Rosicky, Ocak’ta Aslan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rosicky, Ocak’ta Aslan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Rosicky, Ocak’ta Aslan

Sürekli sakat bu adam.Barosa arkadaş olarak alınıyor galiba fizyoterapi çalışmalarında

Rosicky yerine Mehmet Ekici'yi alsinlar yabanci kontenjanini sol bekte kullansinlar

Engin dururken Rosicky'nin esamesi okunmaz. Bu takımın orta sahada zerre eksigi yok. Bütün sorun kanatlarda.

Öyle eski klasik 10 numaralara filan ihtiyacımız yok..Oyunu 2 yönüyle oynayabilen ortasahalara ve çok efektif kanat oyuncuları lazım olan..Fenerde kıytırık caner bile solda iş yapıyorken bizim işlememesi saçma oluyor..Elimizdeki Bek/Açıklar içinde adam gibi orta yapmasını bilen yok..

Rosicky savunmaya da yardım eden bir futbolcu. Arda gibi kayarak müdahalelerle top çalabiliyor.

rosicky yi cok begenen biri olarak alinmasin derim.sakatligi yüzünden.arshavini tercih ederim.gerektiginde kanatlardada oynuyor

Sezonlugu 3 milyon Euro'ya maal olucak ikinci bir oyuncuyu kenarda oturtma lüksümüz yok. Aynı zamanda Engini yedek bekletmeyede hakkımız yok. Rosicky'den daha iyi alternatifler var. Mesela Engini sola kaydırıp Kallströmü transfer etmek daha akıllıca bir hamle olur. Gerek takımının en maliyetli oyuncusu olması, gereksede sözlesmesi sezon sonu bitiyor olması, Lyon Kallströmü devre arasında cüzi bir sembolik rakama bırakabilir. Kalström transferinin yazın gerceklesmemesini ben biraz buna baglıyorum.

Sakatlık problemi olmasa 3'e falan bakmadan gelmeli derdim. Ama düşününce vereceği katkı belli, 2 maç harika oynar ama sakatlanıp 1 ay olmaz. Şimdi, Rosicky ile 3 yıllık anlaşıldı diyelim. Bonservisi dahil 12.000.000 € yapar. 12 milyonu daha akıllıca kullanıp Brezilya'daki, Arjantin'deki genç oyunculardan sıyrılmış bir isim alabiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt