Riera ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riera ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Son Dakika | Riera ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

Tek iyi yanı kapalı takımlara karşı oynamayı biliyordur Olimpiyakos ve Yunan Ligi tecrübesinden

bu riera liverpoldayken iyiydi hatta milli takımda gidiyordu. niye formda döneminde olimpiyakosa gitti. ve neden sampiyonlar ligine gidecekken bize geliyor. demicem para icindir herhalde.
Herkes her takıma gidiyor haklısın para önemli.

Cevap: Riera ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

S.Kalou,A.Guardado,L.Podolski,A.Arshavın.Piyasada alınabilecek çok sayıda kaliteli sol kanat varken gittik yine ucuz etin yahnisi mantığına.Had, Arshavın´i çıkardım,diğerleri zorlansa alınabilirdi.Müthiş başladık,facia gibi bitirdik transfer sezonunu.

Boşuna eleştirmiyoruz bu yönetimi...Neydi bu Galatasarayımızın günahı...senelerdir bıktırdınız ulan..

bu yönetimin Mehmet helvacıdan,Turgay kıran yönetiminden ne farkı var....Yahu şu Adnan Polat dönemimden sonra bile hala yanlışlar yapılıyorsa pes yahu..yeter artık..

Yeni argüman riera o kadar kötü değil canım katkısı olur..Yahu Kewelından katkısı vardı..Maden bu adamı alacaktın kewelı göndermene hiç gerek yoktu..

Gerçekten son 10 senedir Galatasarayda görev yapan yöneticiler tarih yazıyor tarih..Nasıl iş bilmezlik yapılır nasıl beceriksiz olunur onun dersini veriyorlar..Artık yazacak birşey bulamıyorum..Ama şurası çok net çok ciddi bu klüpte akıl tutulması devam ediyor..

Yakım resmen kanı gibi biz hala balta gibi adamın önüne eski çabukluğu kalmamış tekniği ve oyun bilgisiyle belli bir noktaya kadar katkı verecek adamı alıyoruz..

Tekrar söylüyorum ne zaman ki bu klübü taraftar kadar umursayan yönetim gelir bu takım o zaman şaha kalkar ..Yoksa çile çekmeye devam ederiz..

Tüm forrumlara bakıyorum gene polyanacılık had safhada..Aynen Adnan Polat döneminde olduğu gibi..Yazık ...

:)

S.Kalou,A.Guardado,L.Podolski,A.Arshavın.Piyasada alınabilecek çok sayıda kaliteli sol kanat varken gittik yine ucuz etin yahnisi mantığına.Had, Arshavın´i çıkardım,diğerleri zorlansa alınabilirdi.Müthiş başladık,facia gibi bitirdik transfer sezonunu.
O adamları almak öyle kolay değil. Hele durumumuza bakarsak belki de adam almak için en zor dönemdeyiz.

ibrahimseten ibrahim seten

Riera'ya yillik 2.5, olympiakos'a 3 arti performansa bagli 500 bin euro. Imza yok henuz ama yarin atilir. Cunku o bolgeye baska aday kalmadi

Kap'a bildirildiyse transfer iptal.Hayırlı olsun.

Akşama transfer açıklanmazsa, ben artık birşey demiyorum.

Taraftarlara da günah ..

Kewell neden gönderildi o zaman diyenler var Kewell'ın sakatlığı yüzünden istikrarsız oluşu ve 90dk'yı çıkaramamasını unutuyorsunuz sanırım.

Podolski Riera'ya göre hepimizin tercihi olurdu elbette ama transferin son günlerine girdik ve Avrupa'da yokuz 1 sene de olsa.

Daha yıldız bir ismi bu saatten sonra getirmek imkansıza yakın. Bunları da es geçmeyin derim.

Podolski'ye de daha yüksek ücreti veremedik heralde başka oyuncu da düşünüldüğünden. (Umarım)

Riera ise tam bir takım oyuncusu izlediğim kadarıyla. Yeter ki kendisinden kanat oyuncusu olarak beklenileni versin Liverpool zamanındaki gibi.

Ayrıca yıldızlar topluluğu olup takım olamayacağımıza iyi oyuncularla takım olup artık şu özlediğimiz Şampiyonlar Ligine gidelim derim.

katiliyorum.resmen atdan enib eseye binmek gibi bir seyler oluyor.

ne ise INSALLAH yanilirim.Hayirli olsun dimekden ve destek olmakdan baska caremiz yok.transfer politikamiz cok cok berbat.

Cevap: Son Dakika | Riera Borsaya Bildirildi!

10 numara transfer fiyati da uygun. o eski kewellin hic sakatlanmayanini ve biraz daha kontrollu oynayani diyebiliriz. ardadan daha verimli olacaktir takimimiz rakibi bogarak rakip yari sahada oynadigi icin de mantikli bir transfer. yunanli arkadaslar agliyor gitti diye

Eğer bir isim daha düşünülmüyorsa dediğinde bir derece haklısın ama diğer türlü saydığın isimleri bu saatten sonra getirmek sandığın kadar kolay değil.

Ne zaman kaldı doğru düzgün, ne Avrupa'da varız bu sene, ne de ligimiz pek te iyi intibaya sahip değil özellikle UEFA'nın feneri istememesinden sonra.

Eğer bir isim daha düşünülmüyorsa dediğinde bir derece haklısın ama diğer türlü saydığın isimleri bu saatten sonra getirmek sandığın kadar kolay değil.

Ne zaman kaldı doğru düzgün, ne Avrupa'da varız bu sene, ne de ligimiz pek te iyi intibaya sahip değil özellikle UEFA'nın feneri istememesinden sonra.

Chelsea´de hücum oyuncusundan bol birşey yok,Guardado ve Poldi,oynadığı takımlara bakarsak koşa koşa bize gelirler.Biz ucuz etin yahnisi yhaaa dedik,olay bu maalesef.Daha birçok isim var şuan Riera´den iyi.Ama bu pintilikle olmaz.

şeref aydın saat 14.00 de yeni oyuncumuz hayırlı olsun dedi blogunda aksamına KAP a bildirildi bu sefer aldık bence..

kewell etkisi yaratacakmış hissi var bende.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt