Rijkaard kalmalı mı gitmeli mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard kalmalı mı gitmeli mi?

Cevap: Bilinçsiz destek, destek değildir! Rijkaard'la olmuyor, olmayacak...

ilk 11 deki futbolcular satsak kac para eder

cevap verebilirmisin

bence 15 etmez

ne çocuğum var ne kardeşim hiç bilmem ilgilenmem okullar ne zaman açılır kapanır..kastını da anlamadım sorunun..ben uykusuzum nasılsa bu gece demleniyorum iyice..

Kabul etmek istemiyoruz ama Rijkaard sene sonuna kalsa da pek birsey değişmeyecek. İlk sene geldigindeki havayla, oyuncularda hırs yapmıştı o sayede 8 haftada 24 puan yaptık ve 3.olabildik. Bu sene o gazın yerini, dagılmış bir takım aldı. Tıpkı Gerets'in ilk ve ikinci senesi gibi. Rijkaard kalırsa tahminim bu takım 50 puan ancak toplar. Eskişehir'den 1 puan alsak iyidir.

o nasıl örnek öyle ya içimizi hepten kararttın

tamam rijaakard gitti kim geldi x isim napıcak ahyanı cıkarıp barışı alcak veya sarpı cıkarıcak canayı alcak ..... olmadı 4-4-2 oynatcak nolucak ztn defansımız yok daha çok gol yicez...çaremi rijaakardın gitmesi....

Okullar ne zaman açılacak gibi alaycı yorumları bırakın da yapıcı yorumlar yapın. Riijkard ile bu yönetim yürümeyecek . Olmuyor , olmayacak.

Gerçekleri görmeniz için daha neyi feda edeceğiz. Ligde 2 de 0'sın. Uefa'dan elenirsin daha ne olsun?

Riijkard yönetimi gönderemeyeceğine göre , demek oluyor ki Riijkard gidecek.Üzülerek söylüyorum.

Tamam.

Tek gerçek var. Ve Beyni olan tek adam Rijkaard gerisi koçaman bir 0.

Yahu arkadaşlar katılırsınız katılmazsınız da ,arkadaş birşeyler karalamış,kendi düşüncesini -hakaretsiz- dile getiriyor;neden dalga konusu yapılıyor?! Karşıt fikirler neden kaale alınmıyor,eğer alt mantığı da varsa?!

Konuya dönersek;Osman Arabacı arkadaşım Rijkaard'dan önce bu yönetim mantalitesi gidecek,başka yolu yok. Rijkaard'ın gitmesi çözümden çok daha fazla çözümsüzlük getirir(artık).

ya hala rijakaard suçluı diyorsunuz allh askına adamın cıkıp oynamadıgı kaldı siz gormuyorsunuz ayhanı rakibe giden barısın bizim adamdan dönen paslarını...fatih altaycılar sizi....

Konu başlığı ; Barış,M.Sarp,Servet,H.Balta,Aykut,Aydın vs... olmuyor olmayacak. Olarak değiştirilmesi gerek. Bunları görün beyler artık.

sürekli insanları değiştirdik.özellikle de teknik heyetleri.son üç yılda Kalli, Cevat Hoca, Skibbe ve Ümit Davala, sonra kaptan şimdi de Rijkaard.Ne değişti peki koskoca bir hiç ve kayıp üç yıl...Alışkanlıklarımızı değiştirmeye sıra gelmedi mi sizce renkdaşlar...

Maya tutmadı malesef Bu saatten sonra bütün futbolcuları göndremeyiz değil mi beyler? Bugünkü açıklamalarından sonra hocamızın ? Malasef üzülerek söylüyorum Rijakard gitmeli olmuyor

ben GSARAY hiç olağanüstü kongre görmedim.ve şu anki inancım adnan polat başkanın istifa etmeyeceği yönünde.biz bu hafta da puan alamasak ve haftaya sami yende protesto yapsak da yönetim istifa etmez kanımca..bu gerçeği öngörüp hocanın istifasının bizim için çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

ben rijkardı çok seviyorum.keşke bu başarızlığının üstüne yapılacak 2 transferle takımı toparlayıp lig yarışına soksa ve şampiyon olsa seneye de adam gibi planlamayla rijkard takımı gibi olsak ama..

buna inanmıyorum.

ayrıca bunca hatasına adnan sezgin günahına rağmen ben adnan polatı rijkardan daha çok seviyorum.

onun rijkardı gönderip abdullah avcı + 2-3 nokta transfer ve diğer futbolcuların normale dönüşüyle şampiyon olup istikrarla uzun yıllar devam etmesini daha çok istiyorum.

bana ikinci senaryo daha uygulanır ve gerçekci geliyor.

rijkardı kötü hatırlamayı adnan başkanı kötü hatırlamaya tercih ederim yani.

hala 2 3 tane nokta transfer diyorsunuz o transferler olsaydı zaten halimiz boyle olmazdı :S

rijkard oynadı dimi sahada ? bravo .. ben 1 yıldan sonra teknik direktörleri yeren açıklamalar yapanları galatasaray taraftarı olarak görmüyorum heleki bu rijkaardsa . 1-2 yıl önce rüyanızda göremiyodunuz ne oldu ?

Üst Alt