ronaldinho - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Terim Ronaldinho'ya Yeşil Işık Yaktı

Bence takım içi dengeyi sağlamak için R10'un yanında Tevez'i falan da alalım problem kalmaz :asd:

TrollFaceDancing.gif

bence takım içi denge böyle olmalı seneye

--------------muslera---------

--ujfa-------ömer toprak------semih----h.balta-----

------hamit------melo-----selçuk---------

----shaqiri--------------------r10------

-----------------drogba----------

:)

Abi bunnendengemis anlamadim... Sabri'de Ronaldinho gibi oynasin alsin 5 Milyonu helal hos olsun.. Aykut, Ufukta olsun bir Muslera alsonlar fazla paralari..

Herkesin Kalitesi ortada... Mercedes ve Tofas ayni degildir bu böyledir... Herkes anlayisla karsilamali bunu..

Getirin su adami artik.. Benim Gözumde Dünyaya gelmis geçmis en manyak yetenekli Futbolcu bu Piskopat iste.. Insan degil bu adam sanki Plastik..

Denge bozulmasi sadece onunla olmaz

Bakin Bu adam transfer edilir ve disiplin sorunlari olursa

Simdi gelmesini isteyen taraftar her oynamadiginda oynamasini isteyecek Fatih Terimden

buda bir sorundur

adami istememe sebebi disiplin sorunu

alin iste Flamengo tesislerinde bir kadinla yakalnmis

Çift forvetten dönmeyecem diyorsa F.Terim anlıyorum ama ilerde bi gün(yakın tarih için) tek forvete geri dönme gibi bi düşüncesi varsa olayın atak tarafında R10 heryerde oynardı be abi :(

Art niyetle, sadece Yönetim ve Terim'i birbirine düşürmek için yazılmış abartılı haberleri kast etmiyorum ama sonuçta öyle değil mi? Yönetim istedi ama Terim istemedi! Gerçek bu! Sorumlusu da Terim olur bu durumda. Yani neden medya ya da taraftar "yönetim istedi ama Terim istemedi diye R10 alınmadı" demesin? Başka hangi durumda böyle bir şey söylenebilir ki? Bir karar alıyorsan, sonuçlarına da katlanırsın.

İşte bakın haberler çıktı. R10 tesislerde bir kadın ile basıldı diye. Şu anda göğsünü gere gere "doğru kararı aldım" diyecekse tersi durumda da o taşın altına elini koymalı! Profesyonelsin ve alınganlığa gerek yok.

Ayrıca kişisel fikrim, Terim'in bu konuda doğru karar aldığıdır. R10 bize göre değil.

İşte öyle bir şey yok. Sorumlusu sadece Terim olmaz. Yani ileride iki maç kaybedince Terim Roni yi alsa bunlar olmaz mı diyeceğiz. Terim'in de dediği gibi çok ucuz bir eleştiri olur. Bu yorumu yapan bir adam da gidip ''karılarla basılmış, işte doğru kararı aldım'' gibi ucuz yorum da yapmaz yani sonuçta.

Tekrar söylüyorum, Terim alınganlık yapmadı, yanlış anlaşıldı. Terim sadece eleştirinin şeklini beğenmedi. Çünkü eleştiri, mevcut durumu idrak edip yapılmış bir eleştiri değil.

ronaldinhonun eski hızı yok. bu takıma katkısı olur mu çok fazla ama değer mi gelecek için ne faydası olur düşünmek lazım.

bu takıma ben yıldızım düşüncesiyle gelecek takımın dengesini bozar mı. 11 kişi sahada mücadele eden bir takıma zararı olur mu. bunu düşünün isterseniz.:yenieek:

Karaoglan Eboue nerde?

yedekte hacıııııı :) türkiye ligi için buuu..

avrupa diyorsannn sola atarım, h.balta daha iyi iş yapar.

riera-baros gönderdim bu arada:)

hamit= kiralık

drogba=bonservisi yok seneye

ömer toprak=5-6 milyon euro

r10= yıllık 5 milyon euro

shagiri:10 milyon euro

melo:12 milyon euro

toplamda 32 milyon euro (baros-riera 10 milyon euro der)

drogba-r10-shagiri= getireceği gelir kafadan 15 milyon eurodur. eee geriye kaldı 10-12 milyon eurolluk transfer borcu :)

şpl=10 milyon euro desek oda hal oldı... dağılınnnn :=)

doğrusu şu: r10 hayır diyebilirsin. alacağı para-katacaklarını göz önüne alınırsa....

drogba ise hayır diyemezsin. o kadar para istemez- daha mücadeleci-hala premıer ligte oynuyor-zaten en eksik bölgelerden biri forvet- bonservisi yok denilck kadar az.

ben olsam 2 sene için anlaşma yaparım

----shagiri-----------emre ç.------

----------elmander---drogba-----

bu kadar basittt

Ronaldinho yıllık alacağında indirime gitmez ağa,neden gitsin?En fazla bonservisini 1-2 milyon indirebilirsin o da belki.Fatih Hoca kendince haklı tabi tamam yıllık alacağı rakam uçuk görünüyor olabilir ama Ronaldinho'ysa eğer bu adam o rakamlar çok normal.Keşke yeniden değerlendirmeye alsa ama hiç sanmıyorum alacağını.

Bu arada Ronaldinho sorulduğu zaman hiç takım içi dengeden falan bahsetmedi,aksine ben memnun olurum böyle oyuncularla çalışmaktan dedi.Nereden çıkardınız dengeyi mengeyi?

fatih terim takım dengesini ekonomik yönden kurması bence yalnış...

ne yani şpl gidersen 2-3 milyon eurolara mı alacak sanki takıma katkı yapacak çok iyi oyuncuları????

r10 katacakları tartışılır. arada 2 güzel hareket-2-3 serbest vuruş- pas goll için alınmamalı-

ben sezon başından beri israrcıyım.

bir takımı şahlandıracak olan forveti ve kanatlarıdır.

kanat yok- forvetler şu ligte bile yetersiz kalıyor bazen.

alınabilecek forvet sayısı kaç tane dünyada yahu... drogba ligte süpürür- avrupada oynarken adı bile yeter ....

kanatlara verirsin parayııı,,,

drogba drogba drogba gerisi palavra......

KONU DROGBA OLSA KAÇ KİŞİ HAYIR DER ACABA?

ordada yaşlı denirr--olamazzzz dersiniz...

25-30 milyon euro apara varsa ancak yıldız isim görürsünüz gerisini unutun ozaman

Flamengo Ronaldinho'ya sadece 3 Milyon Euro bonservis ödemiş (Şaka gibi)

Ve haftalık 130.000 Euro ödüyormuş. Haftalık 130.000 demek acaba yıllık 55 hafta * 130.000 demek mi, yoksa sadece sezonun oynandığı bölüm mü?

Eğer 55 hafta ile çarpılıyorsa 7,15 Milyon yapar lan

Öyle zaten :D

riera yı göndersek roninin parasının yarısı çıkar aslında, fatih hoca niye mali konulara bu kadar eğiliyorki bu kadar yönetici var adamlar hesap kitap yapmıştır herhalde, acaba roni ye söz geçiremem diye mi çekiniyor?

Üst Alt