Üye Görüşü - Rövanşta Sparta Prag'ın Solu Komple Cezalı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Rövanşta Sparta Prag'ın Solu Komple Cezalı

Ne diyeceğim inanın bilemiyorum. Çok avantajlıydık yazık oldu.

Kağan Ayhan bugün bana Caner Erkin'in Atletico Madrid maçını sattığı ve ikinci Uefa kupasını almamızı tek başına engellediği zamanki hislerin bir benzerini yaşattı. Kağan'ın Caner gibi maçı satmadığını biliyorum ama hakaret etmemek için de kendimi zor tutuyorum. Hala sakinlikleşemedim. Bu yaşta bunlar normal değil, fanatikliği artık noktalamam lazım. Getirisi yok, götürüsüyse çok.

Sanırım forumada veda için uygun bir zaman. Nasipte açtığım konuda da kapanışı yapmak varmış.

Kırdığım üzdüğüm kim varsa hakkını helal etsin. Herkese sevgiler, saygılar, iyi forumlar. Hoşçakalın...
.

Son düzenleme:
Ne diyeceğim inanın bilemiyorum. Çok avantajlıydık yazık oldu.

Kağan Ayhan bugün bana Caner Erkin'in Atletico Madrid maçını sattığı ve ikinci Uefa kupasını almamızı tek başına engellediği zamanki hislerin bir benzerini yaşattı. Kağan'ın Caner gibi maçı satmadığını biliyorum ama hakaret etmemek için de kendimi zor tutuyorum. Hala sakinlikleşemedim. Bu yaşta bunlar normal değil, fanatikliği artık noktalamam lazım. Getirisi yok, götürüsüyse çok.

Sanırım forumada veda için uygun bir zaman. Nasipte açtığım konuda da kapanışı yapmak varmış.

Kırdığım üzdüğüm kim varsa hakkını helal etsin. Herkese sevgiler, saygılar, iyi forumlar. Hoşçakalın...
.

Yahu nereye gidiyorsun gel hele gel.

Daha şampiyonluk kutlayacağız.

Yenilmemeyi beceremedik - ona üzülüyorum.

Prag'dan değil tamamen kendi sorunlarımızdan kaynaklanıyor.

1) Ortasaha oyunu spontane - ligde iyi görünüyor , baskı yapan takıma karşı defolar çıkıyor ortaya (klasik Türk takımı senaryosu bir bakıma)
2) hücum hattındaki uyumsuzluk. Kerem kendi kafasında ,İcardi'nin şevki mi yok anlamsız hücum ettiğimiz için top alamıyor falan filan, Zaha zaten ne kerem ne icardiyle hiç oyun oynamıyor %90 oranad bireysel , Tete kendi halinde hep. Mertens 1 var 1 yok
3) Dünkü maç tüm ana eksiklikleri net ortaya koydu bariz şekilde - Ortashanda oyunu yöneten kuran yok , bekler "idare eder" diye oynatıyoruz adamlara laf olarak geri dönüyor taraftardan.

çok moralim bozuldu.

8 numaramız 10 numaramız yok ara pası atacak kanatları kaçıracak oyun kuracak defanstan uzun topla çıkıyoruz çoğu zaman .

Üst Alt