#robinho - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # Robinho

article-0-02E15CFB00000578-10_468x357.jpg

Robinho için niye ümitleniyoruz ? Jo ve Elano burada,Robinho Man City'den ayrılıyor,Santos'a kiralanacağı konuşuluyor,Robinho dün kendisi " para herşey demek değil,mutlu olmak,futbol oynamak istiyorum,bu yıl Dünya Kupası yılı " dedi.Boşa hayaller kurmuyoruz. :)

Birde fenerin Quaresma´yı alacağı haberi mutlaka bizimkilerin kulaklarına gitmiştir Murat Böyle önemli bir isimle şampiyonluk yarışındaki rakibimiz kadrosunun güçlendirirken Haldun reis daha büyük bir isimle kadoryu güçlendirmeyi ve o transferi gölgede bırakmayı düşünebilir

Bu da umutlanmamız için bir etken :)

abi bakın cidden böyle konuşup havaya girmeyin. O değil, bu adamın lafı ortada gezerken hangi transfer memnun edecek taraftarı çok merak ediyorum

Sene başında Elanonun gitmesine en büyük muhalefet Robinhoydu.

Bizzat başkanı aramış. Ama sırf arkadaş uğruna memleket yerine Türkiyeye gelirmi?

Robinho yerine bonservisiyle alınmış bi oyuncu beni daha çok mutlu eder!( diyemeyeceğim:)) gelirse forma satışı jo-elano ve kendisinin yıllık ücreti karşılar:)

Birde fenerin Quaresma´yı alacağı haberi mutlaka bizimkilerin kulaklarına gitmiştir Murat Böyle önemli bir isimle şampiyonluk yarışındaki rakibimiz kadrosunun güçlendirirken Haldun reis daha büyük bir isimle kadoryu güçlendirmeyi ve o transferi gölgede bırakmayı düşünebilir

Bu da umutlanmamız için bir etken :)

En büyük etken harbi Haldun Reis,adam azmış durumda,çok formda,tutar kolundan getirir anlayamayız. :bgking1:

Bu parasız pulsuz öğrenci halimle gidip 2 forma alırım bi sevgilime bide kendime..:boohoo::boohoo::boohoo::boohoo:

ya soyle dusunuyom biraz ben simdi santos olsaydi simdiye kadar getirmisdi onu ama haldun baba o kadar cok orda kaldigina gore demeki dünya capinda bir adam geliyo insallah gelir ya bakacaz artik

Haldun Baba'nin bu kadar uzun süre ingiltere'de kalmasi düsündürücü Dos Santos gibi bir oyuncu icin bu kadar ugrasmaz gibi geliyor bana, bence daha büyük bir oyuncu pesinde :D

GalataSaraylı bu renklere gönül vermiş renktaşlarım.

Lütfen kandırmayalım, kendimizide birbirimizide.

Robinho'yu hayal bile etmeyin.

Üst Alt