Riera-Melo Olayında Sıcak Gelişme - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riera-Melo Olayında Sıcak Gelişme

Cevap: Riera-Melo Olayında Sıcak Gelişme

İki futbolcu basın önüne çıkıp özür diledikten sonra affedilmeli.

İşte onu demesi hocanın işi bozmuş biraz manevi değerler şampiyonluk ve kupalrdan değerlidir demiş

İşin bozulduğu yok arkadaşlar. Diplomatik yaklaşıyor. Bir yönetici gibi yaklaşıyor "hee tamama affetttim haydee" diyecek hali yok.

Örnek bir davranış ve güzel bir düşünce. Bunu görmek güzel diyor. Ancak son karar benim diyor ve bu gözdağıdır. Doğrusudur. Çok değil yarın en geç öğlen antrenmana çıkar Melo. Tabii gider falan yapmazsa:)

Affedilmeseler bile bu olay bizim bir aile olduğumuzu gösteriyor,önemli olan tarafta bu zaten.

inş medyanın gazına gelip ters karar almayız hele o benim bildiğim fatih hoca ikisinide kadro dışı bırakır diyen dengesiz fatih hocayı zerre tanımayan sırf fatih hocayı etkilemek için abuk sabuk analizler yapan yorumcuları göteborgla eşleştirirsek süper olur..

Sene sonunda şampiyon olamazsak kimse '' Olsun önemli olan takımda disiplinin sağlanması, düzen önemli '' demeyecek. Bunu unutmamak lazım.

Futbolcularda biliyor Melo olmazsa işin moka saracağını . Şampiyonluk giderse alacakları büyük primde gider . Money talks :D

Ohaaa, Fatih Terim daha düşünmemiş af konusunu.. Demek futbolcular yakın takip etmese bi 3-4 maç daha oynatmıyacak :(

Üst Alt