Riera ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riera ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Riera ile Görüşmelere Başlanıldığı KAP'a Bildirildi

Riera artık gelir diye düşünüyorum.Çünkü alternatiflerden biriydi.Podolski olmadı alternatifi geliyor.Hayırlısı olsun.İnşallah beklentilerimizi karşılar.

Cevap: Son Dakika | Riera Borsaya Bildirildi!

Bu defa kesindir,heran aciklanabilir,aslinda Rierayi almakta kolay degil ama bildigim kadariyla Yunan kulüpleri ekonomik olarak cok kötü durumda ve Aysalin Olimpiyakos baskaninla samimi olmasi transferi kolaylastirdi

Liverpool ve öncesi dönemlerindeki o kavisli ortalarını yapsın baska'da birsey istemem. Hayırlısı olsun.

Asist işini çok güzel beceriyor. Onun yarattığı fırsatları atacak forvetimiz olursa süper olacak D:

İsmi gecen onlarca oyuncu arasından alınmasını istemediğim tek adamdı , beni hic ama hic heyecanlandırmayan bir isim , günlerdir Riera haberinin yalan olmasını bekliyordum ama malesef gercek cıktı. Bu saatten sonra destek olmak zorundayız, yıldız getirmek zorundaydılar , çok üzüldüm bu transfere. Umarım Kewell kadar katkı yapabilir.

311392_10150445502573228_585528227_11228209_3710399_n.jpg

Cevap: Son Dakika | Riera ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

Seref Aydin bitti dediyse bitmistir zaten bu transfer abi. endiselenmeyin. Podolski'yi bildirip alamadik ya ona yanarim iste.

Riera iyi adam ama bizim taraftar öyle ki Messi gelse Barça niye sattı o kadar iyiyse der.

Bu sefer bir terslik olmaz bence akşam ya da yarın açıklanır.Hayırlı olsun.

2011-2012 Spor Toto Süper Lig Asist Kralı Albert Riera...:)

Boşuna eleştirmiyoruz bu yönetimi...Neydi bu Galatasarayımızın günahı...senelerdir bıktırdınız ulan..

bu yönetimin Mehmet helvacıdan,Turgay kıran yönetiminden ne farkı var....Yahu şu Adnan Polat dönemimden sonra bile hala yanlışlar yapılıyorsa pes yahu..yeter artık..

Yeni argüman riera o kadar kötü değil canım katkısı olur..Yahu Kewelından katkısı vardı..Maden bu adamı alacaktın kewelı göndermene hiç gerek yoktu..

Gerçekten son 10 senedir Galatasarayda görev yapan yöneticiler tarih yazıyor tarih..Nasıl iş bilmezlik yapılır nasıl beceriksiz olunur onun dersini veriyorlar..Artık yazacak birşey bulamıyorum..Ama şurası çok net çok ciddi bu klüpte akıl tutulması devam ediyor..

Yakım resmen kanı gibi biz hala balta gibi adamın önüne eski çabukluğu kalmamış tekniği ve oyun bilgisiyle belli bir noktaya kadar katkı verecek adamı alıyoruz..

Tekrar söylüyorum ne zaman ki bu klübü taraftar kadar umursayan yönetim gelir bu takım o zaman şaha kalkar ..Yoksa çile çekmeye devam ederiz..

Tüm forrumlara bakıyorum gene polyanacılık had safhada..Aynen Adnan Polat döneminde olduğu gibi..Yazık ...

Kewell dan sonra topa vurmayı bilen orta açmayı bilen futbolun kurallarını iyi bilen bir oyuncumuz oldu.

Kewell ın ilk iki sezonunda ki katkısını rahatlıkla yapar. Podolski gelseydi daha iyi olurdu ama Rierra ya da hayır denmez şimdilik.

bu riera liverpoldayken iyiydi hatta milli takımda gidiyordu. niye formda döneminde olimpiyakosa gitti. ve neden sampiyonlar ligine gidecekken bize geliyor. demicem para icindir herhalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt