#robinho - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # Robinho

Kaynak ne bu saldırı olayı?

Transfer gündemindeki genç yıldızın annesi kaçırıldı.Şu sıralar Brezilya'da gündemdeki isim olan Robinho,bunu pahalıya ödüyor.Dün gece bir mangal partisinde silahlı bir kişi tarafından alı konan ve kaçırılan Robinho'nun annesinden haber alınamıyor...

Transfer görüşmelerini bir süre askıya alan genç oyuncu üzüntü içinde.

Menejeri Wagner Ribiero genç oyuncunun kendisini göz yaşları içinde aradığını ve bir süre bu işleri düşünemeyeceğini ama görüşmelere onun adına devam etmesini istediğini söyledi.

Ayrıca takım arkadaşı Wagner, Real Madrid'te oynayan Ronaldo ve Roberto Carlos'un Robinho'ya her türlü desteği sağlayacaklarını sözlerine ekledi.

Gençler Quaresma fenere gidiyormuş . Bu ne demek biliyormusunuz Haldun transferi gölgede bırakacak büyük bir atom bombası patlatacak :) O da Robinho olur büyük ihtimal

ntvspor santosa gidiyor felan yazmış santosa gideceğine bizi tercih eder sanırım Haldun abi olaya el atarsa hem avrupada da oynayabilecek olur bu iş olur :D

Gelmesi düsük ihtimal, ama Elano ve Jo'un oldugu bir Galatasaray'a gelir gibime geliyor. Bide Rijkaard arti Haldun faktörü.

article-0-02CEE66B00000578-873_468x491.jpg

Cetenin 3 elemani bulusur, mükemmel bir performansla el ele Dünya Kupasina giderler :D

valla şu resimdeki elano ve jo nun geleceğine kim inanırdı ki açıkcası santos işinin uzaması beni biraz kıllandırdı neden şu 3 nü buluşturmayalım :d

Ya arkadaşlar lütfen artık dünyaya dönün.

Ne robinho su allah aşkınıza, yo cristiano ronaldo...

Hele bir de robinho yu beğenmiyorum, istemem diyen arkadaşlar???

Mars da futbol bulundu da ordan oyuncu mu istiyosunuz?

Ya arkadaşlar lütfen artık dünyaya dönün.

Ne robinho su allah aşkınıza, yo cristiano ronaldo...

Hele bir de robinho yu beğenmiyorum, istemem diyen arkadaşlar???

Mars da futbol bulundu da ordan oyuncu mu istiyosunuz?

Robinho için niye ümitleniyoruz ? Jo ve Elano burada,Robinho Man City'den ayrılıyor,Santos'a kiralanacağı konuşuluyor,Robinho dün kendisi " para herşey demek değil,mutlu olmak,futbol oynamak istiyorum,bu yıl Dünya Kupası yılı " dedi.Boşa hayaller kurmuyoruz. :)

34.2 milyon poundluk Robinho'dan veda

Premier Lig ekiplerinden Manchester City, 16 ay önce 34.2 milyon pounda rekor kırarak aldığı Robinho'yu bırakıyor.

26 yaşındaki Robinho için devreye giren Santos, yıldız futbolcuyu kiralamak için City yetkilileri ile Manchester'da görüşmelere başladı. Benfica da son anda devreye girerken Robinho, Brezilya'da bir radyoya bağlanarak, "Santos'a dönmek, futbola başladığım yere geri gelmek benim için çok iyi olur. Zor bir dönemden geçiyorum ve Dünya Kupası zamanındayız. Her maçta oynamam ve formumu korumam gerekiyor" dedi.

Santos Başkanı Luiz Alvaro de Oliveira Ribeiro, Robinho'nun temsilcileriyle buluşacağını açıklarken Brezilyalı yıldız, City'de düzenli bir şekilde ilk 11'de şans bulamadığı için ayrılma kararı aldı.

City Menajeri Mancini'nin kendisiyle açık bir şekilde görüştüğünü söyleyen Robinho, "Bana her iki maçtan birinde şans bulacağımı söyledi. Dürüst oldu ama bu benim için yeterli değil. Dünya Kupası'na yaklaşırken kadrodaki yerimi kaybetmemek için her maçta oynamam lazım" ifadelerini kullandı.

34.2 milyon poundluk Robinho'dan veda - Dünyadan Futbol- NTVSpor

ah robinhoo bilmiyorsun ki sen bize gelsen seni tr de banko ilk 11 avrupadada oynatırız cemal nalga gibi formaları deiştiririz :D yine oynatırız seni sen yeter ki oynamak ıste yaaa :D

Kakın gidin yaa ne robinhosu:))

gelirsede düşüneceğim tek şey;

Aslantepe yapılırsa Cr9 mu gelecek ??

İnanılmaz, bu adamı alırsak eğer bu adamı alırsak yani diyecek bir şey bulamıyorum. Burada mutlu olabilir, her maç oynar. Rüya bu..

Üst Alt