# Robinson Zapata - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Robinson Zapata

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Robinson Zapata

Önce kaleci antrenörü sorunu halledilsin. Ufuk Manisa'da iken en iyi kaleciler arasında gösteriliyordu. Beğenilmeyen Sanctis bugün italya'da önemli işler yapıyor. Fakat ne hikmetse bize geldikten sonra kaleciler geriye gidiyor. Önce buna çözüm bulunsun.

Cok ozel bir kaleci olmadiktan sonra bir Simovic,Tafarel,Mondragon gibi her zaman yerliden yanayim.Tabi aykutla,ufukla olacak islerde degil bunlar.Gaziantepspordan Mahmut gayet iyi bir isim ben begeniyorum. Hatta hic bir sey almam diyorsaniz , gidin beypazarinin kalecisini getirin, adam en azindan yan toplara cikiyor,bizmkilerden iyidir.Ama Hagi bilir isini bekleyip gormek lazim derim.

Culio transferinden sonra önyargılı olmamaya çalışıyorum,zaten oyuncuyu da tanımıyorum ama Steau Bükreş takımından ayrılmış,bonservisi elinde,32 yaşında olan bir kaleciden ne bekleyebiliriz ki?Gözünüzü seveyim,yeni stad dedik,yeni başlangıç dedik en azından almışken adam gibi bir oyuncu alın.Yıllardır tiksindim artık 5 tane kaleci dene hiçbiri fayda etmesin niye hala kumar oynuyorsun ey yönetim!

viva+zapata

Ya bu adamı eleştirenler ile ben farklı maçlar izledim ya da gerçekten kaleciliğe farklı bakıyoruz. Ufuk'un alması gereken epey yol var. Kalecilik bu nadiren 25ne kadar gelişim gösteriyorlar. Kalecilik fizik+tecrübe istiyor. Birazda zeka ki oyuna çabuk top sokma ya da yerinde degajlar. Ufuk fiziği iyi olan ama zekası ve tecrübesi düşük bir kaleci. Duruş yerleri bana göre kötü ve eğitilmesi-sabredilmesi gerekiyor. Eğer kaleci alınacaksa ve Zapata ise sorun yok. Gayet ideal bir tipte kaleci. Daha iyisi zaten bütçemizide aşar şartlarımızda diye düşünüyorum. Şuan bu takımın "as" kalecisi yok arkadaşlar kimse atıp tutasın Ufuk'tan Aykut'tan kötü diye. Bu ciddi bir hakaret olur Zapata'ya. 2-3 videoda yediği gollere bakarak konuşuyorsanız Mondragon ve Tafi bize gelmiş en kötü kaleciler olurlardı. İstikrar lazım bize birde Nezih'i Hoca değiştirilmeli.

Ya bu adamı eleştirenler ile ben farklı maçlar izledim ya da gerçekten kaleciliğe farklı bakıyoruz. Ufuk'un alması gereken epey yol var. Kalecilik bu nadiren 25ne kadar gelişim gösteriyorlar. Kalecilik fizik+tecrübe istiyor. Birazda zeka ki oyuna çabuk top sokma ya da yerinde degajlar. Ufuk fiziği iyi olan ama zekası ve tecrübesi düşük bir kaleci. Duruş yerleri bana göre kötü ve eğitilmesi-sabredilmesi gerekiyor. Eğer kaleci alınacaksa ve Zapata ise sorun yok. Gayet ideal bir tipte kaleci. Daha iyisi zaten bütçemizide aşar şartlarımızda diye düşünüyorum. Şuan bu takımın "as" kalecisi yok arkadaşlar kimse atıp tutasın Ufuk'tan Aykut'tan kötü diye. Bu ciddi bir hakaret olur Zapata'ya. 2-3 videoda yediği gollere bakarak konuşuyorsanız Mondragon ve Tafi bize gelmiş en kötü kaleciler olurlardı. İstikrar lazım bize birde Nezih'i Hoca değiştirilmeli.

Katiliyorum.

Bu 6 ay icin Zapata yeter de artar.

Biglia ve forvet icin 10 milyon euroya yakin para harcayacak yönetim büyük ihtimalle.

Romeo mu ne, onu da transfer etmeye kalkarsa yönetim, en az bir 4 milyon lazim.

Ocakta 15 milyon euro harcayacak durumda degiliz.

Yaz transfer döneminde bile harcamadik bu kadar para.

Dua edelim, yönetim parayi basip, adam gibi orta saha ve forvet alsin.

Daha ne isterim ki.

Romeo'yu transfer edersek, ya forvete, yada orta sahaya alinacak oyuncu 5 para etmez olur, benden söylemesi.

Romanyada oturan renkdaşımız ile konuştum..Romeroa için madem çok para isteniyor ozaman zapata alınsın diyor..Kendisi Aykuttan ve Ufuktan çok iyi kaleci diyor..Kolay kolay hata yapmaz diyor..Culio transfer edildiğindede ona danışmışdım övmüşdü o transferi oynayınca göreceksiniz demişdi..Ayrıca onun gibi bu transferde bende Hagi'ye güveniyorum..Hagi Steaua Bükre'in maçını stadyumda bir çok kez izlemiştir..Steaua'da tanıdığı çok var..Hagi zamanında steaua'dada hocalık yapmıştı hatırlatırım..Hagi yönetime zaten zapata'yı alın diyorsa yönetimde kesin alır..

bu adam tam bir kova,alınırsa leo francodan farkı olmaz,nereden buluyorlar böyle oyuncuları bakın kayseri karim zianiyiğ transfer etmiş bizimkilerde devaamlı böyle aatikaların peşinde...

bu adam tam bir kova,alınırsa leo francodan farkı olmaz,nereden buluyorlar böyle oyuncuları bakın kayseri karim zianiyiğ transfer etmiş bizimkilerde devaamlı böyle aatikaların peşinde...

1. Zapata'nın kova olduğunu nereden biliyorsun?

2. Kayseri Ziani'yi falan transfer etmedi, atlamayın her gördüğünüz habere.

Bence foruma üye kabul edilirken şu basit ıQ sorularından sorulmalı ve belirli seviyenin altındakiler üye yapılmamalı...Hiçbir zaman şu transfer döneminde gördüğüm kadar aptalca yorumlar görmedim yahu...

1. Zapata'nın kova olduğunu nereden biliyorsun?

2. Kayseri Ziani'yi falan transfer etmedi, atlamayın her gördüğünüz habere.

zapata tam bir kovadır, alman klüplerine scoutlluk yapmış mr Radu Baicu ya sorabilisiniz, kendisini tam olarak izlyenler zaten kova oldugunu bilirler

ama bazıları gibi youtubeden falan izlerseniz aynen sizin gibi KOVA oldugunu nereden biliyorsunuz dersiniz,normaaldir...

kayserinin Ziani transferi heryerde geciyor...

maşallah forumda pek cok süper zeka varmış,nazar degmez inşallah , esas bu zatlara IQ testi yapılsa ne cok Einstaynımız cıkar,hem camiaya hemde memlekete büyük hhizmet olur...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt