Rijkaard: "Kadro yetersiz ama bu kadarı da fazla!.." - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard: "Kadro yetersiz ama bu kadarı da fazla!.."

Cevap: Rijkaard: "Kadro yetersiz ama bu kadarı da fazla!.."

Kadro gayet iyiydi sen mahvettin her şeyi kendi suçunu başkalarına atma..

ironi​

vay be bu yapilanma ozaman 4 hafta da olan biten bir sey mis... Derwall gelince de, hemen yapilanmistik...

Buraya Frank ve ekibi uzun zamn icinde büyük bir takim kurmak icin gelmisti. ne demisti Adnan Polat zamaninda, ayni Derwall gibi yeni bir ekol kurcaz, buda busefer hollanda ekolu olacak diye

Haber yalan, Rijkaard Elf Voetbal'a demec vermemis. Ama Rijkaardin daha onceden takimim kalitesiz dedigi bir gercek en sonunda Rijkaard hakli cikti, Rijkaardi istemeyenler nerde? Hic olmazsa dandik kadro ile 4 mac ust uste kazanmasini bildi

Berkcan anlaşılıyor ki senin anlaman için en z iki defa okuman lazım. En azından sondan 2. cümleyi oku zahmet olmassa.

vay be bu yapilanma ozaman 4 hafta da olan biten bir sey mis... Derwall gelince de, hemen yapilanmistik...

Buraya Frank ve ekibi uzun zamn icinde büyük bir takim kurmak icin gelmisti. ne demisti Adnan Polat zamaninda, ayni Derwall gibi yeni bir ekol kurcaz, buda busefer hollanda ekolu olacak diye

Polat uzun vadeli düsünemez. o vizyon yok onda. ben bukadar sabirsiz bir insan görmedim.

rijkaard hakkaten iyi hocaymış şu rezil takımı geçen sene 3. yaptı ligde

Rijkaard ı severim gitmesini de istemezdim ama burdaki demeci eğer doğruysa çok çelişkili.Kadro yetersiz ama Avrupa Kupalarından uzak kalması çok fazla demiş.Başımızda o varken Avrupa'ya veda etmemiş miydik biz ? Hem de adını bile hatırlamadığım bi takıma...

Rijkaard ı severim gitmesini de istemezdim ama burdaki demeci eğer doğruysa çok çelişkili.Kadro yetersiz ama Avrupa Kupalarından uzak kalması çok fazla demiş.Başımızda o varken Avrupa'ya veda etmemiş miydik biz ? Hem de adını bile hatırlamadığım bi takıma...

Bunda Rijkaard mı hatalıydı peki? :)

Arkadaslar konu kapatilsin, haber yalan. Rijkaardin gecmiste buna benzer aciklamalari vardi, o eski konuyu hortlatin oradan devam edin tartismaya bence

Karpaty Lviv. Zor ama yazımı falan:)

"Tabi ki hayır" demek istedin sanırım.

ben mi hatalıyım adem andiç. rijkaard hatalı tabiki. bırakalım servet takım sattı hakan balta hata yaptı laflarını.adını bilmiyorum şuan elendiğimiz takımın.rijkaardın başarısızlığını anlatmak uzun sürer çok tartıştık ortak noktası yok heralde.buralara gelmemizde rijkaard efendinin büyük payı var.iyi insandır eyvallah karşılığını bulsun cennete gitsin.

Evet içeride dışarıda mükemmel top oynamıştık ama Hakan Balta bizi bitirmişti:sad007:

senelerdir ne zaman iyi oynadigimizi gordunki?

hagi zamanindan efektif oynuyorduk belliki

sonuclar ortada

oyle mac boyu 1 pozisyon falan buldugumuzu hic hatirlamiyorum

skoru koruyamadigimizi hatirliyorum bolca mesela, yada kontrolsuz oldugumuzu

ama kifayetsiz oldugumuzu hatirlamiyorum

allahin sopasi yok

insua ve caglari alin dedi adam:)

iki sol bek

ve balta sahada:)

sizki bu adami bana 1 bucuk senedir korursunuz:)

ne oldu simdi

balta oynasin desenize hadi

benim sucum degil vallahi gercekleri 1 sene gec goren insanlarin olmasi

neymis efendim niye iyi adam almamis

ben soylim cunku adam sistem istiyor yildiz degil

ve bunu ortalama adamlarla bile yapabilecegine inaniyor

tek sorunu bizim kadronun ortalama bile olmamis olmasi

e koca barcelonanin tarihine gecmis adam icten ice o kadar gururlu kibirli olmasi normal tabi

futbolcularin yerlerini corba edip pozisyon bulamamkla bami oynatip daha cok pozisyon bulmak arasinda bir fark olsa gerek

bunu soylerken sunuda ekleyeyim tabi

hagi gitsin falan demiyorum

en az sene sonuna kadar kalmali

hatta mumkunse bir sene daha kalmali

sadece bir perspektif

bir cacik bilmedigimizi yuzumuze vurmak amacli kendimde dahil olmak uzere ufugu oynatmiyor diye kufur etmisligim var rijkaarda:) gel gorki kapaklar ortada

senelerdir ne zaman iyi oynadigimizi gordunki?

hagi zamanindan efektif oynuyorduk belliki

sonuclar ortada

oyle mac boyu 1 pozisyon falan buldugumuzu hic hatirlamiyorum

skoru koruyamadigimizi hatirliyorum bolca mesela, yada kontrolsuz oldugumuzu

ama kifayetsiz oldugumuzu hatirlamiyorum

allahin sopasi yok

insua ve caglari alin dedi adam:)

iki sol bek

ve balta sahada:)

sizki bu adami bana 1 bucuk senedir korursunuz:)

ne oldu simdi

balta oynasin desenize hadi

benim sucum degil vallahi gercekleri 1 sene gec goren insanlarin olmasi

neymis efendim niye iyi adam almamis

ben soylim cunku adam sistem istiyor yildiz degil

ve bunu ortalama adamlarla bile yapabilecegine inaniyor

tek sorunu bizim kadronun ortalama bile olmamis olmasi

e koca barcelonanin tarihine gecmis adam icten ice o kadar gururlu kibirli olmasi normal tabi

futbolcularin yerlerini corba edip pozisyon bulamamkla bami oynatip daha cok pozisyon bulmak arasinda bir fark olsa gerek

bunu soylerken sunuda ekleyeyim tabi

hagi gitsin falan demiyorum

en az sene sonuna kadar kalmali

hatta mumkunse bir sene daha kalmali

sadece bir perspektif

bir cacik bilmedigimizi yuzumuze vurmak amacli kendimde dahil olmak uzere ufugu oynatmiyor diye kufur etmisligim var rijkaarda:) gel gorki kapaklar ortada

1-Culio yıldız mı?

2-Karpaty deplasmanında (1 yazıyla bir) pozisyonumuz vardı o da gol olmuştu. Yanlış hatırlamıyorsam.

3-Sen Hakan Balta'nın futbolculuk yeteneklerine laf ediyorsun. Bence tekniği yeterli, fiziği iyi ön libero, stoper sol bek ve hatta sol kanat oynayabilecek bir adam(Sol bekliği ve stoperliği malum zaten. Kalli sol kanat oynatıyordu Volkan Yaman'ın önünde, Skibbe ve Hagi de orta sahada kullandı), bir nevi joker. Keşke eskisi gibi olsa çok işe yarar.

1-Culio yıldız mı?

2-Karpaty deplasmanında (1 yazıyla bir) pozisyonumuz vardı o da gol olmuştu. Yanlış hatırlamıyorsam.

3-Sen Hakan Balta'nın futbolculuk yeteneklerine laf ediyorsun. Bence tekniği yeterli, fiziği iyi ön libero, stoper sol bek ve hatta sol kanat oynayabilecek bir adam(Sol bekliği ve stoperliği malum zaten. Kalli sol kanat oynatıyordu Volkan Yaman'ın önünde, Skibbe ve Hagi de orta sahada kullandı), bir nevi jıker. Keşke eskisi gibi olsa çok işe yarar.

ha evet joker

stopermis

her stoper oynadigi macta 200 tane ara pas yiyoruz

yildiz lafini culio icin falan soylemedimki

culio seni ihyami etti

culionun yerine ayhan oynasa kumemi duseceksin

yada culio oynadi diye 5 macmi kazandin?

sistemin olmadigi surece anca gevish getirirsin

sistem icinde ayhani sistemsiz culioya bin kez tercih ederim

hakan balta aslinda iyi futbolcu, kimse yetegine, teknigne filan laf etmedi, ama 2008 Avrupa Kupasindan itibaren, adamin beyni yerinde degil...

Üst Alt