Üye Görüşü - Rövanşta Sparta Prag'ın Solu Komple Cezalı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Rövanşta Sparta Prag'ın Solu Komple Cezalı

İsterlerse Theo Hernandez'i kiralasınlar. Turu geçmek bizim elimizde. Oyuncular Şampiyonlar Ligi kadar konsantre değillerdi oyuna. Oraya gidip 5 de atabilirler 3 yiyip de dönebilirler. Garip takımız.

Henüz kimse farketmedi sanırım, rövanş öncesi rahatladım sizle de paylaşayım dedim. Zaten maç boyu sarı kart totemi yaptıydım oldu galiba.

Maçtan önce Sparta Prag'ın en iyi iki oyuncusu kart sınırındaydı ve ikisi de maçta sarı kart gördüler. Birisi takımın en iyi oyuncusu olan sol stoper Krejci, diğeri de sol kanatları Birmancevic. Ayrıca birde çift sarıdan atılan sol orta saha oynayan Rynes'te rövanşta olmayacak.

Bu sebeple rakibimiz sol taraf iptal. Yani zor geçebilecek bir deplasman daha rahat geçebilir. Haydi hayırlısı.
O zaman sağda barış diyoruz

haraslin -- kuchta -- karabec

zeleny -- laçi -- kairinen -- preciado

sörensen -- panak -- vitik

vindahl
bu onbir ile çıkacaklardır. yedeklerde pek hamle şansı yapacak topçuları da kalmıyor gibi.

Ben bir de spikersiz izledim maçı dünyadan haberim yok. Şimdi görüyorum bunu daha
Aslında spikerin dünyadan haberi yoktu maç içinde bu kritik bilgiyi onun vermesi gerekirdi. Hadi onu da geçtim oyuncu kartı gördüğünde yönetmenin "misses next match" yazmaması ayrı bir gariplik. Böyle lakayıt bir Avrupa Kupası yayıncılığı görülmedi.

Üst Alt