RTE: “Kişiler ve kulüpler ayrı tutulmalı” - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

RTE: “Kişiler ve kulüpler ayrı tutulmalı”

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: RTE: “Kişiler ve kulüpler ayrı tutulmalı”

Edit.

Siyasi konulara girip kimseyi kırmaya gerek yok

Aynen öyle. Particilik yaparak ülkeye daha da zarar veriyoruz. Sorun içimizde. Yıllarca tofaşları kakalayan sermayeciler. 2gr zarar ettiklerinde vatandaşa yük bindiren göbekliler... Çıkarları bozulunca aman yardım diyen şikeciler... Yalı çocukları ve içimizdeki İrlandalılar (asker sivil polis öğretmen kimse !).

Onurlu insanlar eğer farkında olursa "oyunu" = "namusunu"="inancını" pirinç-kömür karşılığında bugün birilerine yarın BANA !!! satmamalı.

Siyasette bile şike yapılıyor bırakın futbolu.

Hakan Şükür MV oldu arkadaşlar bu ülkede :) Şakanın kralıdır. Bizim için yeri ayrıdır. Ancak artık siyasi kimliği ile değerlendirmek gerekiyor.

ne varki yarin spor bakani olsa shukur suat kilictan bin kat iyi olur

ne varki yarin spor bakani olsa shukur suat kilictan bin kat iyi olur

Onu söyledim bugün defalarca. Hakan Şükür MV oluyorsa devamı olmalı. Spor bakanı olur, TFF olur, olur da olur. MV olmaz bilgi birikimi musait değil bunu konuşmalarından görüyoruz zaten. Yoksa bunu bugün 3-4 ayrı yerde dile getirdim. Orhan Gencebay gelir Kültür Bakanı olur ancak Maliye Bakanı ya da Enerji Bakanı yapma işte.

Neyse kapatalım beyler farlı düşüncede olan arkadaşlarımıza saygı göstermeliyiz,birbirimizi kırmaya gerek yok

İçimizde hala Zaman gibi kolpa gazeteler okuyup büyüme yüzde bilmem kaç gibi şeylere inanlar var. Vergiler almış başını gitmiş,en pahalı benzin bizde.Ama olay sadece Akp'nin suçu değil tabi.Diğerleri de aynı.

Gazete konusunda cok haklisin ama sadece zaman degil,ülkede bir gazete bana göre yok yansiz tarafsiz ötekide ötekinin tarafinda,yani suan güc kimdeyse medyayi o kullaniyor suan medya hersey AKP'nin elinde ama örnek MHP iktidara tek basina gelisirse ayni sekilde kadrolasicak,sorun bizim ülkede beyinlerde kim gelirse kendi ideolojisi ile kadrolasiyor,ötekini revize ediyor,demokrasinin olmazsa olmaz altin kurali bizim ülkede islemiyor,sorun partilerde degil bizim insanlarimizda,egitimde alttan gelen egitimin carpik oldugunu gösteriyor,siyaseti ortak paydada yapamiyoruz ülke olarak,bakiyorsun yurt disinda büyük fark var,hak hukuk adalet her konuda,ordada sert tartismalar dönüyor ama kimse gelince ülkeyi ele gecirmeye kalkmiyor,''nazi partileri disinda'' onlarinda zaten gelme olasiligi %0,1 oldugundan sorun teskil etmiyorlar,veya az büyüdelermi demokrasi hak hukuk aninda devreye giriyor.

Iki büyük adimi hala atamadik ve görüyorimki israrla yalnis gidiyoruz,egitim ve yargi,suan AKP'nin elinde cok iyi bir güc vardi 10 sene boyuncu bence dogru kullanamadi oda ötekiler gibi kadrolasti kendi hukukunu kendi egitimini yaratti,ne getiriyor bu rovansist yaklasimi,biri geliyor hooop düzen degisiyor.

Salman Reis büyük bir bölümün sevmeme sebebi o yuh dediğin mevzu ne yazık ki.. Toplumun belli kesimini Laiklik elden gidiyor korkusu sarmış yıllardır ama hala ortada hiç bir şey yok, ülkemiz Avrupayla karşılaştırınca en Laik ülke konumunda hâla..

"Ülke bölündü bölünecek" diyenler var, "ben demiştim" demek için bölünsün isteyenler var, Eee orda da bi gelişme yok, ülkemiz hâla dimdik ayakta.. Anlayacağın bir önyargıdır gidiyor..

Kimse yiğidi öldürüp hakkını da vermiyor.. Yurtdışında ülkemiz, ekonomimiz, büyüme ve kalkınma hızımız dillere destanken; ülkemizden, özellikle bu kendini çağdaş diye tabir eden ama çağın dışında kalan gençliğimizden gerekli desteği bulamıyor.. Söylediğin çok önemli bir nokta da var; "Bundan önce ne haldeydik, şimdi nerelere geldik.." belki de 20 yaşındaki gençler bir önceki dönemlerle karşılaştırma şansı bulamadığı için bu kadar eleştiriyorlar. Bir noktada onların bu görüşüne de saygı duyuyorum aslında.. Velhasılkelâm başbakanın bu kesim tarafından sevilmemesinin tek sebebi önyargıdır..

20 SENE ÖNCESİ böylemiydik deniliyorda, adı üstünde 20 sene geçti kim nerde nerelerde?

sorum şu : köylün tarla-hayvancılıkta ne gibi gelişmeler kazandı.

toprak ağaları yüzünden marabacılık hala devam ettirilip kaç kişinin kendi toprağı var,

eğitim düzeyin yükselmesi gelişmeyemi- işssiz kalmayayımda bir üniversite mezunu görüneyimde dışında bir gelişme varmı

kaç kişi bitirdiği okulun-bölümün işi ile uğraşıyor?

herşeye yüzde bilmem kaç zam gelirken maaşlarımız niye çok zam görmüyor.

hee bunlar bugunün sorunları değil doğru, ama bu sorunları çözmek için ne kadar çaba sarfedildi veya ileri gidildi?

başbakan-kılıçdaroğlu-bahçeli-bdp arasıdnaki çekişmeler, yok bilmem ne açılımı- yok bilmeem ne darbe örgütü.

hep geçmişle bizim önümüze çıkıyorlar. peki gelecek için konuşan kimse varmı. ben işssizliği şu hale getircem-halkımın rahat yaşamsı için şu fabrikaları kurucam diye.

özel sektöre bırakırsak ne olur biliyormusun. 16 saat çalışır benim insanım askeri ücrete-sosyal haklardan uzak kalır. elin bilmem ne keyfine göre işinde olabilir. devlet halkını korur, özel sektörün menfaatlerini değil.

ben neden kızıyorum biliyormusunuz tek partisin bırak onlarla bunlarla uğraşamyıda bu gençliği doğru yollara yönlendir. ya dizi-ya sapıklık ya bilmem ne üzerinde vakit geçsinlerde koy verme.

b

Neyse kapatalım beyler farlı düşüncede olan arkadaşlarımıza saygı göstermeliyiz,birbirimizi kırmaya gerek yok

kırmak diye bir olay yokki.tek taraflı bir tartısma oldu ve dogru bir yerde degil.tartısma platformunda yaparsanız yorumlarınızı o zaman fikir alısverisinde bulunabiliriz. :coffee:

Onu söyledim bugün defalarca. Hakan Şükür MV oluyorsa devamı olmalı. Spor bakanı olur, TFF olur, olur da olur. MV olmaz bilgi birikimi musait değil bunu konuşmalarından görüyoruz zaten. Yoksa bunu bugün 3-4 ayrı yerde dile getirdim. Orhan Gencebay gelir Kültür Bakanı olur ancak Maliye Bakanı ya da Enerji Bakanı yapma işte.

milletvekilleri ile burokratlari karistirmamayi ogrenme zamani gelmis olsa gerek

milletvekili beni temsil ediyor

burokrasi milletvekillerini

yani milletvekillerini hangi partiden olursa olsun birikimi olmasi gereken insanlar gibi gormeyin

sevenleri guvenenleri olmasi yeterli

sokakta gorsen selam vermeyecegin cok insan milletvekili olmus bu ulkede olacakta

benim amerikada sokakta gorsem suratina bile tukurmeyecegim cok senator var mesela

kavram karmasasi yasiyorsunuz birdaha gozden gecirin bence

Nerden biliyosun öyle olucagını ? Sarıgül FORMASINI çıkarıp bu işi en iyi şekilde yapar

yahu siyasette gsli, fbli diye oy vermek kadar sacma, salakca, b.kca bir durum yoktur herhalde

zaten kimse takmiyor takim olayini, sadece asiri fanatik olan takiyordur, onlarda cok degil, birde belki teenagerler, ama onlar zaten oy veremiyorlar.

Onurlu insanlar eğer farkında olursa "oyunu" = "namusunu"="inancını" pirinç-kömür karşılığında bugün birilerine yarın BANA !!! satmamalı.

Siyasette bile şike yapılıyor bırakın futbolu.

Hakan Şükür MV oldu arkadaşlar bu ülkede :) Şakanın kralıdır. Bizim için yeri ayrıdır. Ancak artık siyasi kimliği ile değerlendirmek gerekiyor.

Hakanin üstüne cok gelindi,kimler oldu bu ülkede milletvekili hakan olmus cokmu,bana göre burda özelikle Fenerbahceli medya ve muhalefetinde isine gelmesiyle yillardir olan Hakan nefretiyle bizde buna ayak uyduruyoruz,ben Hakanin cokta duzgun bir kisiligi oldugunu gördüm yillardir,keske x bir partiden olmasaydi eminim bir cok seveni kirilmistir ama gelmis gecmis en büyük golcümüz ve belki bazilarina göre Galatasarayin en büyük yasiyan efsanesi Hakan Süküre önce biz Galatasaraylilarin sahip cikmasi lazim,bugün su kadar taraftarimiz var diyorsak bunda en büyük emegi olanlardan biridir Metin oktay,Fatih Terim,Hakan Sükür...

Hakanin üstüne cok gelindi,kimler oldu bu ülkede milletvekili hakan olmus cokmu,bana göre burda özelikle Fenerbahceli medya ve muhalefetinde isine gelmesiyle yillardir olan Hakan nefretiyle bizde buna ayak uyduruyoruz,ben Hakanin cokta duzgun bir kisiligi oldugunu gördüm yillardir,keske x bir partiden olmasaydi eminim bir cok seveni kirilmistir ama gelmis gecmis en büyük golcümüz ve belki bazilarina göre Galatasarayin en büyük yasiyan efsanesi Hakan Süküre önce biz Galatasaraylilarin sahip cikmasi lazim,bugün su kadar taraftarimiz var diyorsak bunda en büyük emegi olanlardan biridir Metin oktay,Fatih Terim,Hakan Sükür...

O ayrı bir konu. Ancak MV yetisi yok. Dinledim adamı kaç kez. Yok yani. Eğitimi de zaten musait değil. Ancak Spor konusunda bu ülkeye çağ atlatabilirdi. Gidip S.Kılıç gibi basiretsiz mikrofoncu kuklaları koyacaklarına, bildiğin güvendiğin (RTE ile arası iyi idi !) "Al Hakan burası senin mantık çerçevesinde yönet idare et. Bütçen şu gücün şu plan şu. Bize brifing verirsin düzenli" vs... gibi yapabilirlerdi. Ancak yok. Adam LigTV'de hala maç yorumluyor.

Burası çok siyasileşmiş, ben şikeyi konuşmak istiyordum.

arkadaş valla anlamıyorum anlayamıyorum.anlayan varsa şunları açıklasın bana Allah rızası için:

-fenerbahçenin şikeden ceza alabilmesi için şikeyi nasıl yapmış olması gerekir?

-kulübün başkan, başkan yardımcısı muhasebecisi hepsi şikeden yargılanırken fb nin bu işle alakası yoktur nasıl hangi mantık hangi vicdan söyleyebilir?

-fb nin resmi sitesinden şike ve teşvik için görüşmeler yapması para transferleri için KAP a bilgi vermesi makbuzları resmi siteden yayınlaması mı gerekir?

bu ülkenin başbakanı bu mantıkla hareket ediyosa milyonlarca insan bunu idda ediyosa ben böyle ülkenin böyle malları barındıran böyle vatanın içine sıçayım en hafif tabirle!:mad:

bundan sonra bana laf düsmez

milletvekilleri ile burokratlari karistirmamayi ogrenme zamani gelmis olsa gerek

milletvekili beni temsil ediyor

burokrasi milletvekillerini

yani milletvekillerini hangi partiden olursa olsun birikimi olmasi gereken insanlar gibi gormeyin

sevenleri guvenenleri olmasi yeterli

sokakta gorsen selam vermeyecegin cok insan milletvekili olmus bu ulkede olacakta

benim amerikada sokakta gorsem suratina bile tukurmeyecegim cok senator var mesela

kavram karmasasi yasiyorsunuz birdaha gozden gecirin bence

ABD ile bizi karıştırmasak hani ? Acayip yanlış oluyor. Ayrıca ABD'de Başkan olan adamlarda Senatörlerde gayet eğitimli donanımlı insanlar. Harvard-MIT mezunu birçoğu. Kusura bakma. Bizde kamyon şoförü falan var MV oluyor. Sabaha kadar anlat olmaz bu iş. Hayat tecrübesi diyeceğim adam daha 40 değil. Neyin tecrübesi.

rezalet ki ne rezalet. basbakana bak.. o bile amigoluk yapiyor biz daha Antu'ya sallayalim.. Türk Sporu bitmsitir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt