Robin van Persie Sakatlandı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Robin van Persie Sakatlandı!

İşin garibi Milli takıma da sakat gitmiş, iğneyle oynamış 65te oyuna girip maçı tamamlamış ertesi gün kadrodan çıkartıldı.

Aradan bir kaç gün geçti çapraz bağları koptu diye haber geldi, nasıl kopardı çapraz bağları?

Sakat olduğu bilindiği için kasıtlı olarak Milli takıma gönderilip, maaş olayını FİFA'nın üzerine yıkmak gibi kılıf uydurulmuş olabilir. Beklenir bunlardan.

İşin garibi Milli takıma da sakat gitmiş, iğneyle oynamış 65te oyuna girip maçı tamamlamış ertesi gün kadrodan çıkartıldı.

Aradan bir kaç gün geçti çapraz bağları koptu diye haber geldi, nasıl kopardı çapraz bağları?

Tamamen kopmamistir, yirtilma olusmusutur muhtemelen. Benim bir arkadasim var 4.lig de oynuyordu onun da yirtilmisti 1.derece mi 2.derece mi ne ama kopmamisti. O haliyle biraz dinlendirdiler sonra da sezonu tamamladi (geriye 4 mac mi ne kalmisti) sonra baktilar durumuna.

Milli takima gonderip gondermemesi onlarin elinde olan birsey degil sakatsa zaten sakatligini futbolcu kendiside bilir. Sakatsa sakatim der gitmez.

Fenerbahçe'ye gelirken futbolcu sakatlığını bilmiyor muydu?

Sakat olduğu ve bilindiği halde kulüp direktifiyle milli takıma gidip maaş konusunu FIFA üzerine yıkmak çok cazip bir fikir demek istiyorum.

Oyuncu sonuç olarak her türlü parasını alacak, parasına bakar. Zaten kariyeri bitmiş. Hollanda antrenörüde Advocat olduğunu düşünürsek mümkün olabilir.

Bitik adama yılda 5 m euro garanti para veriyorlar. Hayır oynasa bir şey demeyeceğim ama o da yok.Herif bir ara şut çekti sanki ayağı *ötünden çıkacak gibi oldu :D

Bitik adama yılda 5 m euro garanti para veriyorlar. Hayır oynasa bir şey demeyeceğim ama o da yok.Herif bir ara şut çekti sanki ayağı *ötünden çıkacak gibi oldu :D

Senin yazdigini görünce aklima Antu dan bir yorum geldi Gomis'in Kayseri'ye attigi 2.gol sonrasi.

"Orada van Persie topa öyle vursa bacagi kopardi" gibi birsey yazmisti birisi, bulamadim su an ama forumda bayagi like almisti o paylasim gecenlerde :D

Buda fenerin bay riski oldu, gerci hamit gene bir dönem oynadi , van persie bir hamit bile olamadi okadar felaket yani

.. Fakat bu seneki sampiyonlugun ve sampiyonlar liginin garanti olmasi ...

hiçbir şey garanti değil. yedeklerimiz rotasyonumuz çok sıkıntı . bir iki sakatlık versek cezalı oyuncu olsa puan kaybetmemiz hiç de zor değil. lig uzun bir maraton kadro derinliği şart.
ilk 11 harici kadoya bakıyorum içim kararıyor.

Üst Alt