Riera'nın Kavga Sonrası İlk Fotoğrafı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riera'nın Kavga Sonrası İlk Fotoğrafı!

Cevap: Riera'nın Kavga Sonrası İlk Fotoğrafı!

Tamam kızmışsa kızmış, Fatih Terim çıkıp da Melo bu takımdan gönderilsin,bonservisi alınmasın derse hepimiz arkasında durmalıyız, değindiğimiz nokta bu.Buna sen karar veremezsin yani, hocanın tasarrufunda.Takıma katkısı olmayan bir eleman için hepimiz diyoruz bu adam gönderilsin diye, ama Melo gibi takıma büyük katkı sağlayan bir adamın gönderilmesinde yetkili kişi hocadır, hocanın vereceği karara hepimizin saygı duyması lazım, taraftar olarak yapmamız gereken tek şey bu.

Zaten bende demiyorumki illa gitsin eğer Fatih hoca kalsın derse zaten bir güvence almıştır. Ama şu anki durumda muhtemelen takım içerisinde büyük antipati toplamıştır.

Benim sinirlendiğim olay yok rutin olaymış Fatih hoca öyle demişmiş deyip kendimizi kandırmamız.. Hocanın söyledikleri gayet açık.. Ama ne karar verir onu bilemem. Gerekirse Melosuzda şampiyon oluruz hatta varsın olmayalım ne olacak şampiyonluktan daha önemli şeyler de var..

biz bosuna mutalaa edıyoruz terım bu işi çözecektir,bu melonunbizdekı ılk vukatı degilmiş nedense terımde hep melo üzerınden konustu sürekli,öfke kontrolü cok zayıf,bi sampıyonluk degerlerımızden üstün degıldır ama işin özünüde bılmek lazım

seni çok seviyoruz ama bunu hiç iyi yapmadın melo

melo özellıle gerıye düstügümüz maçlarda kendni kaybedıyor

Zaten bende demiyorumki illa gitsin eğer Fatih hoca kalsın derse zaten bir güvence almıştır. Ama şu anki durumda muhtemelen takım içerisinde büyük antipati toplamıştır.

Benim sinirlendiğim olay yok rutin olaymış Fatih hoca öyle demişmiş deyip kendimizi kandırmamız.. Hocanın söyledikleri gayet açık.. Ama ne karar verir onu bilemem. Gerekirse Melosuzda şampiyon oluruz hatta varsın olmayalım ne olacak şampiyonluktan daha önemli şeyler de var..

Ben de sana bunu söylüyorum, taraftarlar olarak hocanın üstünde baskı yaratmamamız lazım karar vermesi açısından.Biz bunu sürekli burada tartışıp, Melo'ya karşı tavır alırsak Fatih Terim üzerinde baskı yaratmış oluruz.Biz olayı burada kapatalım, Fatih Terim zaten doğru kararı verecektir bu iki oyuncu için.

ohooo bakıyorum da melo gönderilmiş taraftarca. nerden biliyorsunuz kavgayı riera'nın başlatmadığını. soruyorum burdaki arkadaşlara orda belki de ilk yumruğu riera attı. belki de melo'nun ailesine küfretti. siz böyle bir durumda ne yaparsınız? olayların iç yüzünü bilmeden hemen asıp kesmeyi amma da seviyorsunuz. bırakın Fatih Terim gerekeni yapar. Fazla da tartışmanın sebebi yok bunu

Ben de dinledim, burda da dinlemeyenler dinlesin diye koyuyorum. Nerde çok kızmış melo'ya hele bi söyle bana.. Yaşanan rutin bir olay, fazla büyütmemek lazım diyor.. Riera'nın kaşı açıldıktan sonra normal bi şekilde gelip yemeğini yedi diyor, Melonun da rieranın da çok üzgün olduklarını biliyorum diyor. Nerde çok kızmış peki bana bunu anlat, sana mı inanayım fatih hoca'ya mı?

Bi kere rutin olay dediği saha içinde olanlar, soyunma odasında yaşananları ayrı tutuyor farkettiysen.. Hem ne diyecekti ağzını burnunu kırmış hayvan mı diyecekti? Bu ilk olayı değil diyor melo nun 33 maç idare ettik diyor daha ne diyecek adam. Sadece hoşuna giden kısımları duyuyorsun ama anlıyorum çünkü bende Melo yu seviyorum fakat ne karar çıkarsa saygı duyarım.

Melo 'nun iyi niyetinden dolayı o kavgayı yaptığını hepimiz biliyoruz ama takım arkadaşına gözünü morartana kadar sert vurmak da çok anlamsız , olmadı bu Melo.

Her kavga bu kadar büyütülmez.

63615F61655F636162615162646B65686B6663A6656AAB66.jpg

63615F61655F636162615162646B65686B6561848AA499A3.jpg

Basın önünde yapılan kavgalardan biri, adamın ağzını dağıtmış Arda.Neden bu kadar büyütülmedi bu kavga ? Çünkü basının önünde oldu ve arka planda kimsenin görmediği olayı büyütme şansları olmadığı gibi Galatasaray takım olarak iyi değildi, basında yer bulması Galatasaray'a çok da fazla zarar vermezdi.

Olayı hala anlamayanlar için özet geçmek istedim.Basının amacı apaçık belli.Melo'nun yaptığı terbiyesizlik bunu inkar etmiyorum ama olayı bu kadar büyütmenin altında yatan gerçeği bizim taraftarın görmesi lazım.

Bu kavga olduğunda ne yaptık beyler, "Arda sen bu takıma yakışmıyorsun git" mi dedik yoksa "Caner zaten Fenerbahçeli, iyi yapmışsın aslanım eline sağlık" mı dedik ?

Bi kere rutin olay dediği saha içinde olanlar, soyunma odasında yaşananları ayrı tutuyor farkettiysen.. Hem ne diyecekti ağzını burnunu kırmış hayvan mı diyecekti? Bu ilk olayı değil diyor melo nun 33 maç idare ettik diyor daha ne diyecek adam. Sadece hoşuna giden kısımları duyuyorsun ama anlıyorum çünkü bende Melo yu seviyorum fakat ne karar çıkarsa saygı duyarım.

Ben de saygı duyarım, Sadece olay senin abarttığın gibi değil. Gayette iyi dinledim, antremanda olanlar rutin bir olay, soyunma odasında ise öyle yerde sürünme falan yok. Melo vurmuş, rieranın kaşı açılmış ve olay bundan ibaret diyor. Sizlerse erhan telli gibi adamların hayal dünyasından yansıttıklarıyla adam harcıyorsunuz!

melo güzel laf koymuş ama kavga ederken aldığın paranın hakkını ver demiş.

Üst Alt