Riera Forvet Arkası Nasıl Olur? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riera Forvet Arkası Nasıl Olur?

Cevap: Riera Forvet Arkası Nasıl Olur?

------------muslera-----------

sabri---ujfalusi--servet--hakan

------selcuk----melo---------

kazım-----------------riera---

-----elmander--baros---------

;)

10 numara oynamasına gerek yok, Hakan Balta ile iyi bir ikili oldular, sol tarafımızın en azından güvende olmasını sağlıyor.

cok pas hatasi yapiyor, yararli bir calim yaptigini henuz gormedim, ve takima katkisini henuz gormedim...

elbet adaptasyon zamani vermek lazim ama sahsen yetersiz bir oyuncu oldugunu dusunuyorum.

Konuyu tam 19:05'de acmissin reis.

Ozaman forvet arkasi oynama potansiyeli olabilir :D

cok pas hatasi yapiyor, yararli bir calim yaptigini henuz gormedim, ve takima katkisini henuz gormedim...

elbet adaptasyon zamani vermek lazim ama sahsen yetersiz bir oyuncu oldugunu dusunuyorum.

herkes çok kötü olduğunu düşünüyor ama kariyeri çok iyi bir futbolcudan konuşuyoruz. Biraz daha zamana ihtiyacı var alışması için bence de.

bir de hakan balta'nın formunun bir kademe daha yukarı çıkmasında payı var mı acaba? bunu da düşünsek iyi olur.

rieradan kusura bakmayında bir b.k olmazmış bunu çok iyi gördüm kenara top toplayıcısı olarakta koysak o görevi bile yapamayacak kapasiteye sahip biri

Riera yaptigimiz tek yanlis transfer,Arda kacmasaydi yabanci hakkimizi forvet veya on numaradan yana kullanacaktik büyük ihtimal,sözde kaptanin gemiyi terketmesine borcluyuz Rierayi.

rieradan bir halt olmaz arkadaşlar. adam belli ki para yemeye gelmiş daha önceki ispanyol topçular gibi. elimizden acil çıkartmamız gerekiyor bu adamı

Üst Alt