Ronaldo Khedira'nin manitasi keserse


Cevap: Ronaldo Khedira'nin manitasi keserseKhedira Alman sayilir :) Bunlar entel oluyor zamanla, alisiyor. Problem yok kardes, güzele bakmak sevaptir filan demistir.

Hakli da olabilirsin. "Sevgilimin ve ya karimin bacaklarina falan bakilmasindan zevk alirim" diyen Turkler de gordum sonucta. Khedira da biraz bizim kulture yakin kulturden geldigi icin hoslanmaz bu durumlardan diye dusundum. :) Ama, belki Khedira da zevk alanlardandir. Ama olmaya da bilir. :)
 
Cevap: Ronaldo Khedira'nin manitasi keserseE maaal efenim durduramıyoruz. Sen aynı şeyi bi Hamit'e yapsaydın da bi komaya soksaydı seni :asd:
 
Cevap: Ronaldo Khedira'nin manitasi keserseLena Gercke Almanyada 2006 yilin Modeli secildi henüz 17 Yasindayken kiz gercekten cok güzel
 
Cevap: Ronaldo Khedira'nin manitasi keserseKhedira : Roni ne bakiyon lan kız arkadaşımaRonaldo : Yok la ne bakması. Kız ardaşın Dünya Ahret Bacımdır.Ama Dünya dışında yakalamayayım :D
 
Cevap: Ronaldo Khedira'nin manitasi keserseBende İrina'ya bakıyorum her gün her gece. khediranın manitası da çok hoş bir bayan. Onunla tanışmak, oturup birer çay içmek isterim.
 
Cevap: Ronaldo Khedira'nin manitasi kesersebayku%C5%9F-reyiz_73106.jpg
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt