GSC Haber - Roma, Zaniolo'nun Galatasaray'a Transfer Olduğunu Duyurdu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Roma, Zaniolo'nun Galatasaray'a Transfer Olduğunu Duyurdu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
25m net veriyoruz ve serbest kalma bedelide 35m euro olduğu için aradaki 10m karın da %20si 2 m euro olduğu için toplamda net 27m euro yapıyo

Bi yanlışlık var bence anlaşmada max 8m kazanabileceğin oyuncuda 27m euro riske girmezsin

Efe ve yusufun anlaşmaya eklenmesinde beis olmasada yukardaki senaryoya dahil etmekte işi biraz garipleştiriyo

Tek açıklaması bournemouth gibi bir kulübün bile oyuncu dipteyken hayrına 30m teklif edebilmesi,bizde iyi oynasın ya da oynamasın sene sonu mutlaka 35 veren biri olur bizde 8m euroyu kısa günün karı olarak kazanırız diye düşünmüş olabilirler ki bu da ikardinin veya rashicanın bonservisine kaynak demek

Roma'yi ret etmek icin ya Madrid ayarinda bir takim teklif yapacak ya da EPL takimlari isteyecek. Zaten onlarin parasina kimse erisemez

Değerli arkadaşlar bizim bu seneki gelirimiz zaten 30 m euro civarı olacak çünkü Avrupa yok. Transferde de eksideyiz yani önemli bir eksi bilançomuz olacak oteli saymazsak.

Benfica’nın geliri 200 m euro civarıdır muhtemelen geçen sezon, olayı gelir gider ekseninde değerlendirmelisiniz. Taraftar ve camia büyük evet ama gelirlerimiz küçük.

Biz de ne diyoruz kulübün kasasından çıkmamıştır herhalde diyoruz gidip de otel parasını bu adama vermemişlerdir diyoruz yani mantık arıyoruz, bu Galatasaray’ın kötülüğünü istemek mi oluyor şimdi?

Hesap basit, defalarca bu transfer Türk futbol tarihinin oyuncu seviyesi anlamında en büyük transferi de dedim ama arkadaşlar da anlatmışki 35e dahi satsan kar edemiyorsun neredeyse, ee risk var risk de büyük.

Ha arkasından sponsorluk çıkar, birilerinin hediyesidir vs o bizi ilgilendirmez. GS ödeyince de ben cebimden vermiyorum ama yarın bunun acısını yine kulüp yani biz çekiyoruz, bu muhasebecilik değil. 4 sene transfer yapamadık, millet 10 m eurolara adam alırken biz 500 bin euro veremiyorduk, bunları tekrar yaşamak istemiyoruz.

Umarım durum anlaşılmıştır.

ben hic birşey anlamadım. şimdi biz bu herifi aldık mı almadık mı. aldıysak hic bir resim yokmu istanbulda imza atarken formalı falan.
aldıysak kac paraya aldık. kiralık mı aldık ne ettik.
kim kimi kazıkladı bu transferde ?

Bence de sponsor. Yani 23 milyona Bamba + 1 tane daha alirsin veya Brezilya liginden wonderkid alirsin ama sponsor da sadece Zaniola icin para veririm demis olabilir.
Daha once defalarca yazdim, bizim de Shaktar gibi 10 - 15 milyonluk Brezilyali oyunculari almamiz lazim diye ama bunu beklemiyordum. Sanirim Italya ligini en cok Okan Buruk izliyordur. Artilarini, eksilerini net biliyordur. Benim tek endisem 2 kez sakatlanmasi. Yoksa videolara bakinca buldozer gibi ezip geciyor.
Gordugu sarilar itirazdan filan mi acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt