Rosicky, Ocak’ta Aslan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rosicky, Ocak’ta Aslan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Rosicky, Ocak’ta Aslan

Öyle eski klasik 10 numaralara filan ihtiyacımız yok..Oyunu 2 yönüyle oynayabilen ortasahalara ve çok efektif kanat oyuncuları lazım olan..Fenerde kıytırık caner bile solda iş yapıyorken bizim işlememesi saçma oluyor..Elimizdeki Bek/Açıklar içinde adam gibi orta yapmasını bilen yok..

Sağlam bir adam alalım mümkünse.Hem sakatlık sorunu var,hem 31 yaşında.Hemde yıllık 3 milyon falan deniliyor.Hiç gerek yok.

Türkiye'de aşama kaydedebilecek bir futbolcu. En azından sorunlu değil. Sağlam olduğu sürece maksimum verim sağlamayı arzu eden bir kişiliği var. Lakin hangisi gelecek?

Drogba, Amrabat, Pavlyuchenko, Rosicky.....Hepsi devre arası geliyor.:confused:

Karşıyım bu transfere.31 yaşına gelmiş sakatlanmadan duramayan bir adam.Misimovic gibi adamımız vardı harcadılar adamı arayın 10 numara şimdi.

r10 brazilya da oynarken fatih terim begenmisti onu simdi de begnecek bence keske gelse cok is yapar bizde türlye nin tuzunu atar :cool:

Üstümüze bir sınır çizmişler gibi sürekli aynı isimler dolaşıp duruyor. Hepsi muallakta, hepsinin de soru işaretleriyle dolu yönleri var. Açılın biraz yahu, daha geniş bir alandan oyuncu taraması yapın. Genç yahut tecrübeli fark etmez, yeter ki sağlam bir oyuncu alın.

Vallaha sakatlanmıyor derken transfermarkt'tan bir bakayım dedim adamın adının yanında ilkyardım işareti var:) Nazar mı değdirdin ne ettin:)

Vallaha arkadaşlar gerçekçi davranmak zorundayız.Yönetimin transfer politikasından gördük ki bu adamlar eleştirilerden korkuyorlar ve para harcayamıyorlar.Koca Yaz sezonu boyunca sattığımız aldığımız adamların toplamında cebimizden 3 milyon Euro falan gibi komik bir bonservis parası çıktı.Galatasaray gibi bir kulüp için bu şaka gibi bir rakam.Hele ki geçen yılki durumu da hesap edince...Bunu düşünerek oyuncu önerseniz daha güzel olur gibi sanki.Yani şu şartlarda Rosicky'den iyisinin alınması gibi bir ihtimal yok.Şampiyonlar Ligi'ne de gitsek ilgileneceğimiz adamlar üç aşağı beş yukarı bunlar olacak işte.

:D Gözü olanın gözü çıksın.Ben Rosicky de severim ama sakat değilse.

:D Gözü olanın gözü çıksın.Ben Rosicky de severim ama sakat değilse.

Arkadaşlar hem Rosicky hem Pavlucenko cepte... İstenirse gelirler.. Ama yönetim daha iyi olablirmi diye şartları zorluyor...Ve bence daha iyileri olabilir... Gelebilecek forvet şaşırtabilir... Eğer son anda yönetim caymazsa Fatih hocanın isteğini kabul ederse olur.. Bu isim İngilterede değil... Evet İngiltere ve İtalya'da adaylarımız var ama bunların dışında biri varki iyi gölcü gerçekten... Kesin diye bakmayın Pavlu ve Rosickiye...:animation: Birde bugün öğrendiğime göre Ronaldinho defteri kapanmış bu ihtimal bitti.. Avatarımda durmasına gerek yok artık...

Rosicky`nin stillini cok begenirim. Begendigim bir futbolcu, kalitesiyle TSL de iz birakacak bir futbolcu.

Yalniz adam gelmis artik 32 yasina, sakatliklarla bogusan bir futbolcu.

Güven olmaz.

Bize daha saglikli daha uzun soluklu futbolcular lazim.

Arkadaşlar hem Rosicky hem Pavlucenko cepte... İstenirse gelirler.. Ama yönetim daha iyi olablirmi diye şartları zorluyor...Ve bence daha iyileri olabilir... Gelebilecek forvet şaşırtabilir... Eğer son anda yönetim caymazsa Fatih hocanın isteğini kabul ederse olur.. Bu isim İngilterede değil... Evet İngiltere ve İtalya'da adaylarımız var ama bunların dışında biri varki iyi gölcü gerçekten... Kesin diye bakmayın Pavlu ve Rosickiye...:animation: Birde bugün öğrendiğime göre Ronaldinho defteri kapanmış bu ihtimal bitti.. Avatarımda durmasına gerek yok artık...

gene transfer döneminin sonunda cepsiz kalmayalımda..

kanım ısınmıyo ne pavliye nede rosiye

rosicky çok iyi topçu ama sakatlığı ne durumda bilgim yok.

onun yerine kallström gibi bir orta saha alıp engini solada sağada çekebiliriz. bu sezon sözleşmesi bitiyor kallströmün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt