Rosicky, Ocak’ta Aslan - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rosicky, Ocak’ta Aslan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Rosicky, Ocak’ta Aslan

Rosicky yetenekli bir adam. Ama performansa dayalı sözleşme imzalayacaksa gelsin. Dilimiz çok yandı böyle güvendiğimiz adamlardan.

Engini kesmek Selcugu kesmekten bile daha zor, ki Rosicky bizim orta saha oyuncularının hic birinden suan daha iyi degil. Herhangi bir Arsenalliye Engini izletin ve Rosicky'ye kıyasen yorumunu dinleyin.

Ofans hattında uygulanabilecek sadece iki transfer stratejisi var:

1) Forvet arkası transfer edilir ve Engin solda oynatılır

2) Engin yerinde kalır ve bir sol acık transfer edilir

Bu takımın sorunu göbekte degil, kanatlarında. Maymun istahlılıgın luzumu yok. Bide santrafor transfer edilecekmis. Devre arasında daha ne olsun.

Doğru takım apaçık kaliteli kanat oyuncusu eksikliği çekiyor.Bence tek sol kanat yetmez, sağ kanatada adam lazım.

Dortmund zamanlarını bilirim,iyi futbolcuydu vesselam ama Arsenalde bayaa düşüş yaşadı sakatlıkların etkisiyle.Sanırım kronik sakatlığı var,bizim ligdeki kazmalar gelir gelmez sendeleyen futbol hayatını bitiriler gibi geliyor bana.

Engin'e büyük haksızlık yapmış olursun.Adan herşeyini verip oynuyor, üstelikte iyi oynuyor. Bir anda Engin'i kesersen, bir daha hiçbir futbolcun sana güvenmez.

Kesinlikle öyle. Engin canını dişine takıp da oynuyor. Aslında mantıklı olan Riera'yı kesip Engin'i sola almak. Riera Engin'in veya Rosicky'nin yedeği olur böylece. Ama bir yandan da hoca "Riera'ya 3 milyon veriyoruz senede, oynatmayalım mı?" diye düşünür diye Engin'i kesmekten çekinmez diye düşünmüştüm. Yoksa tabi ki Engin kesilmemeli. :yenieek:

Yabancı futbolculara karşıyım. Hepsi milyonları cebine atıyor formsuz, hatta kalitesiz olsalarda hocalar tarafından garanti oynatılıyorlar, arada olan bizim takıma oluyor. Ama Rosicky bize çok faydalı olur diye düşünüyorum. Yaşı 31 ama, enerjik bir futbolcu. Daha 3-4 yıl oynar bence. Ocakta Rosicky, gelecek sezon da Benfica'da sözleşmesi biten Saviola'yı (30 yaşında)... Alın size Galatasaray'a yakışan iki süper yabancı. 50 milyon kaptırdığımız cikletçi Misimoviç ve uyurgezer Elano'dan kat iyi iyi futbolcular. Galatasaray'ın felsefesine uygun savaşçı futbolcular Rosicky ve Saviola. Tabi fb bizden önce kapmazsa. Biz kimi konuşşak onu kapmaya çalışıyorlar.

Arkadaşlar hem Rosicky hem Pavlucenko cepte... İstenirse gelirler.. Ama yönetim daha iyi olablirmi diye şartları zorluyor...Ve bence daha iyileri olabilir... Gelebilecek forvet şaşırtabilir... Eğer son anda yönetim caymazsa Fatih hocanın isteğini kabul ederse olur.. Bu isim İngilterede değil... Evet İngiltere ve İtalya'da adaylarımız var ama bunların dışında biri varki iyi gölcü gerçekten... Kesin diye bakmayın Pavlu ve Rosickiye...:animation: Birde bugün öğrendiğime göre Ronaldinho defteri kapanmış bu ihtimal bitti.. Avatarımda durmasına gerek yok artık...

Bu ismi açıklayımmı?

yok ya Niang degilde.. Rosicky de gelmesin.. cok ciliz.. Ilic etkisi yapar.. Ilic o kadar golcuydu.. goller atti asistler verdi ama taraftarin gozune giremedi.. rosicky de oyle olur.. Riera etkisi olur.. inan..

"Ocak'ta Aslan" ekibi sanırım 10 kişi falan oldu şimdiden..

Yiğt, Rosicky, Ronaldinho, Berbatov vs vs :)

Rosicky şuanda tam olarak ihtiyacımız olan yerde oynuyor. Sakatlığıyla ilgili sağlam bir rapor getirirse bize ilaç olacaktır.

Kuyt gelsin evde takla ataım en sevdiğim 5 oyuncu arasında tam bir hırs ve azim abidesi.Elmander'in daha atletik ve kanat oynayan versiyonu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt