RTE'den Platini'ye Şok Örnek! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

RTE'den Platini'ye Şok Örnek!

Cevap: RTE'den Platini'ye Şok Örnek!

Sabaha kadar konuşsun kendini kurtarma derdinde ben çok uğraştım ama kurtaramadım derdinde..Başbakan kim yaa UEFA gözünde?? TFF'ye siyaset karıştı mı UEFA sadece 5 sene verecekler sanıyor,Kasımpaşa'da okul futbol turnuvasına yorum yapıyor sanki..Hey yarabbim ya

hayır bir de euro 2020,olimpiyat peşinde koşuyorsun, bir yeriyle gülerler lan adama.

Aslında FB taraftarının gazını almak adına yapılmış politik bir eylemde olabilir.(mi?)

Bejeke şike için gitmiyor bir çok davası var futbocular ve kulüplerle ilgili Uefa'da özelliklee de Sivok'un Udinese transferi için bir dava var onları yerinde öğrenmeye gidiyor başkanları

Ligden düşmesinler yeterki bize ceza gelmesin fener,e en az 5 yıl gelsin razıyım.doğru dürüst topçu bile gelmez hemde arayı feci açarız kendilerine gelemezler daha.

Başbakanım yanlış politika güdüyorsun, sana oy veren seni seven çok seçmeni küstürdün, oy kaybettin haberin yok..

Fenerbahçe'si için Olimpiyatlar/Euro2020'den gelecek okadar para ve ihale güme gitmesini istiyor mudur acaba?

Şu yapılan açıklamalar şikecilerin ne kadar çaresiz kaldıklarının göstergesidir.

Şu ekranda çıkan kuş yüzünden mönitörü kırabilirim,kovalıyor bir de

Bunun böyle olacağı belliydi zaten. Tüpçü sadece kukla gerekeni yapıyor. Bundan sonra TFF Mayıs ayında muhtemelen şike yoktur deyip ceza vermeyecek. peki UEFA ne yapacak. Tüm ülkeyi UEFAdan atma hakkı var. Fakat bana göre UEFA fb, bjk dahil şiklede adı olan 8 takımı avrupadan 3 sene men ederek olayı kapatacak. fbnin düşme ihtimali %0 artık.

akpli arkadaşlar lutfen hakkedene hakkettiği gibi davranın cidden yetti. chpli ve mhpli arkadaşlarda şikecilerin nasıl korunduğunu liderleri tarafından unutmasınlar ! tek bir şey isterdim ama abdullah gül liderliğinde bir hareket ! evet siyasete girdim ama olay bizzat siyasetin kendisi yazık yazık

Bu yılki şampiyonluğun değeri bence çok büyük.Eğer fener olursa bir şekilde arayıpta bulamadıkları kılıf olacaktır türkiye çapında tabi.Avrupada yemezler orası ayrı.

Yalnız Heysel faciasında İngilizlerin aldığı karara bakar mısınız. 5 sene men ediyorlar kendilerini ve indirime falan da gitmiyorlar. 5 sene çekiyorlar cezalarını

İnsan olmak farklı bir şey

Üst Alt