# Ronaldinho - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ronaldinho

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Ronaldinho

Ronaldinho Milan da mutlu,Milan'da ondan mutlu bu sezon 15 gol 19 asistle oynamış niye göndersinler adamı.25 Milyon Euru'muz ve ona verecek 4.5 Milyon Euro artı maç başı 10 Bin EUROMUZ varsa senelik alalım o zaman da.Bunun dışında imkansız.

Bu sene yapabileceğimiz en flaş transferler

Loic Remy(Nice)

Kim Kallström(Lyon)

Joris Mathijsen(Hamburg) olur bence çok da iyi olur.Ben olsam Elia'yı alıp Hakan Balta'yı stopere çekerdim.Veya Aly Cissokho

Hem gece hayatida var. Ayni Jo gibi olur bu adam bizde. Bu Brezilya'lilarin futbola olan saygisi yok. Adam taraftara küser ülkesine kacar felan. :asd:

lincolnün gece hayati varmiydi bilen varmi ?

jo 23 yasinda ronnalndihno o yollardan döndü bile. jo daha yeni giriyo viraja :D

ayrica r10 artik fazla takilmiyor gece hayatina. hem takilsin kardesim ya ama futbolunu oynasin.

milandaki gibi olsa yeter de artar bile

Keitayı alan takım Belhadj'ı almıs sol bek icin iyi bir tercih olurdu ama hocanın bek transfer düşündügünü zannetmiyorum.

hayali bile güzel:D çok ama çok çok zor, faakat imkansız değil, gelirse kuşlar telef olur

lincolnün gece hayati varmiydi bilen varmi ?

jo 23 yasinda ronnalndihno o yollardan döndü bile. jo daha yeni giriyo viraja :D

ayrica r10 artik fazla takilmiyor gece hayatina. hem takilsin kardesim ya ama futbolunu oynasin.

milandaki gibi olsa yeter de artar bile

Istanbul'u bi görsün bak nasil hemen basliyor yine gece hayatina. Gece klüpünden antremana, antremandan gece klüpüne gider. :asd:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt