# Ronaldinho - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ronaldinho

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Ronaldinho

Yönetim Aslantepe'nin ilk sezonunda tribünleri doldurmayı isteyecektir , bu yüzden bomba bi transfer bekliyorum açıkçası ama bu R10 mu olur onu bilemiyorum.

Hagi kadar istikrar yakalamışmı roni.2005-2006 yıllarındaki videoları söylüyorsunuz.Adam henüz 30 yaşında yani bundan 4-5 sene önce yaşı 25-26.ben şahsen roni'yi 2-3 senedir ne izliyorum ne duyuyorum.Birde Hagi'nin istikrarına bakın.yaş 35 ve halen ismi namı devam ediyor.fakat ronaldinho 30 yaşında ve ancak eski videoları ile yetiniyoruz.

Ronaldinho Türk futbol tarihinin en büyük transferi olur.

Ronaldinho sorunlu diyenleride anlamıyorum bu adam zaten Rijkaardla çoştu eğer Rijkaardla barışıp geliyorsa gerisini düşünmeyin siz ;)

Hagi nin yerine kimseyi koymam

Ronaldinho Hagi gibi İş Ahlakı olan bir profesyonel değildir.

Hagi mi Ronaldinhomu derseniz kesinlikle HAGİ

Onun bize verdikleri verebilen başka yabancı olmamıştır. O EFSANEDİR

Hagi kadar istikrar yakalamışmı roni.2005-2006 yıllarındaki videoları söylüyorsunuz.Adam henüz 30 yaşında yani bundan 4-5 sene önce yaşı 25-26.ben şahsen roni'yi 2-3 senedir ne izliyorum ne duyuyorum.Birde Hagi'nin istikrarına bakın.yaş 35 ve halen ismi namı devam ediyor.fakat ronaldinho 30 yaşında ve ancak eski videoları ile yetiniyoruz.

Geçen yıl da iyiydi. Hatta o performansa karşın milli takıma çağırılmaması büyük eleştiri almıştı.

Unutulmussun be Ronaldinho :) Benim icin dünyanin gelmis gecmis en etkili futbolcusudur Ronaldinho. Messi, Ronaldo yanina bile yaklasamamistir Ronaldinho´nun en iyi zamanlarina.

[video=youtube;tflOSUnx3mw]https://www.youtube.com/watch?v=tflOSUnx3mw[/video]

Ronaldinho milan yaz bi youtuba. bak gör ozaman ;)

bu sene 43 macta 15 gol- 19 asist...

Ronaldinho iki kez arka arkaya dünyanin en iyi futbolcusu secildi...

bu adam herkesi gecti uzayli deniliyordu. dünyanin gelmis gecmis

en iyi futbolcusudur. ve daha halen oynamakta üstelik yasi 30.

bizde hagiden daha efsane olabilir. tabiki haginin yeri ab ayri ;)

10 Hagi + 1 Kaleci den takım kur TSL de maç kaybetmez,

10 Ronaldinho + 1 Kaleciden takım kur TSL de küme düşer.

Demek istediğim şu, Ronaldinho iyi topçu ve şov adamı ama Hagi futbolun ta kendisi . . .

Adam Riijkard ile sorunlu zaten onun zamanında problemleri başladı takımda...

Adam Barca'dan onun yüzünden gitmiş Riijkard varken gelmez daha doğrusu Riijkard Roni'yi istemez... Asparagas haberin önde gideni...

Eğer Ronaldinho bildiğimiz Ronaldinho'ysa.Ne Messi neden Ronaldo yanına bile yaklaşamaz ki eski Ronaldinho olamaz artık o kesin.Geçen son müthiş bir performans gösterdi.Arkadaş koymuş zaten istatistikleri ayrıca Ronaldinho zaten gelmez.

Bak nediyorum Sinan eğer Rijkaard ile barışıp geliyorsa Ronaldinho'nun gece alemini takma sen kafaya sonuçta bu adam Rijkaard'la salladı meydanı.

bak ben Ronaldinho nun yeteneklerine birşey demiyorum kimsede diyemez ama cidden sorunlu bir adam açıkcası okadar büyük ismin kaprisleride daha büyük olacaktır... Ronaldinho alınabilirmi ? evet alınabilir, zor birşey değil ama ben şahsen istemiyorum...

HBF3ftOi_Pxgen_r_765x700.jpg

HBcyzJt5_Pxgen_r_900x681.jpg

HB7VvytH_Pxgen_r_677x700.jpg

HByIfF3S_Pxgen_r_718x700.jpg

Adam göbek birakmis. :asd:

Rijkaard, Ronaldinho'yu kadro dışı bırakmadı ki.. Başkan Laporta göndermişti bu adamı. Sanırım Laportanın kızıyla bir mevzuları olmuştu :eek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt