Rijkaard'ın ilk transferi kim olur ? - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard'ın ilk transferi kim olur ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Rijkaard'ın ilk transferi kim olur ?

maxi lopezi alamayız daha cok genç ama servetin yanına mutlaka biri alınacak 31 yaşındaki puyol neden olmasın? popescuda o yaşlarda barcadan bize gelmemişmiydi? puyol ve emana sürrizlerini merakla bekliyorum 2 side olursa muhteşem olur ama 1 ni alabilirlerse bence iyidir.

Zaten yönetimin gaza gelip hesapsizca abartacagini düsünmüyorum.

Yillik 4-5 Milyon alan futbolculari bu sezon ne yazik ki daha alamayiz...

Gerci Ronaldinho daha da fazla aliyor.

Lincoln da 3.5 aliyor diyebilirsiniz, ama kadroda bu bütceli futbolculardan birkac tanesini kaldiramayiz.

Ben Rijkaard´in önerecegi yetenekli genc futbolculara da starlar kadar sevinecegim.Bos futbolcu almaz Rijkaard.

maxi lopezi alamayız daha cok genç ama servetin yanına mutlaka biri alınacak 31 yaşındaki puyol neden olmasın? popescuda o yaşlarda barcadan bize gelmemişmiydi? puyol ve emana sürrizlerini merakla bekliyorum 2 side olursa muhteşem olur ama 1 ni alabilirlerse bence iyidir.

Puyol ismini mi okudum?Rijkaard nelere kadirsin.

Marka degerini bir transferle yükseltmek buna denir iste.

Ama Puyol cok zor be Volkan.Ayrilacakmiymis Barca´dan?

Puyol'u mu bekliyorsun?? Bana daha cok beklersin gibi geliyor:D

renkdas ne yaptın sen ya ne puyolu bırak bızı manu chelsenin bıle alması ımkansız bırınden bahsedıyoruz :D

Sadece Barcelona´ya yönelmememiz gerekiyor.

Bence Hollanda pazarina da bi göz atmak lazim.

Oralardan da futbolcular gelebilir bize.Surinam asilli, yetenekli futbolcular bekliyorum Rijkaard´dan:D

inşallah olurda bunu sana hatırlatırım popescuyu bekliyormuydun 31 yaşındayken unutma puyol barcada yedek bekliyor madem hedefler buyuk niçin olmasın sen servetin yanına kimi istersin acaba?

Hocam yapma, Puyol Barca'da yedek falan beklemiyor, yanlışın var.

Dünya üzerinde Puyol'un yedek bekleyeceği bir takım yok şu anda. :)

kimse ronaldinho falan demesin şimdi.

f5lilere benzemeyin sakın.

onlar da boyundan büyük transferler istiyolar.

Biz susalım, neill gibi , emana gibi kaliteli isimleri bekleyelim bence. :)

Marin Santiago Ezquerro

Eidur Gudjohnsen

Javier Saviola

Bunlardan biri olabilir

Barcelonada oynamis yada hala oynuyan bir forvet gelecek

ileri uca adam almamız cok gereksiz eger 4-3-3 oynayacaksak oynayacaklar belli ileri uç arda baros kewell olur bi de lincoln halil takası olursa muhteşem olur transfere ayıracagımız bütçeyle bir sağ bek servetin yanına bir adam bir de ortanın sagına winner bir oyuncu lazım bize.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt