Rivaldo mu? Zidane mı? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rivaldo mu? Zidane mı?

messi ile br ronaldoyu kıyaslamak futbola hakaret de portekizli ile de kıyaslanması küfüre girer

vieri ile kıyaslayalım aga

fransa 98 'de vieri daha çok gol atmış el fenomenodan

mesela çeyrek final görmüş italya ile vieri 5 gol ve çeyrek final görmüş arjantin ile batistuta 5 gol atarken

finale kadar gidip kupayı da alan el fenomeno 4 gol atmış

işte bunları konuşalım
Hainler turnuvanın oyuncusu seçmişler utanmadan. Hep Brezilyalı olduğu için:mad:

Düzeltme yapayım yazdığına kupayı alamamıştır.

BqrvisWCAAAqvyC.jpg

Messi hakkında iyi konuşulacak gelmiş geçmiş en iyisi olduğu söylenecek çünkü doğrusu o. Kimse kimseyi silah zoruyla övmüyor yaw bu nasıl bir savunma şeklidir. Maradona demiş gelmiş geçmiş en iyi forvet diye, messi demiş, mourinho demiş vs vs. Sana kalsa Burak Yılmaz. Gerçi fazla olmuş maks Mehmet Yıldız kalibresinde bir adamdı falan bekliyorum bir dahaki alıntında xD

Fenomeno lakabını da kariyerinin ilk yıllarında almıştır, belki senin sonradan haberin olmuş olabilir :/
messi futbolu bırakınca 7 düvel futbolcu diyecek ki ''messi gibisini görmedik''

cr7 için diyecekler ki ''insanüstü bir futbolcuydu''

bunların demeyen tespit edildiği anda fifa belki de futbolculuk veya teknik direktörlük lisanslarını yırtacak insanların

r9 'un tek avantajı eski zamanda yaşamış olması

allahtan izledik de yutmuyoruz bu romantizmi

messiyi geçtim cr7 'nin en önemli dezavantajı aktif futbolcu olması

messi futbolu bırakınca 7 düvel futbolcu diyecek ki ''messi gibisini görmedik''

cr7 için diyecekler ki ''insanüstü bir futbolcuydu''

bunların demeyen tespit edildiği anda fifa belki de futbolculuk veya teknik direktörlük lisanslarını yırtacak insanların

r9 'un tek avantajı eski zamanda yaşamış olması

allahtan izledik de yutmuyoruz bu romantizmi

messiyi geçtim cr7 'nin en önemli dezavantajı aktif futbolcu olması
O zaman geçmişteki bütün futbolcular için(Mesela Ronaldo'dan iyi olduğunu iddia ettiğin isimler olabilir) söylenen şeyler bul. En iyi olduğuna dair vs. Madem tek mesele eski olmakta, romantizm vs? Cr'den şu anda iyi olduğunu söyleyenler emekli olduğunda da aynısını söyleyecekler. Acı bir gerçek.

ya tutup da bana mourinho şunu demiş, ibrahimoviç bunu demiş yapmayın r9 için

bu adamın bu kadar sevilme nedenlerini yazdım

döneminde konsol oyunlarının yeni yeni çıkışı bile r9 'un sevilmesinde etken

dediğim gibi r9 'u henry 'den de shevcenko 'dan da önde tutmam

tutmak için bir veri gerekli

r9 'un barcelona kariyeri önünde şapkamı çıkarırım, ekol olduğunu da kabul ederim

ama hep bu gereksiz romantizm başımıza olmadık işler açıyor

İşin kötü tarafı gördüğü en iyi futbolcunun Ronaldo olduğunu söylediği röportajı var Vieri'nin. Shevchenko'nun annesi bile o kıyasa girmez zaten sanırım :D
ya abicim medyaya verilen demeçlerden başka veri yok mu

jardel altın ayakkabıyı aldığı uefa ödül gecesinde figo neler demiş jardel için

ayağına 2 defa top gelir maç sonunda 3 golü vardır gibi golcülüğünü arş-ı alaya çıkarmış

o zaman en büyük forvet jardel

veri bu mu ya

ya abicim medyaya verilen demeçlerden başka veri yok mu

jardel altın ayakkabıyı aldığı uefa ödül gecesinde figo neler demiş jardel için

ayağına 2 defa top gelir maç sonunda 3 golü vardır gibi golcülüğünü arş-ı alaya çıkarmış

o zaman en büyük forvet jardel

veri bu mu ya
Bilmem zidane, messi, maradona vsnin söylediklerinin senin söylemlerinden daha önemli olduğu söylenebilir futbol dünyası için herhalde. 1-2 kişi değil benim örnek verdiğim ayrıca. Ne verisi istiyorsun anlamadım ki adamı izlemişler ve aşırı yetenekli, iyi olduğuna karar vermişler, sen yalandan söylediklerini düşünüyorsun ya da rüşvet falan mı aldılar? En büyük başarılar, en fazla ödül, en fazla gol ronaldo'da diye bir iddiası yok kimsenin. Zaten söyledim dani alves kadar kariyeri yok kulüp bazında. Sen beğenmiyorsun adamlar beğenmiş, hasta olmuş oyun tarzına, idol almış kendine. Oyna devam.

O zaman geçmişteki bütün futbolcular için(Mesela Ronaldo'dan iyi olduğunu iddia ettiğin isimler olabilir) söylenen şeyler bul. En iyi olduğuna dair vs. Madem tek mesele eski olmakta, romantizm vs? Cr'den şu anda iyi olduğunu söyleyenler emekli olduğunda da aynısını söyleyecekler. Acı bir gerçek.
mourinho mu bilirkişi

yani mourinho ne messi ne cr7 dediği için r9 en iyi forvet öyle mi

şunu ne yapacağız o zaman

Sir Alex Ferguson: "10 yıl önce gördüğüm Messi en iyi futbolcu olmanın eşiğindeydi. Dün gördüğüm Messi ise gelmiş geçmiş en iyi futbolcuydu.

yav messi ve cr7 ile r9 'u kıyaslıyoruz yav akıl alır gibi değil

fransa 98 vieri ve batistuta çeyrek finale kadar çıkmalarına rağmen 5 gol atmış, r9 finale kalmış ve 4 gol atmış dedim. sen de turnuvanın oyuncusu seçildi dedin (seçilmedi). bunu tartışalım

vieri ne yapmış interde, batistuta serie a 'da ne yapmış, r9 ne yapmış

bunları konuşalım

batistuta italya liginde 183 gol

vieri 141 gol atmış

italya kupası maçları HARİÇ

ronaldo ne yapmış abicim italyada yere göğe sığdıramadınız

ulan r9 'u donunda sallayan bir nihat kahveci vardı ne anlatıyorsunuz

o günleri yaşamadık sanki

adam sociedad gibi bir kulübü şampiyonluk yoluna sokup r9 ile yarıştı türkiye liginde nal toplayan nihat

tıpkı guizanın ispanya liginde tozu dumana katıp türkiye liginde nal toplaması gibi

mourinho mu bilirkişi

yani mourinho ne messi ne cr7 dediği için r9 en iyi forvet öyle mi

şunu ne yapacağız o zaman

Sir Alex Ferguson: "10 yıl önce gördüğüm Messi en iyi futbolcu olmanın eşiğindeydi. Dün gördüğüm Messi ise gelmiş geçmiş en iyi futbolcuydu.

yav messi ve cr7 ile r9 'u kıyaslıyoruz yav akıl alır gibi değil

fransa 98 vieri ve batistuta çeyrek finale kadar çıkmalarına rağmen 5 gol atmış, r9 finale kalmış ve 4 gol atmış dedim. sen de turnuvanın oyuncusu seçildi dedin (seçilmedi). bunu tartışalım

vieri ne yapmış interde, batistuta serie a 'da ne yapmış, r9 ne yapmış

bunları konuşalım

Mourinho bir örnek sadece.

Messi gelmiş geçmiş en iyi zaten katılıyorum onda bir sıkıntı yok.

Gol sayısına gireceksek dünya kupaları tarihinin en golcüsü zaten 98'de de finalde pert olmasına rağmen turnuvanın oyuncusu seçilmiştir. Bence senin problemin otoritelerle benimle değil.

Mourinho bir örnek sadece.

Messi gelmiş geçmiş en iyi zaten katılıyorum onda bir sıkıntı yok.

Gol sayısına gireceksek dünya kupaları tarihinin en golcüsü zaten 98'de de finalde pert olmasına rağmen turnuvanın oyuncusu seçilmiştir. Bence senin problemin otoritelerle benimle değil.
yav finale çıkan takımın forveti, 4 gol atmış biri penaltı, biri boş kale, 2 tanesi de karşı karşıya

Üst Alt