Riva Satılsın, Dertler Bitsin! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riva Satılsın, Dertler Bitsin!

Cevap: Riva Satılsın, Dertler Bitsin!

Riva satılıp borçlar kapatılırsa yönetimlere bundan sonra atıyorum 10m€ üzeri meblalarda borçlanmak için genel kuruldan yetki alma şartı getirilsin.

Satilacagina iyi bir projelendirme yapip surekli gelir getiren bir yer haline dønusturulsun. Ne yapilsin demeyin isleri o bulsunlar surekli gelir getirecek bir proje. Satalir borclar kapanir ve gene borc yapilir. Sonra orasinin da elden gittigi kar kalir. O yuzden iyi bir projelendirme ile surekli gelir getirecek birseyler yapilsin oraya.

Kulüp batma eşiğine gelmedikçe şu aşamada riva satılmamalıdır. Riva şuanda kulübün sigortası durumunda 2 transfer için satılacak bir şey değil daha oturaklı ve geleceğe yönelik düşünülüp faydalanmalıdır.

herhangi bir proje yada yatırım olcaksa satılsın...farzı misal 250 milyon dolara satsak bunun ticarette yıllık getirisi en az yüzde 30 olmalıdır....buda yıllık 75 milyon dolar gibi bir rakam yapar....böyle değerlendirmek lazım rivayı

herhangi bir proje yada yatırım olcaksa satılsın...farzı misal 250 milyon dolara satsak bunun ticarette yıllık getirisi en az yüzde 30 olmalıdır....buda yıllık 75 milyon dolar gibi bir rakam yapar....böyle değerlendirmek lazım rivayı

Ben ne dedigini anlamadim. 250 milyon dolara satarsak bunun getirisi %30 olmali o da 75 milyon dolar diyorsun. Nasil yapilacakki bu Riva satilip ordan gelen para mi isletilecek bunun icin yoksa bunun yerine bir proje gelistirip her yil 75 milyon dolar gibi bir para mi gelmeli Riva icin yapilan proje kapsaminda.

Kolay sanıyorsunuz ya böyle işleri anlamıyorum sizi, araba mı satıyorsun anasını satayım.

Ben ne dedigini anlamadim. 250 milyon dolara satarsak bunun getirisi %30 olmali o da 75 milyon dolar diyorsun. Nasil yapilacakki bu Riva satilacak mi yoksa bunun yerine bir proje gelistirip her yil 75 milyon dolar gibi bir para mi gelmeli proje kapsaminda.

aynen onu diyorum...o parayla bir proje yapıp hersene getirisi olsun...otel olabilir residence olabilir alışveriş merkezi olabilir...

gayrimenkullar dursun

bizimkiler dortmunda gidip nasil borctan kurtulduklarina dair staj alsin

gelir yeterli

salak salak riera yigit kazim elano misi stancu vsvsvsvs.. transferler yapilmasin bu bile yeterli olur

aynen onu diyorum...o parayla bir proje yapıp hersene getirisi olsun...otel olabilir residence olabilir alışveriş merkezi olabilir...

Bir Gayirmenkul'ün değeri 250 milyon dolar ise o Gayrimenkulden yıllık 75 milyon dolar gelir gelmez! Bilmediğiniz konularda atıp atıp durmayın. 250 milyon dolar değerindeki bir gayrimenkulden gelecek yıllık gelir 12-13 milyon dolar civarıdır teorik olarak. Bunun 3 altıne iner 5 üstüne çıkarsınız ama daha fazlası olmaz.

Bir Gayirmenkul'ün değeri 250 milyon dolar ise o Gayrimenkulden yıllık 75 milyon dolar gelir gelmez! Bilmediğiniz konularda atıp atıp durmayın. 250 milyon dolar değerindeki bir gayrimenkulden gelecek yıllık gelir 12-13 milyon dolar civarıdır teorik olarak. Bunun 3 altıne iner 5 üstüne çıkarsınız ama daha fazlası olmaz.

Beklediğimden yüksekmiş :) Gerçekte öyleyse, her sene stad geliri x 2 oluyor, muhteşem birşey. Ben tahmini olarak 2-3 milyon dolar gibi bir gelir bekliyordum, hiç konu hakkında fikrim yok. Ama 12-13 milyon çok iyi rakam..

ben gayrimenkul olarak demedim...bizde biliyoruz gayrimenkulden senede yüzde 30 kazanılmayacağını...ben ticaretten bahsediyorum...bir ticarette aylık minimum yüzde 2 kazanırsın doğru karar verirsen..daha net anlaman için 100.000 tl ye lokanta actın nekadar getiri beklersin aylık....ben en az 5000 tl beklerim

Beklediğimden yüksekmiş :) Gerçekte öyleyse, her sene stad geliri x 2 oluyor, muhteşem birşey. Ben tahmini olarak 2-3 milyon dolar gibi bir gelir bekliyordum, hiç konu hakkında fikrim yok. Ama 12-13 milyon çok iyi rakam..

ben gayrimenkul getirisinden bahsetmedim...ticaret işletme getirisinden bahsediyorum

rivanin neden satilmasi gerektigini bi turlu anlayamadiniz lan sundan 2 sene sonra riva elinde patlayacak. neyseki baskan farkinda

Üst Alt