ronaldo luis nazario de lima - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
çok büyük oyuncuydu ama brezilya’nın da en efsane kadrolarından birine denk gelmişti. bu olmasa, kendine iyi bakmadan ilerleyen kariyeri çok da iz bırakamazdı.

özellikle psv ve barca dönemindeki fizik kalitesi kariyer genelinde devam etse başka şeyler konuşulurdu yine de.

Ben Ronaldo yu da Ronaldinho yu da izlemiş biri olarak Ronaldinho yeteneğinde başka bir futbolcu görmedim Ronaldo da çok büyük oyuncuydu Brezilyalılar in genel problemi zirve dönemlerinden sonra kendilerini saliyorlar ikiside yetenek olarak Messi ve C.Ronaldo nün onundeydiler ancak onlar kadar çalışkan degildiler

çok büyük oyuncuydu ama brezilya’nın da en efsane kadrolarından birine denk gelmişti. bu olmasa, kendine iyi bakmadan ilerleyen kariyeri çok da iz bırakamazdı.

özellikle psv ve barca dönemindeki fizik kalitesi kariyer genelinde devam etse başka şeyler konuşulurdu yine de.
biraz duysugal bakıyor olabilirim ama benim açımdan Brezilya onun efsane dönemine denk geldi gibi biraz sanki :D , ben futbola kendisiyle başladığım için hep çok üstte görürüm gerçi.Şuana kadar fanı olduğum ve her zaman tek savunacağım topçu diyebilirim.Ben futbola biraz estetik olarak baktığım için şahsen bana Ronaldo kadar keyif veren herhangi bir oyuncu olmadı şuana kadar , her açıdan muazzam.Zamanında Türkiye'de yaşarken geceleri alarm kurup kaçak yayından Corintihans maçlarını bile izliyordum hayranlığımdan 150 kilo haliyle bile yatırıp kaldırıyordu herkesi.Ayrıca Prime Nesta'yı futbola küstürdüğü maçı hiçbir zaman unutacağımı da sanmıyorum , Bana göre gelmiş geçmiş en iyi olarak kalacak her zaman.

Son düzenleme:
Üst Alt