Riva ve Florya Projesi İptal Oluyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riva ve Florya Projesi İptal Oluyor!

Kemerburgaz bitmeden Floryadan cikmayi ancak bir hain taahhüt edebilirdi!! Evet yağlı surat yine şaşırtmadı.

Bilenler bilir. Bu yağlı suratın en buyuk muhaliflerindendim burada. Zaman beni hakli cikardi. Bu herif GS lehine tek bir olumlu is yapmadi.

O ve 1385 müridi bu kulupten kovulmadan rahat edemeyiz.
Valla Dursun falan umurumda değil de bu işi toparlamak lazım. 500 milyon tl aldık 340'a kırdırdık, parayı da harcadık bitti.
Söylenenlere göre Florya kısmı iptal olup Riva için yeniden anlaşılacak. Florya için bir para alınmamıştı zaten yanlış bilmiyorsam.

Bence bu anlaşmanın içinde bir iş var. Tff bize harcama limiti vermişti, şimdi bu anlaşma iptal olursa tekrar düzenlemeye kalkarlarsa bu limiti sıkıntı gibi duruyor

Baskan dün böyle olacağini açikladi zaten herkes niye şaşirdi kemerburgazda'ki arazi eğimli ve maden ruhsati varmiş.ruhsatli firma isteniyormuş.hal boyle olunca florya'da revizyon yapilacak demisti baskan.

dün les ottomans‘in satilacagi haberi, bugün sözlesme fesih haberi.. acaba ülke olarak büyük bir krizmi bekliyoruz? anlamiyorum bu tür islerden, o yüzden soruyorum

gereksiz yangın yapmışız sanırım dün baskanın söylediklerine paralel bir durum var diyorlar

anlasma sadece riva üzerinden revize edilecekmis florya iptel cünkü kemerburgaza tasınmadık

İki arazi için yapılan anlaşmalar tümüyle iptal olsa keşke. Birkaç yıl sonra piyasa biraz normalleşirse çok daha iyi şartlarla elden çıkarılabilir...

Sözleşme şartnamesini bilemediğimiz için ne desek havada kalacak gerçi...Alınan para geri ödenecekse de TL olarak ödenecektir, faiz eklense bile yine de avantajlı bir durum. Borç yapılandırması ile çok büyük sıkıntı da olmaz diye tahmin ediyorum. Hayırlısı olur inşaallah...

Üst Alt