmaz. Gidip bu soruyu ciddi ciddi sormuşlar mı hocaya? Bu nasıl bir şerefsizlik örneğidir böyle? Gerçi kanala programa falan bakıyorum da kendilerine yakışanı yapmışlar.

Abi 3 saatlik futbol programı(????!!!!) yapıp futboldan başka her şeyi konuşan adamların muhabirinden ne bekleyebiliriz ki zaten?

Ya bunlar ne kadar iğrenç yaratıklar.

Çalışırsa çalışır size ne lan. Üniversite öğrencileri her türlü part time iş de çalışıyor, Riek Hocamın kızları da çalışabilir size ne lan köpekler demekki sizin gibi yalan haber yapıp hak yiyip para kazanmıyorlar. Garsonluk sanki kötü birşey de size ne. En azından şerefleri ile çalışıyorlar sizin gibi satılık köpekler değiller eğer doğruysa çalıştıkları.

Amacınız belli zaten, p.clik peşindesiniz her zamanki gibi. Hiç bir zaman hocanın futbolunu konuşmazlar hep bel altı vurma çabaları yavşaklar adam mısınız lan Terimi görünce sus pus olursunuz soru soramazsınız buldunuz böyle mütevazı sessiz adamı saldırın durun pislikler.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Son düzenleme:
Sezgin gezmez ayni soruyu Fatih Terim'e sorabilir miydi acaba ? Kızın ne is yapiyor sezgin ? Kizin ne is yapiyor sinan ? Desek direk kufur ederler. Ertem ise hala sivamaya calisiyor. Su soruyu Mourinhoya,Guardiolaya sor bak bakalim ne oluyor

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Terime prim olayını bile soramadılar yaw.

Sakin, kendi halinde, tek işi kulübüyle ilgilenmek olan birine yaptıklarına bak.

Kaçıncı hadsizlik bu adama yapılan? Ve sorulan sorular git gide daha da bel altı olmaya başladı. Yönetim bu şerefsizliğe de mi kayıtsız kalacak çok merak ediyorum.

Tapa

Yasaklanmış bu muhabir

Böyle bir şey var mı yaa?? Bu kadar bel altı çalışılmasına nasıl izin veriliyor??

Hocanın konsantrasyonunu kaybetmesi için götünü yırtıyor birileri...

Yönetim uyuma acil tedbirler al, mahkemeye git ,dava aç ,röportaj verme o kanallara,klüpten içeri sokma vs uyumayın amk yaa

İşte sizler bu Beyaz Tv'yi program diye izliyorsunuz sadece Galatasaray'a yapılmıyor saygısızlık bu kanaldaki sürüngenler herkese yapıyor bunu. Fenerbahçe evinde Alanya ile berabere kalmış Manu deplasmanında 4 yemiş sürüngenin biri çıkıp Fenerbahçe Dick'i bırakıp Toshack'ı alacak diyor ondan sonra Aziz Yıldırım bu elemana haklı olarak şerefsiz ahlaksız köpek diyince çıkmış birde sen bana nasıl bu lafları söylersin falan filan laga luga Galatasaraya'da basın toplantılarında Riekerink üzerinden bu saygısızlık yapılıyor neyseki yönetim gerekeni yapmış o haysiyetsiz herif birdaha Galatasaray maçlarından sonra basın toplantılarına giremeyecek.

Hem öyle diyorsunuz hemde bırak canlısını birde replayini izleyenler var aranızda. Bunlara prim vermeyin

Envoyé de mon InFocus M808 en utilisant Tapatalk

Bizim Tercumanda da hata var nasil bir soru demesi gerekir robot gibi herseyi tercüme etmeye gerek yok, söylersin Riekerinke konu disi birsey sordu diyip gecersin.

Soru soran kisiye de gelince heralde iki isi birden yürütüyor hemi spor hemi magazin isiine bakiyor.

Son düzenleme:
Buse Terim gibi baba parası yememeleri ile dalga mı geçmiş şimdi bu muhabir parçası hanzo?

Avrupa'da öğrenci gençler part time işlerde de çalışarak hayatı öğrenirler.. asalak olmamak için faydalıdır..

Ayrıca, ha garsonluk, ha muhabirlik ulan.. garsonu küçümseyecek adam mısın sen..

Şerefli bir şekilde çalışan insanlara dil uzatan bir at kafası barındıran olay..

Simdi bu soru yersiz ve daha onemlisi gereksiz . Fakat bu tepkilerin de ayni oranda yersiz oldugunu dusunuyorum . Muhabir bu soruyu bu riski alarak sorar , klup de akreditasyonu iptal eder , bunlar da pisman olur bedelini oderler , arkasindan hakli ya da haksiz yorumlari gelir ...

Bunlar hayatin akisi icinde olabilir . Cezalarini vermisiz zaten . Alma beyaz tv yi hukuken hakkin olan hic bir yere olsun bitsin

NTV'ye ambargo koyduktan sonra bir anda kaldırıldı. Ne yazık ki çok pasifiz. Birde bu medya mutlu olsun diye her hafta basın toplantısı yapılıyor.

Birde utanmadan diyorlar ki "Riekerink efendi adam, alınmaz diye soruyoruz". Demek ki bu medyanın dilinden Aziz,Terim,Şenol gibi adamlar anlıyor.

Onlara kızıyordum sert diye ama doğrusunu onlar yapıyor.

Üst Alt