Robinson Zapata yarın geliyor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Robinson Zapata yarın geliyor

Cevap: Robinson Zapata bugün geliyor

Zapata İNŞALLAH gelir de şuradakileri birdaha konuşacak yüzleri olmaz.

Yahu canım kardeşim neden biz utanıyoruz? Neden olayı kişisel mevzuya çekiyorsun.Ben hiçbir oyuncu konusunda ön yargılı olmam ama bu transferlerin bu yönetimsel düzende mantıksız olacağını ve bu politikanın yanlış olduğunu biliyorsun. 10 tane isim veriliyor kaleci ve beleş diye bu adam alınıyor.Ya tutarsa transferi. Romero'dan Zapata'ya düşüş yapan yönetimin alternatifli bir planı olamaz. İnşallah iyi oynar ama saatli bomba bu adam.

Yahu canım kardeşim neden biz utanıyoruz? Neden olayı kişisel mevzuya çekiyorsun.Ben hiçbir oyuncu konusunda ön yargılı olmam ama bu transferlerin bu yönetimsel düzende mantıksız olacağını ve bu politikanın yanlış olduğunu biliyorsun. 10 tane isim veriliyor kaleci ve beleş diye bu adam alınıyor.Ya tutarsa transferi. Romero'dan Zapata'ya düşüş yapan yönetimin alternatifli bir planı olamaz. İnşallah iyi oynar ama saatli bomba bu adam.

Romero'da beş para etmezdi buradakilere göre onu ne yapacağız ?

Zapata demek BAM'dan en az birinin oynaması demek.Ayrıca İnsua bir daha oynamayacak demek.

Şunu bilerek yorum yapın.

Maliyetsiz bir kaleci, en kötü yedek olur zararımız olmaz artı olarak ben iyi performansı olduğunuda duymuştum, Mondragona felanda danışmışlardır ben başarılı olabileceğini düşünüyorum.

Ayrıca Zapata'nın kadro dışı kalma nedeni de striptiz klüplerinde sabahlaması ve alkol sorunları imiş ülkesinde. Burada medya malum bitirmeye uğraşır.

Zapata gelince bu konuda ilerde efsana olur..Bu konuyuda alıntı yaparler..Bakın neler yazıyor diye:D

TOTEM:Dalga geçin;)

Kaç tane maçını izledin de bu kanaate vardın?GS-BÜKREŞ maçlarında mesela bu adam sayesinde tur atladı bükreş..romanya da 2 kez yılın kalecisi oldu..son senesinde klubuyle sorunu oldugu için oynatılmadı..kötü oldugundan değil..Bi gelsin izleyelim öyle karar ver..Mondragon bize geldiğinde dünyanın sayılı kalecilerindenmiydi? veya cordaba?

Kaç tane maçını izledin de bu kanaate vardın?GS-BÜKREŞ maçlarında mesela bu adam sayesinde tur atladı bükreş..romanya da 2 kez yılın kalecisi oldu..son senesinde klubuyle sorunu oldugu için oynatılmadı..kötü oldugundan değil..Bi gelsin izleyelim öyle karar ver..Mondragon bize geldiğinde dünyanın sayılı kalecilerindenmiydi? veya cordaba?

Son senesinde neden oynatılmadığını yazdım bir üstte.

Üst Alt