Roma Final | Manchester Utd. 0-2 FC Barcelona | Şampiyon Barcelona! - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Roma Final | Manchester Utd. 0-2 FC Barcelona | Şampiyon Barcelona!

Cevap: Roma Final | Manchester Utd. 0-2 FC Barcelona | Şampiyon Barcelona!

barça 11 değil 15-16 kişi oynuyor sahada

aynen katılıyorum. biraz geç oldu ama; bu Barcelona varya, adamın aklını alır. belkide futbol tarihinin gelmiş geçmiş en güçlü takımıyla karşı karşıyayız. Premiership'i 2. lige çevirirler şerefsizim.

Alex Ferguson dedi zaten ; "Ciddi bir maçta, Barcelona'yı kimse yenemez, yenmeyi bırakın, orta sahayı dahi geçemez" Buda Man United için durumun vehametini gösteriyor...

Xavi - Iniesta denen ikiliyi durduracak bir defans yani yer yüzünde yok ben tanımadım en azından. Bunlara Eto'o, Messi ve Henry'i ekle, sonuç bu. Barcelona'nın gerçek defans oyuncuları olsaydı, bu maç 4'ten aşağı bitmezdi.

Ronaldo'nun yapabileceği fazla birşey yoktu açıkçası, Man United top bile göremedi. Bir ekleme, Messi'ye kafa golü atamıyor diyenlerede kapak oldu açıkçası, herif kafanın babasını çaktı.

Neyse, kısaca Barcelona'nın orta sahası, tüm dünya futboluna bedel desem yeridir. Bu adamların seneye de La Liga'yı ve Şampiyonlar Ligi'ni götüreceğini düşünüyorum. Yani Besiktas'ın fazla bi şansı yok :D

Üst Alt