# Ronaldinho - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ronaldinho

Cevap: # Ronaldinho

50 kilo fazlasi olan adam nasil 3 metre havaya ziplar?

ronaldinho-flamengo-gol.jpg

Doğru bir hamle olur. Drogba'ya oranla yani.

Drogba'yı tanımamana imkan vermiyorum ama Drogba transferinin ne kadar işe yarayacağını hiç kavrayamamışsın.Kaç gündür hata olur diyorsun.Ama Ronaldinho'ya daha mantıklı bakıyorsun.Hiç düşünmüyorsun ki Ronaldinho gibi adamları getirebilmek için önce Drogba gibi bir adamı getirebilmen gerek.Her şeyi geçtim adam gayet formunda,özellikle Ronaldinho'nun aksine çok çok daha mantıklı bir transfer.

31 yaşında ve kendine bakıyor.

Şu an almaya çalıştığımız Drogba 33 yaşında hatırlatmak isterim..

Drogba %90 katkı sağlar takıma, Ronaldinho %40'dan yukarı çıkamaz. Kişilik karakteri olarak Drogba daha üstün. Yetenek olarak tabi ki Ronaldinho iyi. Ama ben böyle bir enkazı temizleyen ve yeni inşaa içine girmiş bir takıma Ronaldinho gibi ortam bozacak bir adam istemem.

Sercan yalniz bir ihtimal Ronaldinho'nun tuttugunu dusun. R10 gibi bir adam icin denemeye degmez mi?

Fenerbahçe gibi bir takımın deneme hakkı var. 2010/11 sezonu geçiren Galatasaray için böyle bir lüks yok. Adnan Polat olsaydı başımızda, geleceğine de emin olurdum. Ronaldinho'yu getirmek, cinayet işleyip ceseti saklamak gibi olurdu.

Fenerbahçe gibi bir takımın deneme hakkı var. 2010/11 sezonu geçiren Galatasaray için böyle bir lüks yok. Adnan Polat olsaydı başımızda, geleceğine de emin olurdum. Ronaldinho'yu getirmek, cinayet işleyip ceseti saklamak gibi olurdu.

Bence abartiyorsun. Ustelik adam su an cok iyi oynuyor. Futbol adina hic bir katki saglamasa bile finansal acidan zarar ettirmez en azindan. Sattirdigi kombineler transferini karsilar. hele ki sponsor varsa kar bile ederiz..

İlgilendiğimizi hiç sanmıyorum. Ayrıca kalitesine elbette diyecek birşey olamaz ancak Fatih Terim'in oyun anlayışında yeri olmayacaktır.

Bence abartiyorsun. Ustelik adam su an cok iyi oynuyor. Futbol adina hic bir katki saglamasa bile finansal acidan zarar ettirmez en azindan. Sattirdigi kombineler transferini karsilar. hele ki sponsor varsa kar bile ederiz..

Boşuna konuşuyoruz gelmez zaten. Ronaldinho'nun yetenekleri üst düzey ve harikadır, itirazım yok. Ama kişilik bakımından, o karakterde bir adam İstanbul'a geldiğinde ne olur tahmin bile edilemez. O adam 34 maçtan 20'sinde bile oynamaz.

Üst Alt