Robinson Zapata yarın geliyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Robinson Zapata yarın geliyor

Cevap: Robinson Zapata bugün geliyor

Zavallı derken.Ben bu adamın rahat 15 maçını izledim.Değmez yabancı kontejyanını vasat adamlarla harcamaya.Bir maç iyi oynar iki maç akıl almaz hatalar yapar batırır.Benim görüşüm bu.

O verdiğin Videoda topun nasıl sektiğini görmüyormusun da adamın hatası olarak buraya koyabiliyorsun diye sorarım sana ?

Hiç geri pasın hatalı olduğunu söyleyen yokken sen nasıl olurda Zapata orada hatalı diyebiliyorsun ki ?

15 maçını nerede seyrettin ?

Diyelim sen seyrettin buradaki herkes mi seyretti ben ona kızıyorum . Herkes Zapata'yı seyretmiş herkes biliyor nasıl kaleci olduğunu .

Cevap: Son Dakika | Robinson Zapata bugün geliyor

Bir senedir üst düzey futbol oynamıyormuş adam :D Kadro dışı olduğundan ötürü. A2 takımı ile beş maça bile çıkmış.Ne hale getirdiniz ulan Adnanlar koca camiayı.

Ondan once 2 kere Romanya liginin en iyi yabanci oyuncusu ve 1 kerede en iyi kaleci secilmis liginde...

O verdiğin Videoda topun nasıl sektiğini görmüyormusun da adamın hatası olarak buraya koyabiliyorsun diye sorarım sana ?

Hiç geri pasın hatalı olduğunu söyleyen yokken sen nasıl olurda Zapata orada hatalı diyebiliyorsun ki ?

15 maçını nerede seyrettin ?

Diyelim sen seyrettin buradaki herkes mi seyretti ben ona kızıyorum . Herkes Zapata'yı seyretmiş herkes biliyor nasıl kaleci olduğunu .

Bak canım kardeşim Romanya ligi ve balkan takımları hakkında az çok bilgim var.Bu takımlar şl oynadı, uefa oynadı. Elbet bilgimiz olmuştur son yıllarda.Culio'yu mesela defalarca önerdim bu sayfalarda.Aynı şekilde Traore, Torje,Kone gibi adamları da ama.Ama Zapata'nın tek artı noktası oyunu geriden kurabilmesi ve cepheden topları çıkarabilmesi. Ama aşırı özgüveni yüzünden yan topları tam bir fecahat ve en kritik maçta hata yapabilecek kapasitede.Beğenilmeyip gönderilen Leo Franco iki gömlek üstün bu adamdan.İnan ön yargım yok.Zapata boş kaleci.

Sorun ortasahamızda hala anlayamamış bizim teknik ekip. Yabancı kontenjanını kalede kullanıp SAMBA 5'lisini oynatmayı planlıyorlar :).

Culio transferinde olduğu gibi bundada Hagiye güveniyorum.En azından iyi adam seçebiliyor.Rumen liginde Zapatanın stadyumda bir çok kez maçını izlemiştir..Steaua'da bir çok tanıdığı var illaki referans falanda almıştır..Bir gelsin bakalım nasıl oynayacak neler yapacak,Performansına göre konuşuruz..Eleştiriyi ona göre artırırız.Sizlerden ricam transfer açıklandığı an lütfen dalga geçmeyin;),Gerci dalga geçilinçe iyi çıkıyor TOTEM oluyor:D,Acaba kaleciyi yerine acil santraforu mu getirsek daha iyi olurdu..

Robinson Zapata hayırlı olsun.Benim beğendiğim bir kaleci tipi..top tekniği olan ve en önemlisi çizgi kalecisi olmayan bir kaleci..Cordoba ya çok benzetiyorum.Bence çok başarılı olacak Galatasaray da..

Cfr Cluj'un kalecisi var.Nunu Claro.34 yaşında ama yemin ediyorum size bundan iki gömlek üstün bir kaleci.Alınacaksa o ligden Claro alınsın.

daha önce siyahi kalecimiz var mıydı hatırlamıyorumda ben :/ en azından kolombiyalı belki tutar tutmasada bizim armutlardan iyidir.

Bide şunu ekliyim Hagi iyi veya kötü hocadır bu tartışılır...Ama hagi asla boş adam almaz...HAGİ bir oyuncu alıyorsa o oyuncu iyidir..

Üst Alt