Rivaldo mu? Zidane mı? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rivaldo mu? Zidane mı?

Zidane
Du7nIfXX0AETb9Q.jpg

Screenshot_20200427-000027_Chrome.jpg

3x FIFA World Player of the Year
1x Ballon d'Or
1x Champions League (Real Madrid)
1x Ispanya Ligi Sampiyonu (Real Madrid)
2x Italya Ligi Sampiyonu (Juventus)
1x Fransa ile Dunya Kupasi Sampiyonu
1x Fransa ile Avrupa Sampiyonu

Rivaldo
MD_20121211_FOTOS_D_54357216990-652x492@MundoDeportivo-Web.jpg

Screenshot_20200427-000127_Chrome.jpg

1x FIFA World Player of the Year
1x Ballon d'Or
1x Champions League (AC Milan)
2x Ispanya Ligi Sampiyonu (Barcelona)
1x Brezilya ile Dunya Kupasi Sampiyonu
1x Brezilya ile Copa America Sampiyonu
1x Brezilya ile Confederations Cup Sampiyonu

Rivaldo Galatasaray haberlerini hatırlayan renkdaşlarım var mı? Bu adam Olympiakos'ta o kadar oynamışken yunan liginde şov yapmışken tam ihtiyacımız olan o senelerde neden takımımıza kazandırılamadı?

Hangi takimlarda oynayacaklar? Eger normal bir takim olursa Rivaldo daha cok katki verir. Alex'in deli attigi ligde Rivaldo gol manyagi olurdu ama Avrupa hep husran...

sırf real madridde oynadı diye hem zidane hem ronaldo hakettiklerinin çok üzerine çıkarılıyorlar

zidane kötü mü

asla

benim de izlediğim en iyi oyuncu olabilir

ama 10 tane rivaldo etmez

zidane x 0.9 = rivaldo

brezilyalı ronaldo ise portekizli ronaldonun kramponunu bağlar anca

sırf real madridde oynadı diye hem zidane hem ronaldo hakettiklerinin çok üzerine çıkarılıyorlar

zidane kötü mü

asla

zidane x 0.9 = rivaldo

Buna katılırım ama Zidane hakikaten çok çok iyi topçuydu abi.Rivaldoya da kötu diyemem tabi.

zidane kötü mü

asla

zidane x 0.9 = rivaldo

Brezilyali Ronaldo'dan bahsediyorsan hicbir zaman Madrid'de oynadi diye efsanelesmedi. Aksine Madrid'de oynarken normal performans verdi ve kiloluydu. Zaten son sakatligindan sonra asla eskisi gibi olmadi fakat yine de iyi bir killerdi. Onu efsane yapan Barca performansiydi. Keske hic ayrilmasaydi.

Bence ikiside denk,böyle oyuncuları kıyaslamak bana göre doğru değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ronaldo Madridde oynadı diye efsane sanan varsa 2000 öncesi performansını izlemesin tapmaya başlayabilir zira.

Abartıyorsak da zidane, bütün brezilya milli takımı, cannavaro, maldini, nesta, maradona, ibrahimovic, benzema, mourinho, owen, recoba, seedorf, rooney, drogba, eto'o, desailly, vieri, buffon, raul kadar abarttık. Bunlar gelmiş geçmiş en iyi striker olduğunu söyleyenler. Bir çoğu da kariyerlerinde gördügü en yetenekli topçu olarak tanımlar.

Çok kasmaya gerek yok bir adam ibrahimovic gibi bir tipin idolü oluyorsa orada bir durup düşüneceksin aga.

Zidane konusunda da oynadığı/oynamadığı dünya kupası ve avrupa şampiyonalarında fransa milli takımının konumuna bakmak yeterli olacaktır.

brezilyali r 3 farkli buyuk takimda ust duzey performans gosterdi, hiz teknik golculuk adamda her sey vardi. milli takiminda da gayet iyiydi

o sakatliklari yasamasaydi 2-3 sezon daha ust duzey performans gosterirdi 99%.

formda brezilyali r > formda messi + formda ronnie

Ronaldo Madridde oynadı diye efsane sanan varsa 2000 öncesi performansını izlemesin tapmaya başlayabilir zira.

Abartıyorsak da zidane, bütün brezilya milli takımı, cannavaro, maldini, nesta, maradona, ibrahimovic, benzema, mourinho, owen, recoba, seedorf, rooney, drogba, eto'o, desailly, vieri, buffon, raul kadar abarttık. Bunlar gelmiş geçmiş en iyi striker olduğunu söyleyenler. Bir çoğu da kariyerlerinde gördügü en yetenekli topçu olarak tanımlar.

Çok kasmaya gerek yok bir adam ibrahimovic gibi bir tipin idolü oluyorsa orada bir durup düşüneceksin aga.

Zidane konusunda da oynadığı/oynamadığı dünya kupası ve avrupa şampiyonalarında fransa milli takımının konumuna bakmak yeterli olacaktır.
interde habire sakatlandığı performansı hatırlıyorum

2 lazio maçında gitmişti

sadece barcelona kariyerini hatırlamıyorum ama o da çok kısa

ibrahimoviç de benim için bilirkişi değil

saydığın isimler ise protekizli ronaldo ile oynamadı

zidane da benim gördüğüm en iyi oyuncu olabilir messiden sonra ama ama 3-5 tane rivaldo falan da etmez

2 lazio maçında gitmişti

zidane da benim gördüğüm en iyi oyuncu olabilir messiden sonra ama ama 3-5 tane rivaldo falan da etmez

2 lazio maçında gitmişti

17 yaşında brezilyadan avrupaya gelip ilk tecrübesi psv 57 maç 54 gol oradan barcaya 39 maç 37 gol(yıllar sonra messi kırdı bu rekoru) sonra interde yanlış hatırlamıyorsam iki yıl üst üste yılın oyuncusu seçildiği periyot var orada tonla gol attı ki o zaman italya ligi rakipsiz. Fransa 98 performansı da mevcut o arada. Ilk profesyonel kulübü cruzeiro'da da 16-17 yaşında saçma sapan bir performansı vardı ama net sayıları hatırlamadığım için sallamayayım.

Inter dönemi sakatlıkların başladığı yer zaten toplamda 2.5 yıl falan sakat geçiriyor en iyi döneminde. Söylemiştim 99'da milli takım formasını son kez giyiyor, ssakatlnıyor 2002 dünya kupasına kadar maçı yok. Orada olanlar malum zaten.

Cristiano daha iyi diyebilirsin süper diyebilirsin, kramponunu bile taşıyamaz vs hepsi okey benim itirazım yok ama r9 abartılıyor dediğin zaman bu isimlerin hepsine giydirmiş oluyorsun onu anlatmaya çalışıyorum.

Edit: Barca dönemi toplamda 49 maç 47 gol 7 asist imiş.

Edit2: barca+interdeki ilk sezonlarında iki ödülü de.

Son düzenleme:
Üst Alt