Riekerink'i Yedirmeyiz! (Yediler) - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink'i Yedirmeyiz! (Yediler)

hersey terim denen dallamanin yüzünden yine. Azizden bile bukadar nefret etmiyorum.

Lucescu 1
JOR 2

tam düzeldik güzel birsey kuracagiz diyoruz, herif gelip icine ediyor
Yediremedi kendine arkadas, bakti JOR evlatlarini gönderiyor, hemen el atayim dedi. Ulan Umut, Olcan fln gibi idiotlarin gitmesinden rahatsiz olmadiysa adimi degistiririm.

Galatasaray hariç istediği yere gidebilir. Milli takıma giderken demirörenin elini öpüp bizi terkeden haini istemiyorum.

Eğer jan olde hocamızın başına bir iş gelir hatta ve hatta kafasına gökten taş düşerse bile sende biliriz ey ft bizim sabrımızı sınama!!!!!

Insallah Kayseriyi yeneriz ya. Yazik olacak bizim hocaya. Az iyi gidiyor ya takimimiz hemen karistirmaya calisiyorlar. Hiç yakismadi Fatih hocaya bu aciklama. Bu sene insallah Riekerink le sampiyon olacagiz.

Riko A takımın başına gelirken tereddüt etmemin sebebi şuydu: bu adam iyi bir şeyler yapmaya çalışıyor, A takımın başına geçerse bu adamı yerler, yerinde kalsın dedim. Medya yemeye çalışıyor. Yönetimle oyuncular yedirir mi bilmem, önceden de dediğim gibi taraftar bir halt yapmaz.

Riko A takımın başına gelirken tereddüt etmemin sebebi şuydu: bu adam iyi bir şeyler yapmaya çalışıyor, A takımın başına geçerse bu adamı yerler, yerinde kalsın dedim. Medya yemeye çalışıyor. Yönetimle oyuncular yedirir mi bilmem, önceden de dediğim gibi taraftar bir halt yapmaz.

Zaten kabul edelim ki taraftar denilince ultraslan akla geliyor. Diğer kısmı kulüp de medya da sallamıyor. Onlar da zaten Terim'in bir kaş göz hareketiyle imparator diye inletirler ortalığı. Taraftardan birşey çıkmaz. İş Sneijder, Selçuk gibi isimlerle Nazifoğlu'nda biter.

Riekerink kalsaydı şampiyon olurduk , Tudor kovularak acilen Riekerink Bey göreve geri getirilmeli.Bitmek bilmeyen pas futbolunu özledik , ne o öyle iti gibi koşturan topçular , hiç modern değil.

Medyanın Fatih Terim üzerinden yaptığı algı operasyonu Galatasaray'ı kaosa sürüklemek için yapılmış bir tezgahtır, evet Fatih Terim bizim efsanelerimizden ancak şimdilik bize gelmemesinde fayda var.

Rahmetli Özhan Canaydın, Fatih Terim uğruna Lucescu'yu harcamıştı. Lucescu, Türkiye'de kalıp sistem kurmak istiyordu ancak önü kesildi. O da gitti, o sistemi Ukrayna'da kurdu ve değeri sonradan anlaşıldı. Aynı senaryoya izin verilmemeli, Riekerink'i yedirmeyelim. Hocamıza sahip çıkalım.

#SonunaKadarRiekerinkBey

Crijs08XEAElWZN.jpg
eb1e066a0fac52c4f95c5e669e6c8265.jpg

Üst Alt