Rijkaard'ın ilk transferi kim olur ? - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard'ın ilk transferi kim olur ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Rijkaard'ın ilk transferi kim olur ?

evet bak

https://fossacimbom.blogspot.com/

# Sağlık ekibi tamamen değişiyor ve dalında uzman isimler geliyor.

# Kondüsyoner, fizyoterapist vs. kısacası staff ekibi değişiyor.

# Rijkaard'ın özel olarak görüştüğü ve anlaştığı bir isim bir kaç gün içinde geliyor.

# Transferlerde birinci yetkili Rijkaard. İstediği oyuncuları alacak.

# Rijkaard eski öğrencilerinden birisiyle anlaştı, sadece kulüpler arası anlaşma sağlanıyor.

# Rijkaard transferi 4 gün evel bitti. Hatta 2 oyuncu ile anlaşıldı.

# Türk Telekom'dan gelen bir kaynak var. 30 milyon euro civarında..

# Takımdaki tek sorumlu kişi Rijkaard.

Unutmadan;

Eğer bu 2 oyuncuda gelirse -ki büyük ihtimalle gelecekler- YER YERİNDEN OYNAR !!

ve

Mevkilere gelince;

3 mevkiide takviye olacak. Orta sahada oyunu hem defansif anlamda, hemde ofansif anlamda domine edecek bir isim alınacak. Daha sonra ileride hücüm hattında winger denilen oyunculardan alınacak. 2 tane olabilir bu oyuncular çünkü Rijkaard'ın oyun mantalitesinde 2 ofansif ortasaha kanat oyuncusu bulunuyor. Yani winger ;-)

Defansın hem sağında hemde ortasında oynayabilecek bir oyuncu ile görüşmelerimiz sürüyor, alma durumumuz var. Rijkaard takım hakkında birkaç rapor vericek ve eksik oyuncular ona göre tamamlanacak.

Forvet hattında ise Rijkaard'ın eski oyuncularından birisiyle görüşüyoruz, daha doğrusu Rijkaard görüşüyor ve anlaşma aşamasındayız.

Beklenilen bir transfer aslında bu, spor basınımız epeyce yazmıştı.

Bir çok isim yazılıyor, çiziliyor.

Biraz beklemek gerekiyor bazı şeyler için ve beklediğimize değecek isimler bunlar. Türkiye'de deprem yaratabilecek isimler.

Bilgiler geldiği sürece zaten blogta görebilirsiniz.

Saygılar, sevgiler.

Esen kalın.

ileri uca adam almamız cok gereksiz eger 4-3-3 oynayacaksak oynayacaklar belli ileri uç arda baros kewell olur bi de lincoln halil takası olursa muhteşem olur transfere ayıracagımız bütçeyle bir sağ bek servetin yanına bir adam bir de ortanın sagına winner bir oyuncu lazım bize.

Maxi lopez ve saviola ikiside kanatta oynuyabiliyor ve ikiside barcada forma giydi

Gay-sin.net' Alıntı:
Gudjhonsen ile büyük ölçüde anlaşılmış, Slvyhinho düşünülüyormuş, Cacares imzaya çok yakınmış.

Şimdi basınımız hoca derdi bitti transfer konusunda öncelikle Barça’yı bize getirir her gün ama t. direktör konusunda ters köşeye yattıkları kesin.

(Selam, niçin ters köşeye yattılar biliyor musun? Galatasaray’la ilgili ufukları ve tasavvurları fakir ve eksik olduğu için. Bir paradigma sorunu yani. “Rijkaard ve Galatasaray mı? Geçiniz, Adnanlar yönetemeyecekleri adamı isterler mi hiç? Hem zaten parası yetmez Galatasaray’ın Rijkaard’ı almaya.” Hep böyle düşündüler. Bizi de hep böyle düşünmeye sevk ettiler. Sevgilerimle. MŞ)

Gu?johnsen konusunda bi'şey dememiş yukarıda arkadaşında yazdıklarına göre büyük ihtimalle alınacak oyuncu belli gibi :)

biliyorum orda oynamayacagini ama ben bu oglani cozemedim nasil bir oyuncu hic hosuma gitmiyor oyun sitili baska bir takimda olsa adini bile duymazdik

Beğenmeyebilirsin tabi ama kendisi geleceğin en büyük yıldızlarından biri olarak gösteriliyor.Çok yetenekli demek ki o yüzden başka bir takımda görmedik kendisini.18 yaşına yeni girmiş bir çocuk 100 yılın en iyi kadrolarından birinde forma şansı bulabiliyorsa söyleyecek sözüm olmaz ona. :)

Behçet Sönmez fossacimbom kaynaklı belirttiğin forvet barçalı olacak kanısına nereden vardın ?

orda öyle birşey yazmıyor ;)

Forvet hattında ise Rijkaard'ın eski oyuncularından birisiyle görüşüyoruz, daha doğrusu Rijkaard görüşüyor ve anlaşma aşamasındayız.

Beklenilen bir transfer aslında bu, spor basınımız epeyce yazmıştı.

Ancak belirtilen ismin Gudjohnsen oldugunu düsünmüyorum. Barcelona patentli oldugunu da söyleyemeyiz.

Rijkaard´in eski ögrencisi demis.Hollanda Milli Takimindan Van Nistelrooy´da olabilir bu isim.

Spor basinimiz epeyce yazmisti, sürpriz degil denmis.Gudjohnsen bu sene pek yazilmadi.Yanlis mi düsünüyorum?

Behçet Sönmez fossacimbom kaynaklı belirttiğin forvet barçalı olacak kanısına nereden vardın ?

orda öyle birşey yazmıyor ;)

forvet demedim ,sadece transfer dedim mevkiden bahsetmedim, ama forvetlerle ornek verdim :)

zaten barcada oynamis yada hala oynayan defansif hangi oyuncu suan bize uygunki

Beğenmeyebilirsin tabi ama kendisi geleceğin en büyük yıldızlarından biri olarak gösteriliyor.Çok yetenekli demek ki o yüzden başka bir takımda görmedik kendisini.18 yaşına yeni girmiş bir çocuk 100 yılın en iyi kadrolarından birinde forma şansı bulabiliyorsa söyleyecek sözüm olmaz ona. :)

Valla Maxi lopezede oyle diyorlardi simdi brezilyada gorecegiz ama ben begenmiyorum bojani

Mehmet Topalın satıldığı söylentileri var ne derece doğru bilemicem

Cok önemli bizim icin Topal ama iyi fiyat verdilerse satilabilir.

Rijkaard gelecek parayla daha iyisini getirebilir bize.

Kaynak yaratmis oluruz.Illa satilsin demiyorum.

Öyle bisey varsa, bide iyi yönden bakmak lazim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt