# Ronaldinho - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ronaldinho

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Ronaldinho

Blackburn 8 milyon euro teklif etmedi mi yıllık. Parayı seçse oraya gider, huzuru seçse Brezilya'ya döner. Bunların ikisi de bizde yok, ne Roni'si..

Soyluyoruz suclu oluyoruz iste aynen bu , benim bi paragrafta anlattigim seyi ozetle solemissin. Birisi ciksin bir sebep soylesin inanalim . Neden gelsin ? Baskasinda bulamayacagi ne var bizde , yani bizde derken klup kapasitesi vs olarak degil 2011 in G.Sarayinin hangi yonden bir cazibesi olabilir Roni icin ki gelsin.

Ronaldinho duygusal kararla ülkesine dönmek istiyor,gerçekten aklını çelmek tek parayla olacak iş değil..

Ben ihtimal vermiyorum ama olursa yer yerinden oynar..

İnanılmaz bir hava olur..

Full çeker o stad..

Blackburn 8 milyon euro teklif etmedi mi yıllık. Parayı seçse oraya gider, huzuru seçse Brezilya'ya döner. Bunların ikisi de bizde yok, ne Roni'si..

oradan alacagi 8 milyon'un yarisi vergi'ye gider ayrica Blackburn'a gitse ne olacak avrupada oynama sansi cok az.. ama bize gelse alacagi para kesintisiz ve bonuslarla daha fazla kazanacagi kesin ayrica pegasus sponsorlugunda gelirse gelir zaten ki R10 gelirse karsiliginda atiyorum 5 yil tribun'e falan ismini verirler pegasus'un.. hem boyle bir yildiz getirmemiz lazim cunku taraftarin tekrar heyecanlanmasi ve stadin dolmasi lazim.. forma satislarinin da dustugunu varsayarsak neden olmasin diyorum..

Arkadaşım 50 bin yüz milyon defa söyledik. O bahsettiğin 8 milyonun %40 küsürü vergiye kesiliyor. Ve kulüplerde bu vergiyi hesaba katarak oyuncuya yıllık ücret ödüyor. Türkiyede vergi yok gibi bişey. Bunu da göz önünde bulundurun lütfen.

Arkadaşım 50 bin yüz milyon defa söyledik. O bahsettiğin 8 milyonun %40 küsürü vergiye kesiliyor. Ve kulüplerde bu vergiyi hesaba katarak oyuncuya yıllık ücret ödüyor. Türkiyede vergi yok gibi bişey. Bunu da göz önünde bulundurun lütfen.

Aynen bize gelse belki kemiksiz 5-6 milyon alcak ama Blackburnden alacağı 8 milyondan %40 ı vergi düşcek yine aynı para 5-6 milyon etcek

oradan alacagi 8 milyon'un yarisi vergi'ye gider ayrica Blackburn'a gitse ne olacak avrupada oynama sansi cok az.. ama bize gelse alacagi para kesintisiz ve bonuslarla daha fazla kazanacagi kesin ayrica pegasus sponsorlugunda gelirse gelir zaten ki R10 gelirse karsiliginda atiyorum 5 yil tribun'e falan ismini verirler pegasus'un.. hem boyle bir yildiz getirmemiz lazim cunku taraftarin tekrar heyecanlanmasi ve stadin dolmasi lazim.. forma satislarinin da dustugunu varsayarsak neden olmasin diyorum..

%40'ı vergiye gider. 4.800.000 Euro Net. Bu parayı bizim vermemiz imkansız. Pegasus en fazla bonservise sponsor olur, oyuncunun yıllık ücretini sponsorun ödediği nerde görülmüş. Roni ikna etmek için bizim net 6 milyon euro falan vermemiz lazım. Kendinizi %40 vs. diye kandırmayın, bu transfer imkansız.

Şu durumda alınamazsa bir daha alınamaz zaten, transfer sezonunun sonunda görürüz ne olacağını.

%40'ı vergiye gider. 4.800.000 Euro Net. Bu parayı bizim vermemiz imkansız. Pegasus en fazla bonservise sponsor olur, oyuncunun yıllık ücretini sponsorun ödediği nerde görülmüş. Roni ikna etmek için bizim net 6 milyon euro falan vermemiz lazım. Kendinizi %40 vs. diye kandırmayın, bu transfer imkansız.

Şu durumda alınamazsa bir daha alınamaz zaten, transfer sezonunun sonunda görürüz ne olacağını.

roni'nin bonservisi oldugunu nerden biliyorsun? milan serbest birakti suanda brezilya'da adam gorusmelere devam ediyormus.. ayrica ogrendigim kadari ile bizde devredeymisiz.. gelir gelmez bilemem tabi.. yoksa formica ve biglia transferleri coktan aciklanirdi..

Lafa bak! zuhaha. Sadece bonservise sponsor olurmuş. Carussca mı bu. Adam, dünyaya gelmiş en yetenekli 5 oyuncudan biri.

Adamın bonservis 8 felan olmaz hikaye o iş.

Bonservisi ve yıllık ücret yarısını sponsor karşılar. Olursa; Satış hakkı da ikiye bölünür.Anlaşma böyle yapılır.

Bonservis 5m olur. yıllık ücret 5-6 milyon civarı en fazla.

Bize gelmez diyorsunuz sebebine de "para" diyorsunuz. Ama gremio'ya kesin gidecek diye yazarak tezat yaşıyorsunuz.

Madem sebep "para" ise gremio'ya da gitmez. Şöyle deyin anlayalım:

"Bize gelmez, çünkü futbolu kafasında bitirmiş, emeklilik moduna girmiş o yüzden gremio'ya gider" derseniz mantıklı olur.

Böyle büyük oyuncuları öncelikle para ile ikna edemezsiniz. Para 2.planda. Adam zaten paraya doymuş.

Öncelikle adamın istediği ortamı,şartları (stad,taraftar,coşku) yaratmak lazım.

Hem maddi hem manevi desteği Gremio veremez. Zaten her zaman şunu dedim:

"Eğer R10 Brezilya'ya giderse bilin ki kafasında futbolu bitirmiştir."

Herhangi bir yere imza atana kadar G.Saray'ın R10'unu transfer etme şansı var.

Çünkü gelirken performansı,formu ile gelmeyecek. Kewell gibi yeniden doğmak için gelicek.Milli takıma tekrar çıkmak için gelicek.

Lafa bak! zuhaha. Sadece bonservise sponsor olurmuş. Carussca mı bu. Adam, dünyaya gelmiş en yetenekli 5 oyuncudan biri.

Adamın bonservis 8 felan olmaz hikaye o iş.

Bonservisi ve yıllık ücret yarısını sponsor karşılar. Olursa; Satış hakkı da ikiye bölünür.Anlaşma böyle yapılır.

Bonservis 5m olur. yıllık ücret 5-6 milyon civarı en fazla.

Bize gelmez diyorsunuz sebebine de "para" diyorsunuz. Ama gremio'ya kesin gidecek diye yazarak tezat yaşıyorsunuz.

Madem sebep "para" ise gremio'ya da gitmez. Şöyle deyin anlayalım:

"Bize gelmez, çünkü futbolu kafasında bitirmiş, emeklilik moduna girmiş o yüzden gremio'ya gider" derseniz mantıklı olur.

Böyle büyük oyuncuları öncelikle para ile ikna edemezsiniz. Para 2.planda. Adam zaten paraya doymuş.

Öncelikle adamın istediği ortamı,şartları (stad,taraftar,coşku) yaratmak lazım.

Hem maddi hem manevi desteği Gremio veremez. Zaten her zaman şunu dedim:

"Eğer R10 Brezilya'ya giderse bilin ki kafasında futbolu bitirmiştir."

Herhangi bir yere imza atana kadar G.Saray'ın R10'unu transfer etme şansı var.

Çünkü gelirken performansı,formu ile gelmeyecek. Kewell gibi yeniden doğmak için gelicek.Milli takıma tekrar çıkmak için gelicek.

Gremio'ya para için gider diyen mi oldu, pardon ? Kesin gider falan da demedim. Para'yı seçerse bizden çok veren bir sürü takım bulur, huzuru seçerse gider Brezilya'da oynar dedim. Bir daha okuyun mesajı anlamadıysanız. Türkiye'ye gelmesi için bir sebep yok. İngiltere'de petrol milyarderi bin tane adam var, Pegasus sponsor olacakmış da yıllık ücretini vereceklermiş de ben inanmıyorum arkadaş, inanan inansın, umut beslesin.

Pegasus degil TBMM bile sponsor olsa ulke olarak sponsoruz dese gelmez. 3 buyukler birlesip , sen yeter ki bizim formamizi giy 100 senelik rekabeti bitirip tek klup olacaz deseler yine gelmez. Cunku gelmesi icin sebep yok. Bir sebep olur da ihtimal veririz ,ama yok. Bizden daha cok huzur bulacagi yer de var , bizden daha cok para kazanacagi yer de ..

Gelmez arkadaşlar boşuna buralarda zaman harcamayın. Gerçekçi olalım. Gelse bile bu adam bizde dikiş tutturamaz. Haa ölüsü yetmez mi tabiki yeter. Ama olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt