Romanya ve Macaristan Maçları Aday Kadrosu Açıklandı


35582burak.jpg
A Milli Takımımızın, 12 Ekim Cuma akşamı İstanbul'da Romanya ve 16 Ekim'de Budapeşte'de Macaristan ile oynayacağı FIFA 2014 Dünya Kupası grup eleme maçlarının aday kadrosu ve programı açıklandı.Haberin Devamı GSCPortal'da...
 
Cevap: A Milli Takım'ın Romanya ve Macaristan maçları aday kadrosu açıklandıEmre Çolak - Aydın Yılmaz :ayatollah::ayatollah:
 
Cevap: A Milli Takım'ın Romanya ve Macaristan maçları aday kadrosu açıklandıGurbetçilerin hepsi şişiriliyor bence sırf yurtdışında oynuyor diye.Sevmesem de Mesut gibisi 100 tanede 1 tane çıkar.Nuri,Sercan,Tunay falan bir cacık olmaz bunlardan.
 
A Milli Takımımızın Romanya ve Macaristan Maçlarının Aday Kadrosu AçıklandıKaleciler: Volkan Demirel, Cenk Gönen, Mert GünokDefans: Bekir İrtegün, Egemen Korkmaz, Gökhan Gönül, Hasan Ali Kaldırım, Semih Kaya, Hakan Balta, Ömer ToprakOrta saha: Caner, Mehmet Topal, Aydın Yılmaz, Emre Çolak, Hami Altıntop, Selçuk İnan, Nuri Şahin, Arda turan, Emre Belözoğlu, Sercan Sararer, Mehmet Ekici, Tunay TorunForvet: Burak Yılmaz, Umut Bulut, Mevlüt ErdinçNtvspor
 
Cevap: A Milli Takım'ın Romanya ve Macaristan maçları aday kadrosu açıklandıGurbetçilerin hepsi şişiriliyor bence sırf yurtdışında oynuyor diye.Sevmesem de Mesut gibisi 100 tanede 1 tane çıkar.Nuri,Sercan,Tunay falan bir cacık olmaz bunlardan.Tunay çok kötü gerçekten pek bir numarası yok fakat Nuri kendini bulduğunda gerçekten çok potansiyelli bir oyuncu , Sercan'ın da potansiyeli sorgulanamaz fakat bu potansiyelin son noktasına ulaşacak mı işte can alıcı nokta burası.
 
Cevap: A Milli Takımımızın Romanya ve Macaristan Maçlarının Aday Kadrosu AçıklandıSonunda Aydın ya şimdi millet topçu görsün bakalım :ayatollah:
 
Cevap: A Milli Takımımızın Romanya ve Macaristan Maçlarının Aday Kadrosu Açıklandıkonuyu actılar Goky gec kaldın :ka19:
 
Cevap: A Milli Takımımızın Romanya ve Macaristan Maçlarının Aday Kadrosu Açıklandıaslanlarım benim tebrikler. Emre ve Aydın' a ilk Milli Takım tecrübelerinde gönülden destekliyorum.
 
Cevap: A Milli Takımımızın Romanya ve Macaristan Maçlarının Aday Kadrosu AçıklandıCaner - Bekir - Mert'in burada işi yok H.A.K'ın da işi yok fakat Hakan Balta'ya yedek lazım Milli Takım'da.
 
Cevap: A Milli Takımımızın Romanya ve Macaristan Maçlarının Aday Kadrosu AçıklandıKaleciler: Volkan Demirel, Cenk Gönen, Mert GünokDefans: Bekir İrtegün, Egemen Korkmaz, Gökhan Gönül, Hasan Ali Kaldırım, Semih Kaya, Hakan Balta, Ömer ToprakOrta saha: Caner, Mehmet Topal, Aydın Yılmaz, Emre Çolak, Hami Altıntop, Selçuk İnan, Nuri Şahin, Arda turan, Emre Belözoğlu, Sercan Sararer, Mehmet Ekici, Tunay TorunForvet: Umut Bulut, Mevlüt ErdinçNtvspor

Burak?
 
Cevap: A Milli Takımımızın Romanya ve Macaristan Maçlarının Aday Kadrosu AçıklandıAvcı Aydın'ı çok sever zaten. Umarım Emre şans bulur ve kendini gösterir.
 
Cevap: A Milli Takımımızın Romanya ve Macaristan Maçlarının Aday Kadrosu Açıklandıhadi almancıları geçtim, onlar abdullah avcı kontenjanından giriyorlar da bu mert günok neden çağırılıyor? türkiye'nin en iyi 3. kalecisi bu mu?
 
Cevap: A Milli Takımımızın Romanya ve Macaristan Maçlarının Aday Kadrosu AçıklandıTrabzonspor dahil Anadolu kulüplerinin hiçbirinden oyuncu çağırılmamış.
 
Cevap: A Milli Takımımızın Romanya ve Macaristan Maçlarının Aday Kadrosu AçıklandıSelçuk İnan polemikleri çıkacak yine desenize
 
Üst Alt