Rijkaard'ın Aydın üzerinde ısrarla durması! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard'ın Aydın üzerinde ısrarla durması!

Cevap: Rijkaard'ın Aydın üzerinde ısrarla durması!

Aydın ara sıra maç içinde çıkışlar yapıyor ama bunu Keita gibi maçın tamamına yayması lazım.

kayseri maçında fena değildi geçen seneden her bakımdan daha iyi

Olucak olucak bir yıldız daha gelicek inşallah önemli olan forma şansı bulması

Aydın yetenekli fakat halen heyecanlı..topu ayagına aldıgında bi şaşırıyor ne yapsam dogru yaparım diye düşünüyor..bu sıkıntıyı yenerse Aydın'dan cok iyi bi iş cıkar ama ne cıkar tam olarak bilmiyorum ;)

Aydın bencede gerçekten büyük yetenek fakat, Kewell zaten 90 dk tamamlayamıyor dk 60 civarı alabiliriz oyuna. Zaten kanatlarda Keita var çok hızlı diğeride teknik olsun.

Tabi sadece kendi düşüncem . . .

Yalnız Kayseri maçı'nda Kewell'ı kesip oynatmış değil Aydın'ı. Kewell zaten sakattı ve maç kadrosunda değildi. Bu nüansı atlamayalım.

Aydın iyi oynamaya devam ediyor ama beklentiler daha yüksek,final paslarında daha sakin olmalı.

yorumları okudum maalesef bazılarında genç futbolcular için çok önemli olan SABIR yok

Birde topu kaptırdığı pozisyonlardan sonra almak için çaba gösterse. Çok uyuşuk geliyor bana.. Bu yaşta boyle yaparsa....

Aydın bize anca Netanya gibi maçlarda lazım olur.Oyun zekası ve dayanıklılığı zayıf bu gelişmeden olmaz,ki yaşı 21.Genç oyuncu sayılmaz artık.

Aydına herşeyden önce biraz mimik gerekli. O surat ne öyle maske gibi kadavra gibi. Gören adamın ailesini kaçırtmış da tehditle oynatıyoruz sanacak. Arkadaş sen Galatasaray'da futbol oynayıp üstüne para alıyorsun ben mümkün olsa orada karın tokluğuna oynarım hemde güle oynaya. O ne surat öyle ya..

Aydına herşeyden önce biraz mimik gerekli. O surat ne öyle maske gibi kadavra gibi. Gören adamın ailesini kaçırtmış da tehditle oynatıyoruz sanacak. Arkadaş sen Galatasaray'da futbol oynayıp üstüne para alıyorsun ben mümkün olsa orada karın tokluğuna oynarım hemde güle oynaya. O ne surat öyle ya..

Üst Alt