Roma Final | Manchester Utd. 0-2 FC Barcelona | Şampiyon Barcelona! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Roma Final | Manchester Utd. 0-2 FC Barcelona | Şampiyon Barcelona!

Cevap: Roma Final | Manchester Utd. 0-1 FC Barcelona | 27 Mayıs | İlk Yarı sonucu

Rüştü'nün Barça'ya gittiği dönemde Barcelona'nın çizgi filmi vardı.Gemiyle dünyanın her yerine gidip futbol oynuyorlardı.Hatta uzaya filan gitmişlerdi.

Hakkaten bırakıp uzaya gitsinler orda Mr.Speak'larla oynasınlar:D

Cevap: Roma Final | Manchester Utd. 0-1 FC Barcelona | 27 Mayıs | İlk Yarı sonucu

Messi döktürüyor gene,ronadoda tık yok :D Kupa Barçanın! ;)

Bu pas trafiğine hiç bir takım dayanamaz.Messi, İniesta ve Xavi dağıtıyorlar resmen...

Ne bicim sistem yahu boyle :) ordan oraya paslar muthis bir futbol ! umarim ikinci yarida bunu surdururler.

İlker Yasin bomba ya, bir ara iyi saçmaladı Milan defansına filan deyindi :p Messiye pas gelmedi filan diye ahh diyor, gülmekten maçı izleyemedim, adam gibi bir spiker koyar insan şu maça :mad:

Manchester adına 2. yarıdan ümitliyim, maç sonunu bekleyelim.

Man U'nu dostlara selam olsun...

Messi izleyin Messi :D

Manchester başta bende varım der gibi oldu ama 8 dk sürdü,sonra söndüler:D

Barca'nın karşında duramıyolar bile resmen,bi de Alves yok,Alves'te olsa zaten...:D

Ya gene bu spikeri koymuşlar.Bordo maçındaki spiker nasıldı Harry kiwiiğğğğğğğiğiğllll :D

Alves,Abidal,Marquez oynayıp Yaya Toure ön liberoya geçseydi düşünün skoru tam bir tecavüz olurdu!

Ezici üstünlük, oyun hakimiyeti, gole yakınlık, ManU sahasına yıkılmış bir oyun ve FC Barcelona.

Ortada Xavi Iniesta Messi üçlüsünün dairesel paslaşmaları mahvetti ManU'yu. Açıkcası benim futbol bilgim bu pas trafiğini ne ile dağıtabileceğimize ermiyor. Zaten Türkiye - İspanya maçında da hiç birimizin aklı ermemişti :)

Ezici üstünlük, oyun hakimiyeti, gole yakınlık, ManU sahasına yıkılmış bir oyun ve FC Barcelona.

Ortada Xavi Iniesta Messi üçlüsünün dairesel paslaşmaları mahvetti ManU'yu. Açıkcası benim futbol bilgim bu pas trafiğini ne ile dağıtabileceğimize ermiyor. Zaten Türkiye - İspanya maçında da hiç birimizin aklı ermemişti :)

Ama biz o kadar ezilmedik çünkü orda Messi gibi bir adam yoktu :D

Yani dünyanın gelmiş geçmiş en iyi takımı diyorum. Rahatça diyebiliyorum bunu.

Rıdvan bide Barca iyi oynamıyo diyo:D daha ne yapsın adamlar.:D

Rıdvan bide Barca iyi oynamıyo diyo:D daha ne yapsın adamlar.:D

Barcelona hala tam performansıyla oynayamıyor doğru söylüyor Henry bu mu 2.yarı göreceksin otobana çevirecek,Eto'o gerçekten kendi yetenekleriyle gol attı müthiş pres yaptı insan iç çekiyor böyle forvete!

Allahtan alman kanalindan izliyorumda ilker yasinin sesini duymuyorum :)

Üst Alt