Robin van Persie Sakatlandı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Robin van Persie Sakatlandı!

Mesela Dirk Kuyt'a bakalım bir de Persie'den çok daha fazla katkı gösterdi ve yaşı kendisi için hiç sorun olmadı. Çalışan oyuncu sıkıntı yaşamaz, vücuda iyi bakmak gerekiyor, bizim oyuncularımız 30u gördükten sonra kendisini salmaya başlıyor malum profesyonel yaşam yok.

yinede etkili oldu o dönemki ligin kalitesi berbat ötesiydi malesefki nondalı kadroyla şampiyon olunca biz zico filan gitti :D o kadro dağıldı neyse beter olsunlar yıl sonunda işallah yeni sözleşme imzalarlar :D lazım böyle 1 kaç adam daha feneve

Anelka şu an o dönemki seviyesinde olsa bence yine etkili olur muhteşem bir oyuncuydu kafa olarak biraz sorunluydu sadece.

İmzayı attığı gün bu adamdan bir cacık olmayacak medya gazlaması demiştim; haklı çıktım.

Şimdi Soldado için söylüyorum. Belirgin bir katkısı olmayacak. Geçmiş olsun Fenerbahçe taraftarına.

Ayrıca üçte üç yapan bizim kadroyu olduğu gibi sarı lacivert forması giydirip Can Bartu Tesislerine götürseniz bu üç haftaki performansı yakalayamaz. Fenerbahçe Türkiye'nin kötü yönetilen en kötü takımı. Dursun Özbek'i kat be kat tercih ederim. En azından Dursun Özbek futboldan anlamadığını söylüyor ve sportif olarak hiçbir şeye karışmıyor.

aslinda gormek isteyince o kadar basit ve birbirine bagli ki .. hollandanin durumu meydanda 3-4 senedir , ve bu takimda oynayan rvp , sneijder ,donk ve bizim bilmedigimiz diger bazi adamlarin durumu da ortada , baslarindaki teknik direktor de emekli .

onun yani sira , gecmiste diplerde olan belcikanin oyunculari nasil ihrac ettigi ve su an ne duzeye geldiklerini de gormek mumkun

hatta izlanda filan da ornek verilebilir dusuk kalibreli takimlar arasinda

suan italya , yunanistan, turkiye ,hollanda gibi ulkeler en bas branslar olan futbol ve basketbolda (hollanda haric) inanilmaz dusuk durumdalar ,kabuk degistirme diyim ama alttan gelen umut da yok

İmzayı attığı gün bu adamdan bir cacık olmayacak medya gazlaması demiştim; haklı çıktım.

Şimdi Soldado için söylüyorum. Belirgin bir katkısı olmayacak. Geçmiş olsun Fenerbahçe taraftarına.

Ayrıca üçte üç yapan bizim kadroyu olduğu gibi sarı lacivert forması giydirip Can Bartu Tesislerine götürseniz bu üç haftaki performansı yakalayamaz. Fenerbahçe Türkiye'nin kötü yönetilen en kötü takımı. Dursun Özbek'i kat be kat tercih ederim. En azından Dursun Özbek futboldan anlamadığını söylüyor ve sportif olarak hiçbir şeye karışmıyor.
Bunu en azindan simdiki sezon icin söyleyebiliriz, daha dogrusu dogru kisilere teslim etmis gibi görünüyor, su ana kadar tabi kurulan kadro ve yapilan transferler acisindan.
Idari anlamda sezon icerisinde görecegiz teslim ettigi kisilerin performansini.

aslinda gormek isteyince o kadar basit ve birbirine bagli ki .. hollandanin durumu meydanda 3-4 senedir , ve bu takimda oynayan rvp , sneijder ,donk ve bizim bilmedigimiz diger bazi adamlarin durumu da ortada , baslarindaki teknik direktor de emekli .

onun yani sira , gecmiste diplerde olan belcikanin oyunculari nasil ihrac ettigi ve su an ne duzeye geldiklerini de gormek mumkun

suan italya , yunanistan, turkiye ,hollanda gibi ulkeler en bas branslar olan futbol ve basketbolda (hollanda haric) inanilmaz dusuk durumdalar ,kabuk degistirme diyim ama alttan gelen umut da yok
Mesela verdigin Belcika örnegi, baktigin zaman kagit üzerinde muhtesem bir kadro, bana sorarsan gecen Avrupa Sampiyonasinin favorilerinden biriydiler.
Ancak ne oynadiklari oyun ile nede Avrupa sampiyonasinda geldikleri nokta ile o kadronun hakkini verebildiler.

Kuyt bu ülkenin gördüğü en çalışkan oyunculardan birisiydi. Adam yaşlı olmasına rağmen herkesten daha istekli, herkesten daha disiplinli oynuyordu

Rvp ise türk futbol tarihinin en büyük kazıklardan birisi. Ligde en yüksek maaş o oluyor ama ligin en iyi 5 forvet listesine bile girmiyor performans olarak.

Bunu en azindan simdiki sezon icin söyleyebiliriz, daha dogrusu dogru kisilere teslim etmis gibi görünüyor, su ana kadar tabi kurulan kadro ve yapilan transferler acisindan.
Idari anlamda sezon icerisinde görecegiz teslim ettigi kisilerin performansini.

Zaten ifade etmek istediğim şey buydu. Adam anlamadığı için saçma sapan kişilere emanet etmişti futbol şubesini. Şimdi sportif anlamda olumlu gidiyor. İdari ve mali anlamda durumu ise sezon sonunda göreceğiz.

Mali durum cok net . Rezil durumda , bunu tum toplantilarda gordum ve benden daha iyi bilenlere de teyit ettirdim .. Fakat bu seneki sampiyonlugun ve sampiyonlar liginin garanti olmasi bu mali durumun rezaletinin en azindan 1/4 oraninda azalmasini saglayacak gibi duruyor bugunku rakamlarla

Stadyum dolar ve gise geliri de olabilecek maksimumun 80-85% leri mertebesine gelirse , devre arasi oyuncu satisi , bazi maliyetlerden kurtulma , katilinacak CL de bir miktar basari ve ilerleme ile duzelme ve iyilesme arta da bilir

Transfer sezonunun kapanmasini beklemek lazim , rakiplerden denge degistirecek bir hamle gelmez ise bu kisa surede , sampiyonluk ve sampiyonlar ligi gelirlerini bugunden arti bakiye yazabilirsiniz

Valla Fener'e gittigi gün hayalkirikligina ugrasmisdim, bu adami senelerdir takip ediyorum bu adamin hastasiydim United'a gitmeden önce. Unitedde iki sene oynadi ve cok guzel oynadi sampiyon oldu sonra Fener'e gitti - Birden nasil bu duruma dusdu bilen yok, herkes (fenerliler bile) bu soruyu soruyorlar

Beşiktaş ile Fenerin de mali durumları çok kötü sonuçta en büyük rakipler onlar, ŞL'ye katılamayan her takım darbe alacak bu sene sonunda. Hele Beşiktaş olur da 3. falan olursa yanar.

malesef hollanda jenerasyonu bitti adamların durumu bizden de beter..En iyi avrupa jenerasyonu belçikada bence iyi değerlendirebilirlerse 1 şampiyonluk alabilirler.

malesef hollanda jenerasyonu bitti adamların durumu bizden de beter..En iyi avrupa jenerasyonu belçikada bence iyi değerlendirebilirlerse 1 şampiyonluk alabilirler.

ben burada sneijder i vs elestirirken o doneyi de hep sundum , ki sneijder donk rvp bizim bildiklerimiz .. takip etmedigimiz ne oyunculari vardir kimbilir ,yurt disinda oynayip da yedek kalan , umut kesilen

olmuyor iste , toplu cokus , milli takim ve klup takimlarinda

sneijder nice te kadroya giremiyor , rvp fenerin kovmaya calistigi hallerde , buradan giden dick baslarinda filan , nasil basarili olsunlar

isvicre , belcika ,avusturya gibi ulkeler cikis yakaladi ama beni sasirtan bu izlanda mesela nasil bu kadar tutundu ... cekler , yunanlilar ,turkler , hatta italyanlar buyuk dususte .. ingiltere her zamanki ortalamada , fransa ve ispanya iyi durumdalar eskisi kadar olmasa da

mesela portekiz ve hirvatistan da beklentilerin altinda oyun olarak , portekiz sampiyon oldu ama macarlara 3 kez yenik duruma dusup az daha grupta eleniyorlardi , su sira biraz toparlandilar

benim favorim yine stabil oyunu ile almanlar avrupa futbolunda .. kitalar arasi milli takimlari cok bilmiyorum yorum yapamam

Mali durum cok net . Rezil durumda , bunu tum toplantilarda gordum ve benden daha iyi bilenlere de teyit ettirdim .. Fakat bu seneki sampiyonlugun ve sampiyonlar liginin garanti olmasi bu mali durumun rezaletinin en azindan 1/4 oraninda azalmasini saglayacak gibi duruyor bugunku rakamlarla

Stadyum dolar ve gise geliri de olabilecek maksimumun 80-85% leri mertebesine gelirse , devre arasi oyuncu satisi , bazi maliyetlerden kurtulma , katilinacak CL de bir miktar basari ve ilerleme ile duzelme ve iyilesme arta da bilir

Transfer sezonunun kapanmasini beklemek lazim , rakiplerden denge degistirecek bir hamle gelmez ise bu kisa surede , sampiyonluk ve sampiyonlar ligi gelirlerini bugunden arti bakiye yazabilirsiniz
Peki biz bunları haftalar önce daha bu transferler olmadan yazarken sen neden tam aksini yazıp ucuz oyuncular tavsiye ediyordun?

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Peki biz bunları haftalar önce daha bu transferler olmadan yazarken sen neden tam aksini yazıp ucuz oyuncular tavsiye ediyordun?

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Benim her zaman soyledigim iki sey vardi ... Nasil zaman zaman para harcamana ragmen ciddi basarisizliklar yasadigin seneler oluyor , bu borcu olusturan seneler .. ya da basarili olsan bile giderlerin gelirlerin uzerinde oldugu

ben de diyordum ki, bunu dengeleyeceksen bazen de hem para harcamayip hem de basarili olacaksin .. bunu 2006 da yaptik , 2008 de de yaptik ,hatta aysalin ilk sampiyonlugunda da cok ciddi para harcanmadi bugunler kadar

ama bu olamiyorsa 2 secenek vardi

ya para harcanmayacak ve kuculerek tekrar buyumeye calisacaktin , ki bjk bunu yapti menemenci donemden bugune dek , rakiplerin de zayifligini hatalarini iyi gorerek

ya da bugun yapilan yapilacakti .. risk alinacakti

bu iki yontemin ne sonuc verecegi "o gun icin" , yani alinanlar belli olmadan bilinemezdi .. zaten o yuzden de sampiyonlugun 3 uncu haftadan garantilenmesi forumu da saskina cevirmis durumda

tabi bu seneki gelir kalemlerindeki artisi da internetten okudukca bu sene yapilan isler tutmus gorunuyor

benim kizdigim suydu , takim les ,gidip orta sahaya cilek bakiyorsun .. takim kimyasina uymuyor etmiyor

simdi ciger adamlar alindi , resmen black power olundu

Üst Alt