# Ronaldinho - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ronaldinho

Cevap: # Ronaldinho

Adamın 50 kilo fazlası var kafasında futbol oynama düşüncesi yok.Yaş asla sorun değil her şey oyuncuda bitiyor ama Roni bu saatten sonra halısahada bile oynayamaz.Gelirse ve 8 milyon yıllık alırsa tarihi hata olur.Drogbaya 5 milyon euro çok rahat verilir ama Roniye 2 milyon bile vermem

Gelsin de utan bu laflarından.

saçmalamayın yaa.Ronaldinho daha 31 yaşında ama kafasında futbolu bitirmeseydi Avrupada oynamaya devam ederdi demekki bitirmiş ülkesine dönmüş.Görmüyomusunuz 20kg fazlası var gökbek yapmış adam.hala istiyosunuz ya pes diyorum sizlere.

Ronaldinho kiloludur, 300 kilodur, oynamaz, yatar, gelirse sarptan beter oynar falan diyen arkadaslardan bir tek ricam var..

Bize bu adamin "GECEN HAFTA" nasil dokturdugunun ve takimi sirtladiginin, mantik cercevesi icerisinde izahini yapsinlar...Ayrica gobegi nerdedir?

[video=youtube;kkFHmVn9aBo]https://www.youtube.com/watch?v=kkFHmVn9aBo[/video]

mantıken gelmesi çok katkı vermez gibi. böyle bir risk alınacağına diego gelse sanırım herkes daha çok sevinir.

ama her şeye rağmen ronaldindo galatasaray'da haberini görsek inceden de olsa heyecan yaparız gibi geliyor bana :)

mantıken gelmesi çok katkı vermez gibi. böyle bir risk alınacağına diego gelse sanırım herkes daha çok sevinir.

ama her şeye rağmen ronaldindo galatasaray'da haberini görsek inceden de olsa heyecan yaparız gibi geliyor bana :)

Ne incesi yahu..

Ronaldinho bu.. Futbol tarih sayfalarina adini Pele'nin, Maradona'nin, platini'nin, messi'nin oldugu sayfaya yazdirmis adamdan bahsediyoruz.. Dunya nufusunun sadece %000000001'inde olan yeteneklere sahip elit bir futbolcudan soz ediyoruz.. 7-8 sene once dunyanin bir numarasi olarak gosterilen Ronaldinho bu..

Tekk kelime ile Turkiye'de yer yerinden oynar.. Burada R10 gelmesin diye artistlik yapanlar Roniyi Ataturk havaalaninda ellerinde davullarla karsilar.

burasi galiba cem yilmazin forumu gul geç forumu

inceden heyecan mi yapicaz roni için?? adam efsane, neymis futbolu kafasinda bitirmis katki yapmaz kilolu falan filan,

birakin bu isleri, bu adam turkiyeyi sallah, avrupaya gitse yine sallar, geçen sezon misimovic geldi heyecan yapanlar çok oldu, roni diyoruz drogba diyoruz burun kiviran oluyor,

Ronaldinho gelirse Alex in böyle oynadığı bir ligde 30 gol 30 asistle oynar ve bizde hagi etkisi yaratır bunun aksini iddia edenin aklından şüphe ederim.

burasi galiba cem yilmazin forumu gul geç forumu

inceden heyecan mi yapicaz roni için?? adam efsane, neymis futbolu kafasinda bitirmis katki yapmaz kilolu falan filan,

birakin bu isleri, bu adam turkiyeyi sallah, avrupaya gitse yine sallar, geçen sezon misimovic geldi heyecan yapanlar çok oldu, roni diyoruz drogba diyoruz burun kiviran oluyor,

Ayriyetten Roni Misimovic'i sepete koyar sepetle beraber top diye sektirip no look pas yapar..

Gelecegini düşünmüyorum ama bende gelsin isterim Bence R10 gibi bir adam yeniden avrupaya gelme kararı alırsa bu onun kariyerine son bir imza atmayı istemesi anlamını taşırki eğer o şekilde gelirse harika olur Ayrıca baya zayıflamış kilo sorunu yok ve kalitesi tartışılmaz. Benim özel ilgim sebebi ile de R10 gelsin her çıkardığımız üründen alır evde R10 köşesi açarım

Pembe formaya agiz burun egen su ulkede R10 icin sari kirmizi bikini giyecek adamlar biliyorum.. Ornegin ben.. Hemde tangali..

ronaldinho bu yıl milanda oynuyo olsaydı,herkes keşke gelse derdi :)

brezilyaya gitti ya göbekli oldu adam.Son maçını izleseydiniz böyle demezdiniz.rakibin belini kırdı resmen.Ronaldinho'nun ölüsü bu ligde şov yapar,atar attırır.

adnan polatin dedigi 2012 kriterlerine uygun olur mu roni ??? :):):)

bizim baskan ot degil, 50bin kisilik stadi nasil doldururum diye dusunuyor, o da biliyor ki stancu gibi oyuncularla dolmadigini

Üst Alt