Riva ve Florya Projesi İptal Oluyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riva ve Florya Projesi İptal Oluyor!

- Mustafa Cengiz: "Emlak Konut'un fesih bildirimine çok şaşırdım! Son Divan'da Kemerburgaz konusunun durup dururken neden gündeme geldiğini anlamamıştım ama şimdi anlıyorum.

Cengiz: Florya ve Riva'da biz beklentilerimizi bulamadık. Emlak Konut da bulamadı. Onlara da hak veriyorum. Şu anda konu adli bir sürece girdi. Galatasaray'ın devletimizi karşısına alması gibi bir durum söz konusu değil. Şu anda uygun şartları arıyoruz.

Milletin kafası güzel sanırım;

1-Ortada bir cezai şart varsa Florya'yı devretmediğimiz için bunu ödeyecek kişi biziz.
2-Şu anda ülkedeki şartlar göz önüne alındığında aldığımız parayı vermeyiz gibi komik söylemlerde bulunmanız şaşırtıcı.Seve seve bir şekilde alırlar.
3-Başka bir sözleşme yapalım deyip bunun olabileceğini söyleyenler dahada komik.Emlak konut'un yani Erdoğan'ın bozduğu bir sözleşmeyi hangi şirket üstlenir?Buna izin verirlermi zannediyorsunuz.Kimse teklif bile sunamaz.Bu ülkede Erdoğan'a yar olmayan toprak kime yar olabilir ki.
4-İktidar,Bürokrasi,Tff ve kurulları,Bütün kulüpler bir olmuş bize saldırıyor işte.Bu iş hiç iyi yere gitmiyor.

Bu proje toptan iptal edilip riva ve florya bizde kalirsa çok sevindirici olacak. Akp iktidarı döneminde bu 2 arazi satilmamalı. Zamani gelince değerini bulunca serbest piyasa rekabeti dahilinde yeni bi proje uretilmeli

Ortada sözleşme var ve maddelerini görmeden ne yorum yapsak havada kalır tek taraflimi fesih var yada sözleşmede neler yazıyor bilmiyoruz
Fakat rivadan büyük kazık yemistik değerinin kat kat altına vermişti hırsız yağlı sürat

Vallahi Arap bir yatırımcı bulup 500-600 milyon dolara arsayı çak geç sıcak para. Aldığınıda verirsin arazi yapacak parada olur borcuda yarılarsın

Sözleşme şartlarını maddelerini görmeden bilmeden bı bok biliyormuş gibi ahkam kasıp milleti germeyin hicbirimiz hiçbir detay bilmiyoruz detay bilmeden ahkam kesilecek konu değil.bu

Riva arazisi 3.havalimanından sonra değerini katlamadımı? Biz elimizden ucuza çıktığı için burda yönetime sallamıyomuduk. Rivayı alacak şirket kar elde edeceği işten neden elini çekiyor birisi bizi aydınlatsın lütfen

Vallahi Arap bir yatırımcı bulup 500-600 milyon dolara arsayı çak geç sıcak para. Aldığınıda verirsin arazi yapacak parada olur borcuda yarılarsın
Bu iktidar varken serbest piyasada yatırımcı bulamıyorsun herşeye karışıyorlar. Ülkenin hali ortada.dediğim gibi bence riva ve florya ülke normale dönene kadar bi süre bekletilmeli

Üst Alt