Roma Final | Manchester Utd. 0-2 FC Barcelona | Şampiyon Barcelona! - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Roma Final | Manchester Utd. 0-2 FC Barcelona | Şampiyon Barcelona!

Cevap: Roma Final | Manchester Utd. 0-2 FC Barcelona | Şampiyon Barcelona!

ilker yasin Messinin golden öncede kafa diyince vuramadı diye ümidi kestim, hadi beh diyordum ki messi kafayı müfettiş gadget gibi uzatıp vurdu :D

bu arada cr7nin hakkı yenmesin, puyola birkaç pozisyon verdi ama maç genelinde iyiydi :p

Bir ManU'lu olarak üzgünüm. Söylenecek fazla bişey yok. Bugün çok kötüydük. Barcelona sahaya çok iyi yayılarak pas yapmamızı engelledi. Geçen seneyi unutmamışlar ve ona göre hazırlanmışlar. Golü erken bulursak yeneriz felsefesi ile çıkmışlar ve başardılar. Tebrik ederiz Barcelona'yı.

Sir Alex'in marifetidir bu sonuç.90 dakika boyunca Ronaldo'yu santraforda,Rooney'i sağ kanatta oynatarak takımı katletti adeta.Daha sonra oyuna giren diğer forvetler Tevez ve Berbatov bile Ronaldo'nun gerisinde oynadı.Bu kadar aptalca bir düşünceyi nasıl böylesine bir maçta böyle bir teknik direktör yaptı anlayamadım.Ama iyi oldu.Zaten Barcelona'yı tutuyordum.Kazanmalarına sevindim ama daha iyi bir maç bekliyordum.Tam tatmin olmadım.Messi de gol atmasına rağmen etkili değildi.

i99505_18.jpg

Resmi Konuştur :)

Henry: Aha bak la Ronaldo agliyor, zuhaha...

Messi: Henrycim, askim, uzuldum simdi, keske atmasaydim o golu...

Ronaldo'ya gülüyolardır kesin. Nasıl gaza getirdik herifi diye :D

Bir kez daha Chelsea ye uzuldum bu maci izledikten sonra yazik ooldu. Ama bu macta hakeden kesinlikle Barcaydi.

Maçın 73 ve 74.dksını unutamam.Puyol rakip korner kösenin orda ve Ronaldo'yu auta gönederip.Faul kazandırıyor.Kullanılan serbest vuruşda kafayı vuruyor kaleci kurtarıyor ve en önemlisi belkide hemen defansa koşup kaleci atışından gelen topu kendi sahasında topu keserek topu taca atıyor.Bunun adına ne koyarsanız koyun ama şu bir gerçek ki Puyol dünkü maçın bana göre kahramanıdır.

Helal olsun Barça'ya.Ronaldo artizine kapak olsun.Hep diyorum Messi Ronaldo'dan katkat iyidir.Ronaldo Euro08'de,hem Hakan Balta hem de Friedrich tarafından ezimezim ezilmiştir.:asd:Onu çok rahat durdurabilirsiniz ama Messi adamın içinden geçer.Şu çocuğu bulanlara dünya futboluna kazandıranların önünde saygıyla eğiliyorum.:asd::bid:

Manu nerdeyse orta sahasız başladı maça..4-2-4 gibi oynadılar ileri hazırlık pası yapmadan sadece ileri uzun top göndererek..Koskoca manu sivas ekolü oynadı yani..Hatta Bi ara rooneyi m.yıldız sandım.. :D

Neyse..Sen bu düzenle pas yapmasını bile tek takım karşısında ota sahayı rahat verirsen böyle boyunun ölçüsünü alırsın işte..Sir her ne kadar büyük başarılar kazansada asla iyi bir taktisyen olduğunu düşünmüyordum ve bu maçtada beni yanıltmadı.. :)

Beklenilenin aksine ne Messi ne ronaldo bugün iyi değillerdi -ha ben zaten ronaldoyu böyle bekliyordum o ayrı.. :D - Barçamda Eto'o Puyol Xavi Iniesta Pique gerçekten çok iyidiler özellikle kaptan yine insan dışı bir mücadele gösterdi..

Kazanacağımızı biliyordum ve kazandık param olsa donumu bile yatırırdım iddaaya..Neyse sadece arkadaşlar arasından 25 mn topladık o kadar.. :)

Maçın 73 ve 74.dksını unutamam.Puyol rakip korner kösenin orda ve Ronaldo'yu auta gönederip.Faul kazandırıyor.Kullanılan serbest vuruşda kafayı vuruyor kaleci kurtarıyor ve en önemlisi belkide hemen defansa koşup kaleci atışından gelen topu kendi sahasında topu keserek topu taca atıyor.Bunun adına ne koyarsanız koyun ama şu bir gerçek ki Puyol dünkü maçın bana göre kahramanıdır.

Evet burası çok güzeldi ,adamsızlıktan mıydı yoksa Ronoldo'yu durdursun diyemi Puyol sağ kantatta oynadı,resmen kantta oynadı defans ve ileri çıktı :016: Bu dakiklardan sonra seyrek bir şekilde değil tam anlamıyla CR7 kafayı yiyerek diğer kantta oynamaya başladı.

Mükemmel di Barça,yanıyorum ki maçtan önce dk.71 CR7 dedim,Messi attı :D Arkadaşla iddiaya girdim ,rüyamda görmüştüm diye ...

Un suen(y)o de Catalunya....Viva Barça

Üst Alt