Haber - Rıza Çalımbay'dan Lugano Korkusu: "Ben o maçtan çok korkuyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Rıza Çalımbay'dan Lugano Korkusu: "Ben o maçtan çok korkuyorum"

Olm en kötü defansa set çekip kontra oynayabilirdin. Mal mal konuşma kontra oynayabileceğin bir sürü oyuncun var.

Bunların içinde en yeteneklisi atçı sergendi ha. Forveti aldı kanat oynattı. Her maç gol attırdı adama.

Bahane fukaraları bunlar ya. Rezil herifler.

Bu adam niye bu kadar bahaneci M.Cityi çalıştırsa herşey o kadar güzel ki bu üzerimizde baskı oluşturuyor diyecek ...

Beşiktaş efsanesinden daha fazlası beklenemezdi zaten. Bir diğer Fener efsanesi İso da 6-1 yeniliyor. Galatasaray efsaneleri ise Bayern ve Manu ile dişe diş kapışıyor.

Besiktaş resmen belasını bulmuş. Gelirken bu kadro yeter diyen adam oyuncu yok deyip futbolcuları harcıyor, yeni yönetime nerden çıktınız şimdi iması yapıyor, ıvırzıvır takımlardan korkuyorum diye beyanat veriyor... Dünyanın en iyi TD olsan ne yazar ben futbolcu olsam bu herife oynamazdım

Böyle rezil bir açıklama olamaz senelerdir devlerle mücadele ediyoruz hocalarımızdan tek korku emaresi yoktu demek rıza münih madrid le falan oynasa iki kilo bırakır kulübede

Nasıl ya
Resmen korkuyorum mu dedi?
Mecbur olmasam bu maça çıkmazdım demiş bir de
Beşiktaş niheyet kendine yakışır bir hoca bulmuş

Üst Alt