Riera-Melo Olayında Sıcak Gelişme - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riera-Melo Olayında Sıcak Gelişme

Cevap: Futbolcular, Melo ve Riera İçin Terim'den Af İstedi

Super haber. Ne olursa olsun muthis karakterli bir takimimiz var, Riera ve Melo dahil.

Cevap: Futbolcular, Melo ve Riera İçin Terim'den Af İstedi

bana etmiycek gibi geliyor inş. yanılırım inş. ama hocanın son sozü oyunculara şu olmuş

Galatasaray değerleri varıdr ve bu değerler şampiyonluklardan,kupalardan daha önemlidir.

Ne anlıyosunuz buradan ?

Gayet olması gerekeni söylemiş ve bu olay üstünde bir hatırlatma yapmış "Burası Galatasaray ciddiyet ve saygı istiyorum" demiş. Gerisi teferruat kimseye acımam diyor. Elbette bu bir blöf gözdağıdır. Ama söylenmelidir. Yoksa sonu Rijkaard gibi olur. Servetler gider yapar arkandan.

Cevap: Riera-Melo Olayında Sıcak Gelişme

bugün affedilmeleri mecbur zaten yarın antremana çıkmaları lazım ki maça yetişsinler

hoca düsünecegim demis affetmeyecekse direk olmaz derdi düsünecegim demezdi bence

meloya bir sözleşme imzalatrısın. böyle bir olaya karışmayacagı yönünde takımda tuttarsın olur biter. sanki biz melodan iyisini bulacaz. hemde uyumlu olacak.

Hoca kabul et.Şampiyonluk giderse otorite felan dinlemez bir kısım taraftar :)

"Tecrübeli teknik adam Fatih Terim bu gelişmenin ardından yapılan hareketin çok önemli ve değerli olduğunu savundu. Terim futbolda kazanmanın yanı sıra manevi değerlerin çok önemli olduğunu belirterek, konuyu düşüneceğini dile getirdi."

arkadaşlarının af istemesi güzel birşey diyor, düşüneceğim diyor, af çıkar herhalde ama sene sonu ne olur bilmiyorum.

Çok iyi. Futbolcular kendileri istiyorsa kesinlikle affedilmeliler. Tek endişem Fatih Hoca'nın Melo'yu ve Riera'yı affetmesi durumunda diğer futbolcuların nasıl tepki gösterecekleriydi. Böyle bir çözüm mükemmel olur. Umarım affedilirler.

Riera o kadar önemli degil ama BJK derbisi öncesi Melo mutlaka oynamali yoksa sampiyonlugu ilk macta kaybederiz.

Açıklama şöyle gelecek;

Tüm takımın gelerek arkadaşlarının affını istemeleri sonrasında takım ruhunu gösterdikleri için takım adına af ettim. :)

Üst Alt